Среща на мами-скиорки

  • 6 310
  • 189
  •   1
Отговори

Анкета

Дата и място - уточнени: 12 януари 2007 г. Бирария "При кмета". А кои ще са присъстващи?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 13 яну 2007, 11:37

# 30
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
е, аз под НЕ СКЪПО имам предвид

бира голяма наливна 1.50
салата 3-4 лв. голяма някаква
картофки 2 лв.
ядене 4-5 лв.

Да, това са поносими цени.


.....Приемате ли нови членове, че скоро не съм яхала борчетата  Embarassed
Лично моето мнение е, че колкото сме повече - толкова по-добре.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние сега, първо ще яхаме тополите, пък борчетата, като падне сняг.


Дружинната, мъжа ти трудно ще бъде научен да кара ски, като не приема вътрешен загревател  newsm78, но пък ако наистина има желание, ще се постараем да го научим. В смисъл, аз ще продължавам да се уча заедно с него.
Щото съм много добр на пистата  Outta Joint, не друго.

# 32
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
.....Май ще си остане кандидат скиор Confused
Не бе, Лили - ще участва само в първия манш - за втория може да го пратим при luluto да се учи на фотография и ще ни гледа отстрани сеира и ще документира.
Да се запознае с тази дето не е успяла да научи мъжа си(разказах и историята hahaha hahaha hahaha), но е казала, че ще научи него bowuu.....
Присъединявам се към това изказване на Тео, и аз моя не успях  Mr. Green, но си мисля че с твоя мога да се справя - стига да не е анти спортист.

# 33
  • Мнения: 3 861
хехе, разчитам на вас, че аз не мога на нищо да го науча, иначе е мераклия голям, но е със самочувствието, че ще стане много добър за отрицателно време Whistling..... само да не се смъква пеша като мъжа на Тео...


Ако продължа да цитирам Тео и мъжа и, някой от двамата ще ме бие, а може и двамата, ако ме хванат де Joy hahaha hahaha hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 2 530
Като стана дума...къде е Тео?Цял ден не се е вясвала. Теооооооооо,къде се загубииииииииииииии?

# 35
  • Мнения: 6 056
Еййй,много сте активни бре! Не реанимирате ли,не почивате ли?!  Аз /ако дойда / ще съм с мъж-без него не ходя никъде/Еми и Лили знаят/. Така,че агитирам да си вземете и вие вашите Mr. Green да си правят компания. А иначе При кмета не е лошо и има бира cheers

# 36
  • Мнения: 3 861
Ееей Нези, супер!!!

А като знам и колко е готин и общителен мъжа ти...моят няма да има повод да седи цяла вечер и да гледа мрачно защото е с "форума"  Laughing

# 37
  • Мнения: 6 056
Супер!!! Почвам с агитацията. Но не разбрах,за кога говорите newsm78

# 38
  • Мнения: 2 751
И аз се разписах. Само едно нещо ме притеснява - мъжът ми каза, че в "При кмета" било скъпичко. Ако е възможно да измислим друго заведение с по-народни цени. Аз имам предвид едно заведенийце - до студентска община е - "Миленката". Преди 3 год. ходехме чат пат и цените бяха доста прилични. Общо взето нямам много наблюдения, че доста затворен живот водехме последните години ......
Ако имаш предвид "Миленката" до 1ви блок на студ. общежития...скоро бях там и е много гот, но все пак е далеч от центъра и ще е трудно предвижването.
Ако в Кмета е скъпо, може да се измислят още куп заведения: Например: Гюлето, пицерия АБВ, ...нещо сега не се сещам, но ще измислим.

# 39
  • Мнения: 2 751
Тук можете да видите менюто и цените на При Кмета:
http://zavedenia.gbg.bg/index.phtml?tid=20&oid=5142&restaurant_id=1183

# 40
  • Мнения: 6 472
На мен При кмета не ми изглежда скъпо, а Миленката ми изглежда ужасно далече.
Мойто мъж така и не успях да гаже да го кача на ските, за учене и дума не може да става Tired За кръчма мисля, че ще си пасува. Не обича да ходи с мен нафорумско - женски събирания.

# 41
  • Мнения: 3 835
Като стана дума...къде е Тео?Цял ден не се е вясвала. Теооооооооо,къде се загубииииииииииииии?

Тук, тук. Хвана ме малко липсата, че имахме гости снощи. Но важното е, че вие сте на линия.  Hug Аз нямам претенции за заведението, освен само, ако може да е по в центъра. Браво на Кали, че е пуснала сайта на "При кмета", да се ориентирате, че и аз не ги помня точно цените. Много се радвам, че Нези ще дойде с мъжа си, и двамата са много готини, а и има много да разправят.
Mylenka, и тук в тази тема, приемаме с отворени обятия, Hug новозаписали се мами скиорки.
Туко що започна да прехвърча сняг, айде дано най-после завали. Praynig

# 42
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ако имаш предвид "Миленката" до 1ви блок на студ. общежития...
Точно това имах предвид, но аз и казах че нямам наблюдения много, това понеже ми е наблизо....
Иначе цените в "При кмета" изглеждат поносими. Ако и обстановката е приятна и ако няма чалга - върха.

# 43
  • Мнения: 1 013
А ако се пропусне сбирката, отписвате ли? ...Че с това седем месечно мрънкало...! Ама ще я помоля поне един път да ме пусне на ски тая зима!

# 44
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
.....Мойто мъж така и не успях да гаже да го кача на ските, за учене и дума не може да става Tired
luluto, кофти тръпка за ски-учител, нали? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А ако се пропусне сбирката, отписвате ли? ...Че с това седем месечно мрънкало...! Ама ще я помоля поне един път да ме пусне на ски тая зима!
Един съвет от мен, но за по-нататък: запалваш детето по ските и после го ползваш за оправдание - "Нали така или иначе го водя него, защо и аз да не .......(покарам ски, поиграя тенис или там каквото е заниманието" Laughing Аз така се завръщам към спорта, че за мъж ми спорт е "4 по сто със салатка" и за всичко друго мрънка

Общи условия

Активация на акаунт