Заложните къщи...........

  • 2 759
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
 В днешно време почти всички използваме кредити от банки или си купуваместоки на лизинг.
А използвате ли услуги на заложни къщи?
Лично аз си признавам, че миналата година използвах услуги на такава къща, много я бяхме закършили и сега виждам много зор да си откупя залога и плащам само лихвите. Обаче това беше последен вариант за момента. Banghead Banghead
Много често ме е срам от това Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 309
В далечното минало, си купих един златен синджир от заложна къща, излизаше наполовина като цена, а беше доста тежък и ефектен. Това е иначе никога не съм оставяла аз залог.

# 2
  • Мнения: 431
Надявам се никога да не ми се налага да използвам.
А вещи оттам не бих купувала - едно, че така се пласират крадени неща, друго, че не ми харесва да се облагодетелствам от чужда мъка и мизерия.

# 3
  • Мнения: 299
А вещи оттам не бих купувала - едно, че така се пласират крадени неща, друго, че не ми харесва да се облагодетелствам от чужда мъка и мизерия.
Peace

# 4
  • Мнения: 2 784
Аз пък съм си харесала един телевизор от заложна къща. С гаранция на името на собственика, достатъчно голям и на половин цена. Не мисля, че се пласират само крадени неща и, ако имах парите бих си го взела на момента.
Не бих прибегнала до залог в къща, ама знае ли човек...

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Мъжът ми има доста познати собственици на заложни къщи и доста пъти е носел добри попадения. Grinning

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 702
В днешно време почти всички използваме кредити от банки или си купуваместоки на лизинг.
А използвате ли услуги на заложни къщи?
Лично аз си признавам, че миналата година използвах услуги на такава къща, много я бяхме закършили и сега виждам много зор да си откупя залога и плащам само лихвите. Обаче това беше последен вариант за момента. Banghead Banghead
Много често ме е срам от това Embarassed Embarassed

Не можеш ли да вземеш кредит от банка с цел да приключиш с тая къща и след това да си плащаш на банката? По-предвидимо и уредено е.

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 336
Въобще не се замислям да вляза в такова нещо  Naughty
Миналата година един от заложна къща измами бившия ни хазяин и му взе апартамента за смешни пари.
Не казвам, че всички са измамници, но все пак е по-добре да търся кредит от банка при каквито и да е условия, отколкото от заложни къщи, в които лихвите са доста по-високи.

# 8
  • Мнения: 872
Не съм  оставяла залог в заложна къща.Бих си купила нещо от там ако е изгодно.

# 9
  • Мнения: 2 237
Докато бях студентка със сестра ми редовно си залагахме златните бижута   Embarassed Не че сме били чак толкова закъсали,ама друго си е като имаш повече пари в джобчето...За щастие винаги си ги откупувахме без проблеми.От тогава в заложна къща не съм влизала.

# 10
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Веднъж много си изпатих и сега не искам да си помислям за такава..............заложна къща.
Голям урок ми е цял живот Naughty Naughty Naughty

Общи условия

Активация на акаунт