Отговори
# 15
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Криска,молбите сега могат да се изпращат и по майла. Управителният съвет ще ги разглежда,гласува,приема или отхвърля. На този етап подписите не са толкова наложителни.
Веднъж месечно,ще има среща на Управителният съвет с всички,които сме одобрили, и тогава , на място вече ще се подписват молбите,лично от кандидатстващият.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Мери - значи ли това, че ние от другите градове ще трябва да идваме в София в точно определен ден, за да се подписваме лично?

# 17
  • Мнения: 2 249
Мери - значи ли това, че ние от другите градове ще трябва да идваме в София в точно определен ден, за да се подписваме лично?
е едва ли? все пак въпреки ще сте  в друг град -сме се виждали вече дет се вика'очи в очи" и след като вече работим заедно успешно-не мисля че е наложително
ама може пък ние да дойдем а? Joy(кво ще почерпите Wink Mr. Green)

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Мери - значи ли това, че ние от другите градове ще трябва да идваме в София в точно определен ден, за да се подписваме лично?
е едва ли? все пак въпреки ще сте  в друг град -сме се виждали вече дет се вика'очи в очи" и след като вече работим заедно успешно-не мисля че е наложително
ама може пък ние да дойдем а? Joy(кво ще почерпите Wink Mr. Green)
Оооооооо идвайте по-скоро, почерпката от нас Mr. Green Heart Eyes
Ще ви чакаме с нетърпение  Peace

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477


вие си хихикате Mr. Greenама ще трябва да се видим с вси4ки от Пловдив ,Видин и Ст.Загора..........Нека из4акаме молбите и пак ще си хихикатеееееееее Joy

ще дойда само ако Каспър пак ме води в онова нейното място с хубавите шейкове и торти Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592


вие си хихикате Mr. Greenама ще трябва да се видим с вси4ки от Пловдив ,Видин и Ст.Загора..........Нека из4акаме молбите и пак ще си хихикатеееееееее Joy

ще дойда само ако Каспър пак ме води в онова нейното място с хубавите шейкове и торти Mr. Green

Хубава работа само Каспър ли може да те заведе  Mr. Green
И ниееееееееееееее искаме, да разбираме ли, че вече е уговорено - Каспър ни води всички ние Пловдивчанки и групата от софия начело с Лавендър?

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477


вие си хихикате Mr. Greenама ще трябва да се видим с вси4ки от Пловдив ,Видин и Ст.Загора..........Нека из4акаме молбите и пак ще си хихикатеееееееее Joy

ще дойда само ако Каспър пак ме води в онова нейното място с хубавите шейкове и торти Mr. Green

Хубава работа само Каспър ли може да те заведе  Mr. Green
И ниееееееееееееее искаме, да разбираме ли, че вече е уговорено - Каспър ни води всички ние Пловдивчанки и групата от софия начело с Лавендър?

бива Hug,разбрахме се Hug
оспамихме темата и сега 4ервенокосата е на ред да позимете Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 4 195
споко, тя кърми baby_neutral Joy Joy Joy

# 23
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
мОмИчЕТА,мОлЯ чЕТЕТЕ ВНИмАТЕлНО Praynig
Пиша го за да си спестим излишни бъдещи въпроси HugОтново не сте вникнали в същността на написаното Confused

1.Фондацията ни е учредена отдавна и си има Учредителен АКТ-УСТАВ,който е изготвен от адвокат и на тази база фондацията е учредена от мен и Мария.Има си и Упр.съвет .Това са хората,които носят отговорност.
2.Този устав,който сме изготвили сега е за ЧЛЕНСТВО на доброволци в организацията!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Който желае и го приема ще бъде приет Hug
Двете неща нямат общо-Учредителният акт-устав и устава(po skoro sa uslovia za chlenstvo) за членство на доброволците!!!!!!!

Закона сме го чели и на тази база сме учредили фондацията.  Преди години никой не се нае да ни помага в това отношение,поехме нещата и ги свършихме защото искахме,независимо какво ни струваше.Така че, моля ви нека си вършим работата и който иска да заповяда с нас HugСтига сме се занимавали с кой,какво и защо..... Praynig
2.До сега не сме имали членски внос ,а винаги е трябвало да има и понеже винаги сме били добронамерени към всички и знаем за финансовото състояние на много от нас не е имало и чл.внос.Всички организации имат и той никъде не е под 20 лв.Така че не вярвам това е голям проблем за повечето.

Пак молим,прочетете ни добре сайта преди да пишете Praynig
 
    AZ se opitvam da cheta pochti vsichko i poniakoga namiram nesaotvetstvia v namereniata vi napisanoto. Razbira se che e trudno da se
 napishe vsichko v foruma, zatova se poiaviavat i vaprosi. Az sam se nagledala i napatila taka che ako vie pishete edno pak posle pravite  drugo, vapreki  simpatiite mi i useshtaneto mi che ste korektni, ne bih se doverila. (1) Ima dosta organizazii, koito imat samo simvolichen chlenski vnos, za koito sam saglasna che triabva da ima. (2) triabva da ima i dokument pod koito vseki vash chled da se e podpisal(tova privetstvam), za da mojete pri eventualni zloupotrebi, ot vsiakakv rod, da tarsite otgovornost. Tuk idva i nesaotvetstvieto- tezi koito sa izvan Sofia moje da ne se podpisvat zashtoto gi poznavate!!!!!!!!!!!!!!!!!  Pripomnete si kolko vashi poznati sa vi lagali! Ako niakoi vash chlen ot provinziata sgafi, kak shte tarsite otgovornost ako sashtia ne se e podpisal  
   Dalech sam ot misalta da vi davam AKAL, Prosto spodeliam Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 353
  Karol&Erik това е молба за членство, там може да няма подпис ако познаваме момичето.

# 25
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
  Karol&Erik това е молба за членство, там може да няма подпис ако познаваме момичето.
  A NA KOI DOKUMENT TOGAVA SHTE E PODPISA , NALI ISKATE VSICHKO DA E OFIZIALNO

# 26
  • Мнения: 1 134
Karol&Erik, съгласна съм с всичките ти предложения. Но нека не говорим само на теория. Хайде да видим как да стане практически!
Коя от нас има възможност да обиколи всичките градове, в които ще имаме членове и да събере подписите им?! Или самите кандидат - членове от провиницята ще дойдат ли утре до София, за да се подпишат?!
Нека не забравяме, че не става дума за организация с офис, бюджет и служители на заплата, а за група жени, които или си гледат децата, или работят. За бременните, които пътуват непрекъснато по домове, акции и пр. да не говоря.
Така, че ако има хора, които нямат ангажименти вкъщи или работодателите им на драго сърце ги пускат и в болнични заради децата, и в платен отпуск заради ангажиментите около Движението - нека се обадят.

# 27
  • Мнения: 4 195
Мисля, че е вариант, след одобрение на молбата, да се изпраща същата подписана от момичетата извън София (много ме дразни тая дума провинция) по пощата с известие за досатвка - така ще иаме оригинални подписи. За едно съм съгласна - оригинални наши подписи - на членовете ТРЯБВА  да има Peace

# 28
  • Мнения: 863
Да това е и една от точките в Реда за кандидатстване:
4.   Да подадете кратка справка и  Молба до УС /по образец/- по пощата или лично;



 Запознат/а съм  с дейността на организацията и съм съгласен/а с целите и.Запознат съм с разпоредбите на Устава на фондацията и го приемам
От тук става ясно, че не е необходим друг документ, който да се подписва, след като молбата е подписана.  Веднъж месечно ,когато се събира УПравителният съвет молбите се разглеждат и се уведомяват кандидатите за решението му Peace

# 29
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Мисля, че е вариант, след одобрение на молбата, да се изпраща същата подписана от момичетата извън София (много ме дразни тая дума провинция) по пощата с известие за досатвка - така ще иаме оригинални подписи. За едно съм съгласна - оригинални наши подписи - на членовете ТРЯБВА  да има Peace
( i kam MamaZ) I az za tova si misleh che vse oshte poshti sashtestvuvat, a i kurieri.  
        A i az mrazia tazi duma  "provance", zashtoto daje ne e balgarska, ama se otkloniavame ot temata Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт