Фотошоп XII

  • 32 053
  • 334
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 110
Мимоза никакви снимки не виждам newsm78

# 31
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Пак само запис,но от утре се хващам да творя

# 32
  • Мнения: 4 406
да се запиша, хайде на тематичното творение!
като няма по- близък празник преди Трифон, да изкараме едно бързо Рожден-Денско състезание...
аз едва ли ще се включа, ще имам прекалено много работа през Януари, но ще следя темата.
има ли начин да запазвам недовършено произведение така, че слоевете да са отделно и като го отворя пак, да мога да ги променям поотделно?

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 18:36 от boomerang

# 33
  • София
  • Мнения: 2 017
да се запиша, хайде на тематичното творение!
като няма по- близък празник преди Трифон, да изкараме едно бързо Рожден-Денско състезание...
аз едва ли ще се включа, ще имам прекалено много работа през Януари, но ще следя темата.
има ли начин да запазвам недовършено произведение така, че слоевете да са отделно и като го отворя пак, да мога да ги променям поотделно?
Да, като го запазваш като фотошопски файл  - с разширение *.psd или *.pdd
Също в .tif формат, но стават по-големи файлове Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 6 039
Здравейте момичета,
Честита Нова Година! Желая ви много любов и здраве!!!

аз се прибрах преди 1-2  часа, след малко ще седна да дочеа старата тема, видях, че има страхотни произведения. Май и нови членове на Фотошопската банда.Grinning

след малко ще се отчета и с моя материал

# 35
# 36
  • Мнения: 2 863
На мен най- ми допада идеята за Св. Валентин, че  е най-скоро, а  Баба Марта- след това:))
Бих предложила, ако и на вас ви харесва да бъде картичка за Св. Валентин....а за да е състезание, не знам как ще си организираме гласуването, може да си пуснем накрая анкета и всеки да гласува??? пък наградата - за сега само морално удоволтеворение Joy
Иначе в studio-bg.com бяха добре нещата в началото, но сега сайта супер замря и в състезанията участват по 5-6 човека....

# 37
  • Мнения: 2 271
Запис.
Имам едно въпросче-защо не слагате вече в началото на всяка тема всичките линкове и други, а сега трябва да се ровя назад... незнам, като идея ми изглеждаше много хубаво и организирано.
За да се пусне темата по този начин отнема повече от 30 мин,а времето за редакция на съобщението(на пускащия темата)е ограничено  и не могат да се добавят допълнителни линкове!Затова решихме  в темата да е описано къде са предишните такива!.А линковете са в тема ІХ(посочено е отстрани)

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 19:36 от petia47

# 38
  • Мнения: 1 639
Аз имам предложение тези бъдещи състезания да са в отделна тема. Какво ще кажете ? Thinking
Аз например, няма да имам време да участвам в нещо такова, но свободното време ще си го ползвам за творене на рамки за снимки и съответно ще ми е по-лесно да следя тема замо за това....

# 39
  • Мнения: 6 039
е сега ще ви задръстя темата, дали е коректно? Grinning Mr. Green


http://images.malena2004.multiply.com/image/4/photos/5/orig/321. … Ag4cIGtZB290wuilg


http://images.malena2004.multiply.com/image/4/photos/5/orig/319. … BInIBJXVhjcAiuLtw


http://images.malena2004.multiply.com/image/4/photos/5/orig/320. … lC55UqJR8WFi019yw





















личи си, че съм имала свободно време и съм се отдала на допълване на дневника
имам още много красиви снимки, но не съм ги реализирала все още....

разкажете повече за този конкурс, аз не съм навита да участвам, но ще ми е интересно да следя темата

# 40
  • София
  • Мнения: 2 017
Ле-ле ле-ле Malenna,
Ммдааам...

Прощавай за израза, но направо "изби рибата"! Grinning

# 41
  • Мнения: 7 821
ЧГН, момичета! Желая ви само хубави неща!
Malenna, снимките са страхотни   bouquet , както винаги  Wink.

Случайно попаднах на това, има някои хубави рамки, според мен. Ако някой вече ги е пускал, извинете.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 374
Malenna,страхотни са !!!
Зареждат с много настроение  smile3501
Въздиш-въздиш (това значи-да можех и аз така......)
P.S. Да се похваля - дядо Коледа,макар и със закъснение,най-накрая избра фотоапарат и ми го донесе преди малко (че нали стария се развали точно преди Коледа....)  newsm44

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 20:57 от Vesika

# 43
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мда, Малена, наистина изби рибата.
Естествено, и аз съм на мнения, че конкурса трябва да е в отделна тема. Аз пък ще участвам, ей така за идеята. Самата аз виждам, че съм на светлинни години от някои от вас, но важното е купон да става. Laughing Хайде някой да дава темата, и да започваме Laughing

# 44
  • Мнения: 2 863
... ами аз предложих на предишните страници нещо newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт