Възглавничка за бебе - каква и от кога???

  • 2 810
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
 Тук лекарите съветват да се сложи матрака под лек наклон, заради опастноста от повръщане и задавяне. Може под матрака да се сложи книга или нещо друго за да се получи. Ние лично не сме го правили защото Йоанка не повръщаше, освен след ядена като оригне.

# 16
  • София
  • Мнения: 480
В първите месеци като връщаше ползвахме бебешка възглавничка. Като спря да връща я махнах и от тогава си спи без.

# 17
  • Мнения: 346
Тук лекарите съветват да се сложи матрака под лек наклон, заради опастноста от повръщане и задавяне. Може под матрака да се сложи книга или нещо друго за да се получи. Ние лично не сме го правили защото Йоанка не повръщаше, освен след ядена като оригне.

 newsm10 Точно така! Повдигни матрака, така че да има наклон от 30 градуса с някаква книга. Не е добре да спи на възглавница.

# 18
  • Мнения: 3 360
Малката ми дъщеря е на година и половина и още спи без възглавница.Но има една в леглото,гушва я и с нея заспива Wink

# 19
  • Мнения: 3 161
Ние имаме възгллаваница против колики от Premaman и съм много доволна от нея. Бебо спи под лек наклон (15 %) и не връща на сън. Е, ако е по-голямо количество върнатата храна - само изправяне помага. Скъпи са обаче - към 40 лв. Щях да я купя въпреки това, защото ми се стори много удобна, но нидадоха.

# 20
  • Мнения: 7 186
И аз възглавница не слагам още, не мисля че е нужно.

# 21
  • Мнения: 1 382
Без възглавница спи, пробвах да му сложа и я маха Simple Smile

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Магдалена спи на много ниска възглавничка от 2 месеца.

# 23
  • Мнения: 2 723
Без възглавница спи, пробвах да му сложа и я маха Simple Smile

Същата работа hahaha

# 24
  • Мнения: 6 164
Нормално е да връща по малко, още е малък, а възглавничката няма да промени нищо. След месец-два ще престане, не се тревожи, няма нужда от възглавница.

# 25
nie spim ot kamkraq na parviq mesec s vazglavnica no i ramenete sa na neq taka kaza dokito. vatre e palna samo s pamyk i e ne mnogo visoka= yspeh  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 043
Моето бебе също много повръщаше,но към 5-я месец спря от само себе си.Възглавница не съм му слагала и не мисля да слагам скоро.Може да повдигнеш леко матрака на леглото му,ще постигнеш същия ефект както с възглавницата,но много по-безопасен Peace

# 27
  • Мнения: 101
Бебка не спи на възглавница,пък и мисля скоро да не й слагам! Peace

# 28
  • Мнения: 8 917
Гери все още спи без възглавница.

# 29
  • Мнения: 999
ние сме с много  ниска възглавница, но дъщеря ми си я маха сама.  явно не и е удобно с нея и не и я слагам . а като беше бебе спеше на пелена.

Общи условия

Активация на акаунт