Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ами, да... приключихме и колкото и да ми е неприятно от мисълта - изобщо не ми липсва, не се чувствам отхвърлена, не ме е налегнала депресия, нищо. Куче съм аз, знам си  Mr. Green

Всъщност написах "индуцирано отбиване", защото леекичко подпомогнах процеса. След като моята малка маслинка няколко нощи поред не ме остави да спя, искайки "Цициццццииии" постоянно, реших, че повече нито имам сили, нито желание и предприех намазване на зърното с горчив лак за нокти, който една приятелка ми беше дала преди време заради смученето на пръста на по-голямото ми дете. Когато на следващата вечер поиска цици и обясних, че тя вече е голяма, след 2 дни ще има торта, защото става на 2 и млякото в циците вече не е същото, станало е горчиво. Тя ме изгледа подозрително и пак каза "Цици!", аз пак предупредих "Млякото горчи", а тя отсече "ЦИЦИ!!!". Вдигнах си блузата и и дадох, тя се намръщи и се дръпна назад, като ме гледаше почти виновно, че не ми е повярвала.
На следващия ден пак поиска "цици", но докато изричаше думата веднага се присети колко горчи и още преди да съм и дала каза "Не, не, тц!!!" с една навъсена мутричка Laughing
Всичко това се случи преди 11 дни, цедих 2 пъти, само първите дни. Усещам добре гърдите си. Детето ми изглежда доволно и вече вместо "мама цици", съм само "мама" Mr. Green
На мен ми е по-леко, макар че продължава да се буди по 2-3 пъти вечер (вероятно кътници) успявам да я приспя като я взема при мен, с тази разлика, че и аз мога да спя, щом не ме смуче постоянно.

Ами това е историята на нашият край.
Искам също да ви кажа, че съм много щастлива да съм част от този форум, който ми е помагал страшно много в трудни моменти и който ме е разсмивал и ме е забавлявал, когато ми е било скучно.
Благодаря ви, момичета, затова, че градите тази малка вселена - източник на толкова ценна информация!
Обичам ви!

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 22:08 от Jade

# 1
  • Мнения: 854
Ами поздравления за лекото отбиване  bouquet Явно декемврийчетата масово приключват с кърменето Laughing
И не се притеснявай, на мен също никак не ми беше мъчно, че се отби Борко, да не кажа, че се зарадвах Rolling Eyes Все пак при перспективата за скорошно повтаряне на целия процес не виждам как ще ми домъчнее - малко почивка, амаха Naughty

# 2
  • Мнения: 4 242
Малко ми стана мъчно признавам, не че ми е работа ама на, смахнала съм се тотално Blush
Честито! Радвам се че и двете се чувствате добре, това е най-важното! Всичко най-прекрасно занапред, много обич и прегръдки, много радост и щастие! Нацелувай бившите кърмачета от мен! Heart Eyes Приятно кадене и църкане на воля! Mr. Green
И щастлива Нова година!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 959
...Благодаря ви, момичета, затова, че градите тази малка вселена - източник на толкова ценна информация!...
Джейд, ами че Ти беше, си и ще бъдеш винаги част от нея, не забравяй. Веднъж заразена с кърмаческият "вирус", завинаги тръпката остава. Поздравления и от мен за безпроблемното/ макар и леко индуцирано/ отбиване.

# 4
  • Мнения: 532
Е Джейд, как ме разсмя снощи,когато прочетох поста ти  Laughing

Живи,здрави и все така леко да приемате нещата,без драми   bouquet

Поздрави  Hug

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Щом и двете сте спокойни и доволни, значи му е било време Grinning Честито ви порастване и на двечките Hug
А относно форума - хич и не помисляй да се затриваш Mr. Green Веднъж като влезеш в сектата, си оставаш форевър Laughing

# 6
  • Мнения: 3 550
Поздрави и от нашия екип! Май много безпроблемно става тази работа с "горчивото" отбиване. Ще чакам често да ни навестяваш. Както и преди писах, титлата "Мис" си носи своите отговорности, а досега друга не сме избрали. Така че, никакво отстъпление от редиците. Удари по една водка от нас! Целувки на маслинката и на малкия кърмач и слингоносач!  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 896
Ха, честито! Много добре че така арабийската минава всичко. И да се навърташ насам!  Hug

# 8
  • Мнения: 3 760
Честито безпроблемно отбиване! Щом е минало толкова леко и бързо, значи си уцелила момента!
ЦелуФки от нас с дребната  Heart Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Откъде да се сдобия с горчив лак?  Mr. Green

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Благодарим ви за хубавите пожелания и целувките.
Наистина мина много леко и безпроблемно, чак не мога да повярвам.

Дафодил, горчив лак не зная къде има, но ако си много на зор ще ти услужа Wink

Хайде ставам, че ме чака чашата с водка и вече запалената цигара. Отдавам се на пороцииииии....  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 1 547
Честито и от нас!

Прекрасно време беше, но пък не може да е вечно, ебаси. Има толкова пороци...Нали?

Най-важното е и двете да сте щастливи!

На теб специално благодаря за единственото, неповторимото и понякога безумно-неразумното присъствие тук, за съветите на място, за финото и леко "даване на акъл" и за тежката артилерия в преследването на каузата  Sunglasses

Ние ви обичаме и искаме на живо да видим как ви се е отразило прекъсването на този тъй вълнуващ процес!

Наздраве и целувки!  Heart Eyes

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
На теб специално благодаря за единственото, неповторимото и понякога безумно-неразумното присъствие тук, за съветите на място, за финото и леко "даване на акъл" и за тежката артилерия в преследването на каузата  Sunglasses


За тези думи имаш една глътка от чашата ми с водка. Няма страшно, по малко не вреди  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 382
Откъде да се сдобия с горчив лак?  Mr. Green
Чувала съм, че и лимонтозуто върши такава работа Simple Smile Е, стига поне малко детето да разбира от дума  Mr. Green
Jade, поздравления за безпроблемното, но и на мен си ми стана малко мъчно  Peace

# 14
  • Мнения: 6 206
Този лак е чуден. На мен също ми свърши страхотна работа.

Общи условия

Активация на акаунт