Зъбче на 3 месеца?

  • 2 278
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 170
Здравейте и ЧНГ на всички майчета , татковци и на сладките дечица!
Бебенцето ми е на три месеца и вече има зъбче - долу вдясно.Не бях сигурна дали е зъбче и извиках моя позната педиатърка и тя потвърди.Чувала съм ,че колкото по-късно по добре, но здраве да е .Още един път ЧНГ и много здраве и любов newsm51

# 1
  • Мнения: 475
 toothСупер!Колкото по-рано,толкова по не ги усещат като растат,защото при нас сега е ужас-точат се едни лиги,запушва ни се носа и разни такива.Честито зъбче!

# 2
  • Мнения: 170
Вярно е ,че  не усетихме кога  излезе , но за сметка на това в момента е спневмонич от дясно и е на инжекции.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Лошо няма!Когато тогава.Ние още нямаме.

# 4
  • Мнения: 27 524
В края на трети месец на сина ми излязоха долните две  Grinning
Аз не съм чувала, че по-късно е по-добре  Confused Няма значение кога, понякога бебетата даже се раждат със зъби  Laughing

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Какво да ти кажа - аз съм на 30 г. с 2 пломби (2 кариеса) Ходила съм на зъболекар общо 5 пъти в живота си. Първите зъбки са ми поникнали в 4 месец ( 3-ти навършен)
Моето бебе е на 5 месеца. Долните 2 зъбчета се показала преди Коледа, онзи ден и горните два...
Така че всичко е нормално  Peace

# 6
  • Мнения: 999
Доста често ми се случва да чувам за толкова малки бебчета да имат зъбчета.

# 7
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Нормално. И на нас тогава ни излезе зъбче.

# 8
  • София
  • Мнения: 418
Честито!
Ние още чакаме...

# 9
  • Мнения: 9 973
 ooooh!от къде я изровихте тая тема от преди 1 г. Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 197
Така и така темата е изровена Simple Smile - да питам нещо - от 2-3 нощи малкия ни побърква, буди се на час и половина, иска и да яде или да има нещо в устата, през деня вика и крещи направо, а не е гладен - това ли са симптомите, че тръгва зъбче и са какво освен със залъгалките и чесалки мога да му помогна на бебо?
Благодаря предварително за отговорите  Hug

# 11
  • Мнения: 1 371
Така и така темата е изровена Simple Smile - да питам нещо - от 2-3 нощи малкия ни побърква, буди се на час и половина, иска и да яде или да има нещо в устата, през деня вика и крещи направо, а не е гладен - това ли са симптомите, че тръгва зъбче и са какво освен със залъгалките и чесалки мога да му помогна на бебо?
Благодаря предварително за отговорите  Hug

Това са симптоми за зъби, да. Но няма гаранция,че ще излезе нещо днес или утре. Има и гелчета за зъби, но мисля, че те се дават на по-големи бебета, незнам.
Ако знаеш аз откога чакам зъб, поне един.... А още няма. Иначе признаците си ги има - сърби го, само се чеше по венците и това от много месеци насам.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честито. Да са ви всичките белички и здравички  Laughing

# 13
  • Мнения: 27 524
ooooh!от къде я изровихте тая тема от преди 1 г. Shocked

Леле, вярно  ooooh!  Crazy

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Така и така темата е изровена Simple Smile - да питам нещо - от 2-3 нощи малкия ни побърква, буди се на час и половина, иска и да яде или да има нещо в устата, през деня вика и крещи направо, а не е гладен - това ли са симптомите, че тръгва зъбче и са какво освен със залъгалките и чесалки мога да му помогна на бебо?
Благодаря предварително за отговорите  Hug

Е, оказа се, че има и доволни  Mr. Green

Няма сигурни симптоми на зъб, докато не го видиш да се белее. Има някакво неразположение детенце, ама като не може да си каже.

# 15
  • Мнения: 232
Дъщеря ми на три и половина вече беше с две зъбки, след което скоростно се появиха и другите.

Общи условия

Активация на акаунт