овесените ядки помагат ли за повече кърма?

  • 7 370
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 691
Аз ям фини овесени ядки.
С кисело мляко, ябълка и/или стафиди и захар.
Сварени със сиренце, масло и захар.
Сварени със стафиди и захар.

# 16
  • Мнения: 108
И аз ям фини овесени ядки ВСЕКИ ДЕН на закуска, затова не мога да кажа дали влияят на кърмата, но сигурно е така.
Заливам си ги с вряла вода, слагам им масло (маргарин), захар и сиренце - ммм, много ги обичам  Grinning.

# 17
  • Мнения: 9 481
Варено жито newsm10
Случайно ядох на някаква задушница-не е истина как се "налях"!
Реших после да пиша за това им свойство, но други мами вече бяха констирали действието им и ме бяха изпреварили Crossing Arms. та те споменаваха и за водата в която е вряло житото-което си е съвсем логично де Mr. Green

# 18
  • Мнения: 153
няма спор,че има ефект

# 19
  • Мнения: 153
аз лично си ги приготвям като ги накисна с вода/че не обичам мляко/и ги овкусявам с масло и сол  chef

# 20
  • Мнения: 267
А не забелязахте ли разхлабване на бебо?  newsm78Аз един път ядох и моята бебка яко се подриска и сега не смея! А ги обичам много

# 21
  • Мнения: 753
Аз си хапвам мюсли Nestle /зеленото/ -много го обичам и изяждам по две чаени чаши на ден-всяка от 1/2 мюсли+1/2 кисело мляко.

# 22
  • Мнения: 301
Моята бебка пък много плаче като ям овесени ядки, изглежда я боли коремчето. Може ли според вас овесените ядки да образуват колики?

# 23
  • Мнения: 2 897
Има ефект от тях и са много полезни.Аз си ги приготвях накиснати от предната вечер в чай,подсладени с малко мед и настъргана ябълка Peace

Общи условия

Активация на акаунт