Как да запазя красивия бюст?Колко пораства и кога най-много?

  • 1 370
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте мами, аз съм във втория месец, но бюста ми вече леко наедря /по принцип не е малък/.
Притеснявам се да не стане твърде голям. Колко наедрява бюста? Кога най-много?

Дайте ми съвет как да запазя гърдите си красиви, да не се отпуснат и да нямат стрии-сигирна съм, че има начини?
Благодаря ви:)

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Към края на бременността най-наедрява.Аз лично обливах гърдите си със студена вода.Бях наддала 22кг,не използвах никаква козметика против стрий и въпреки това не ми се появи нито една.Много е индивидуално всичко,има жени ползвали през бременността си скъпа козметика и въпреки това получават страшни стрий.

# 2
  • Мнения: 475
Моите гърди не пораснаха особено много,но определно станаха големички докато кърмех.През цялата бременност се мазах с различни кремове против стрии-за всеки случай и слава богу,нямам на гърдите.Появиха се обаче на бедрата и на дупето и то след като отслабнах CryТака че,моят съвет е да се грижиш не само за гърдите си,защото се оказа,че кожата от корема надолу е доста податлива към образуване на стрии и по възможност не отслабвай рязко след раждането. preggo

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Аз съм с малък бюст, но по време на бременностите ми наедряваше ужасно много  ooooh!  Особено докато кърмех... Мазала съм тонове мазила, но стрии имам дори по гърдите  Crazy Така че според мен всичко е до кожа  Peace

# 4
  • Мнения: 5 362
Започнах да се мажа от 4-я месец на бременността.Гърди,корем,бедра,дупе-всичко предразположено за стрии.Продължих още 3-4 месеца след като родих да се мажа.Появиха ми се,и то съвсем малко по бедрата само.Отдавам го на многото килограми(30),които наддадох през бременността.

# 5
  • Мнения: 689
Моят бюст доста наедря и то до към 7-ми месец и от тогава си е все така. А относно стриите, то си е строго индивидуално.
С какво ли не се мазах още от самото начало и въпреки всичко гърдите и дупето ми са целите нашарени със стрии. А не съм наддала кой знае колко. Предимно на корем, а точно там нямам за сега.

# 6
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Моят бюст наедря още в началото на бременността, втория-третия месец. След това още към края. Когато Иван се роди и започнах да го кърмя - още и ... така от чашка В, сигна до Д. Мазала съм се по време на бременността с овлажняващи лосиони, стрии не се появиха. След едногодишно кърмене сега съм в изходна позиция - размер В. Няма повреди  Wink Все си мисля, че всичко е до организъм.

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 16:10 от diddi

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз сега съм в края на седми месец. Бюстът ми наедрява постепенно , вече е двоен. Мажа го  с кремове против стрии, но дали после ще е хубав и стегнат - незнам .

Общи условия

Активация на акаунт