Давам Активия

  • 1 886
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 99
Здравейте,

Давам активия натурална на бебока който е на 11м, май не е редно, вие какво ще кажете, нямам възможност да квася мляко, няма откъде да вземам и прясно за целта.  Вие как практикувате с готовите млека.

# 1
  • в центъра
  • Мнения: 445
А защо не даваш някакво обикновено кисело мляко, а си се спряла на активия?

# 2
  • Мнения: 2 498
Аз кисело мляко предложих над годинката (давам само веднъж седмично), но активия още не съм давала, а и не мисля да го правя....как реши за активията?

# 3
  • Мнения: 5 103
Защо пък  му е на детето активия newsm78

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Давам нормално кисело мляко,като добавям плод,плодово пюре или бисквитка.

# 5
  • Мнения: 361
Не бих дала Активия, по-добре обикновено кисело мляко Peace

# 6
  • Мнения: 5 362
Че какво пък и има на Активията newsm78?!?

Давай обикновено някакво, и редувай като искаш с Активия.

# 7
  • Мнения: 2 019
Не бих дала Активия, по-добре обикновено кисело мляко Peace
Peace

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Активия? Странно! Давай му обикновено кисело мляко, в Активията няма ли и сухо мляко в голямо количество все пак?

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Давам обикновенно с висока масленост.
А ти защо реши да даваш Активия ?

# 10
  • Мнения: 3 042
На Злати активия не съм давала и не давам. Давах му обикновенно кисело мляко, а по-късно като стана по-голям и плодово кисело мляко.

# 11
  • Мнения: 1 701
Че какво пък и има на Активията newsm78?!?

Давай обикновено някакво, и редувай като искаш с Активия.
Аз лично подозирам, че има разхлабително вътре...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 362
Че какво пък и има на Активията newsm78?!?

Давай обикновено някакво, и редувай като искаш с Активия.
Аз лично подозирам, че има разхлабително вътре...  Mr. Green
Е и?!?

# 13
  • Мнения: 1 668
От всички купешки кисели млека Активията е най-добрия избор според мен. Няма разхлабително в нея, а има пребиотици, което е доста различно. С пребиотици са обогатени всички Адаптирани млека - просто подобравят работата на стомаха и червата. А по отношение на сухото мляко в нея - сухо мляко има в абсолютно всички млека на пазара в това също.

# 14
  • Мнения: 8 505
... в Активията няма ли и сухо мляко в голямо количество все пак?

Има.В огромно дори.
Давай обикновено кисело мляко.

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
... в Активията няма ли и сухо мляко в голямо количество все пак?

Има.В огромно дори.
Давай обикновено кисело мляко.

Колкото във всеки друг продукт на Данон  Naughty
И какво като има сухо мляко  newsm78 Във всички кисели млека го има най- вероятно. И какво толкова скачате като ужилени... Активията едва ли е по- различна от всяко друго кисело мляко. Рекламата й действа безотказно, това ще ви кажа  Whistling

Давала съм Активия. Не редовно в никакъв случай, защото си е скъпичко. Давам всякакви кисели млека( като марка) и плодови.

# 16
  • Мнения: 8 505
Различна е с това,че както тя,така и всички други млека на Данон съдържат смешно малко млечнокисели бактерии.

# 17
  • Мнения: 6 164
Обикновено кисело мляко по-добре.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Различна е с това,че както тя,така и всички други млека на Данон съдържат смешно малко млечнокисели бактерии.

Това казвам и аз. Едва ли обаче щеше да направи впечатление, ако авторката беше написала, че дава обикновено кисело мляко с марка Данон...

# 19
  • Мнения: 6 164
Откъде е тази информалция за Данон?
А "На баба" млякото на Данон ли е? /мъжа ми това твърди, аз не зная/
Другите млека така ли са? Например "Бор Чвор" става ли? /аз го харесвам/
Криси не е ял, да не помислите нещо, информирам се само.
А м/у другото в книгата "Детска кухня", която си взех по съвети от форума навсякъде пише да се използва Данон или На баба, явно е някаква скрита реклама. Laughing

# 20
  • Мнения: X
Защо Активия - давай си му обикновено Shocked Rolling Eyes

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Криси не е ял, да не помислите нещо, информирам се само.
А м/у другото в книгата "Детска кухня", която си взех по съвети от форума навсякъде пише да се използва Данон или На баба, явно е някаква скрита реклама. Laughing[/color]
Аууу, сега си помислихме, че Криси е ял такива млека и ще те линчуваме Simple SmileС две ръце подкрепям Тарталета, някои майки прекалено много се втелясват.Ми в Англия кисело мляко без примес на сухо едва ли има Crossing Arms, какво да спра да му давам ли?
 Мисти, ако говориш за книгата Детска кухня, не е скрита, ами много явна реклама на Данон.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ами то и в БГ едва ли има такова, освен ако не си го подквасиш сам  ooooh! Но... в никакъв случай Активия!!!

# 23
  • Мнения: 3 042
А "На баба" млякото на Данон ли е? /мъжа ми това твърди, аз не зная/

Прав е мъжът ти. Peace

# 24
  • Мнения: 8 505
Откъде е тази информалция за Данон?


Ето оттук:http://www.bnap.org/?p=89.

# 25
  • Мнения: 6 164
Мерси, Рефлекс, бях я мяркала таблицата, но очевидно само съм я мернала Whistling

А какво е S. thermophylus? newsm78  -- Защото Данон има най-много пък от тези живи клетки.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 18:25 от Misty

# 26
  • Мнения: 1 555
Аз дадох Активия сега синът ми е на 1г и почти 4 месеца, започнах с киселото мляко преди около 1 месец и давам само на Пършевица, незнам защо избрах точно това мляко, може би защото у нас се купува само Данон и нямам база на сравнение, но определено не мисля да давам Данон!
Има толкова много други кисели млека избери си !

# 27
  • Мнения: 27 524
Давай.
Истинско кисело мляко в България отдавна не се продава, така че все тая... големи разлики няма  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 5 720
Мерси, Рефлекс, бях я мяркала таблицата, но очевидно само съм я мернала Whistling

А какво е S. thermophylus? newsm78  -- Защото Данон има най-много пък от тези живи клетки.

стрептококи, нормално е да ги има Peace поне тях, щом лактобацилите са малко Laughing

# 29
  • Мнения: 99
Благодаря на всички писали по темата. Статията на reflex ми помогна да се ориентирам в съдържанието на млеката, ще избера мляко с повече живи клетки, което ще давам на детенцето си, а и за нас ще е по-добре да консумираме такова.
Поздрави на всички и още веднъж  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт