Моля,помогнете ми....

  • 1 647
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 481
Здравейте,съвсем скоро ми предстои сватба,което е хубава новина,но това което ме притеснява са КУМОВЕТЕ.Бяхме поканили за кумове едно наше приятелско семейство,което имат бебенце на 2месеца.За съжаление те имаха огромно желание да ни кумуват,но причината поради която ни отказаха беше заради малкото бебенце,което майката трябва да кърми.Просто исках да попитам дали могат да ни бъдат кумове първи братовчеди?Някой знае ли как стоят нещата..?Благодаря Ви предварително!!

# 1
  • Мнения: 2 498
Няма проблем....лично аз бях кума преди 3 години на първия си братовчед...

# 2
  • София
  • Мнения: 903
мисля, че няма проблем. На едни наши братовчеди кумове им бяха сестрата на булката и съпруга й, така че ... Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 35 938
Според мен няма проблем

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
НЕ мисля че е проблем. Лятото кумувахме на първи братовчеди.

# 5
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
И аз кумувах преди 4 години на моя първа братовчедка!

# 6
  • Мнения: 7 186
Може. Роднини могат да кумуват, с изключение на родителите.

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Няма проблем  Peace, и аз миналата година кумувах на първата си братовчедка.
Ти защо мислиш, че може да има проблем? newsm78

# 8
  • Мнения: 1 640
На нас кумовете ни са зълвата/сестрата на мъжа ми/ и мъжът й.

# 9
  • Мнения: 2 622
Всеки може да ти кумува.Нашите кумове са първата братовчедка на съпруга ми и мъжът й Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 244
Абсолютно няма проблем. На леля ми кумове са й сестра й и брат й (т.е. баща ми и другата леля)  Sunglasses Grinning

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Кумувах на 1-ви братовчед Grinning

# 13
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
абсолютно няма проблем!  Laughing

# 14
  • Мнения: 214
Мой първи братовчед ми е кум, няма проблем

# 15
  • Мнения: 2 784
Всеки може да ти кумува.Нашите кумове са първата братовчедка на съпруга ми и мъжът й Grinning

Не всеки може. Naughty Аз много исках да ми кумува приятелката ми, но не можа, защото аз съм и кръстница. Не могат да ти кумуват родителите ти и кръщелниците ти, защото един вид си им духовна майка.
За братовчедка няма проблем и на мен ми кумува първата ми братовчедка и мъжът и.

# 16

Здравей скъпа моята сватба беше на 26.08.2006 и поканих сестрами и зет ми да ни кумуват помолих я само да попита попа дали може и той каза че няма проблем и че дори на неговата/на попа/ той бил поканил вуйчо си.Така че не мисля че ще е проблем да поканиш братовчедите си по важното е те да са кръстени преди това в църква ако ще правите църковен брак.За по - голямо успокоение попитай в църквата.Весело изкарване и много късмет ти желая!!!!!!!!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт