На каква възраст бебетата ви си разпознаваха имената?

  • 1 636
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 801
5-6 месец започна да се ослушва, когато си чуе името. Осъзнато реагира към 7-я месец
при нас е същата ситуация

# 31
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не помня ама беше около 2 месеца когато забелязах, че се обръща когато по ТВ то му кажат името
Shocked ай стига бе.............. Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 245
около 7-8м.

# 33
  • Мнения: 1 382
Към 4-5 месеца със сигурност, за сметка на това, сега въобще си се прави, че не го чува и продължава с беличките  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 951
Еййй, и аз се смаях  Crazy Много ми е глупаво детето...на майка си сигурно... Thinking
Сега го пробвах с Миткоо и се обърна, после извиках Кокооо и пак се обърна и на всичко с тази интонация се обръща  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 101
Някъде към 7-ия месец.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 271
На около 9-10 месечна възраст, вече по-осъзнато реагираше.

# 37
  • Мнения: 9 903
само не разбрах като си знаят името, могат ли да го напишат.
Синът ми определено не си знае името, може би защото не го употребяваме  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 448
Като чета другите отговори, доста късно към годинката някъде, но и сега като се зазяпа нещо определено не се обръща както и да му викаме  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 1 230
Гласувах за 4 месец, защото в края на 4ти за първи път се обърна, но не бях сигурна, дали си знае името или просто по интонация. В 5ти вече бях сигурна, защото пробвах и други имена със същата интонация, но не се обръщаше на тях, а реагираше само на Ани. Това не значи, че постоянно се обръща на името си. Когато й е кеф го прави, друг път въобще не реагира.

# 40
  • Мнения: 1 043
Еййй, и аз се смаях  Crazy Много ми е глупаво детето...на майка си сигурно... Thinking
Сега го пробвах с Миткоо и се обърна, после извиках Кокооо и пак се обърна и на всичко с тази интонация се обръща  Mr. Green
hahaha
Довечера и аз ще пробвам  моето

# 41
  • Мнения: 5 026
Май около 6 месец, не си спомням точно. Сега вече със сигурност си ги разпознава и се обръща.

# 42
  • Мнения: 24
някаде  към  6м  и  половина

Общи условия

Активация на акаунт