Синузит

  • 103 043
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 44
Аз също съм със синузит, максимиларен, откриха ми го март месец, тогава личния ми изписа АБ, но аз не съм имала никаква хрема /почти никога нямам хрема/, имах главоболие и ме болеше лицето под очите и сякаш ми беше пълен носа но чак от горе /а като се секна нищо не излиза/, както и да е тогава ми мина с АБ. Сега отново ме хвана есента и реших да пробвам с тези рецепти. Пробвах и с трите рецепти заедно - с куркумата и меда, със зехтина и с топчето дето се поставя на челото с черния пипер. И МИ МИНА за около 4-5 дни. Незнам точно от коя рецепта но правих и трите заедно. Сутрин зехтина в устата около 15мин. Като се върна от работа на гладно куркумата с меда, и преди да легна на челото си слагам топчето със чер. пипер. Много съм доволна. И сега даже още профилактично продължавам с куркумата и пия чай с джинджифил по навик. Блогодаря от сърце на потребителите които споделиха свойте изпитани рецепти, а сега вече и мои изпитани!

# 91
  • Мнения: 238
Здравеите ! Съпругът ми страдаше от синузит дълги години- беше го прихванал още в казармата от настинка и  така с годините се влоши страшно много- синусите му се запълниха с полипи и загуби обоняние, а после получи  и бронхиална астма , като резултат от това че диша замо през устата! Става ясно че ситуацията е много тежка - нали? Направиха му операция веднъж във Варна , но ефект- никакъв... И така минаха още 6 трудни години , докато случайно попаднахме на клиника Синумед в Пловдив- при д-р Джамбазов! Да е жив и здрав! Съпруга ми вече диша нормално , има обоняние/нещо , което си мислехме ,че е загубил завинаги/след направената операция по безкръвен път с пълна упойка.Престоя в болницата беше 3 дни, условията бяха идеални!
Това е решението за тези които са на ръба!
Иначе народни рецепти бяхме изпитали какви ли не- ама нямаше полза от нищо
Успех Wink

# 92
  • Мнения: 2 163
А бяхте ли пробвали лазерно лечение?

# 93
# 94
  • Мнения: 425
KLEEVA TINKTURA ili sprej bioparox! Peace

# 95
Здравейте на всички от 4-5 дена ми откриха синузит, на антибиотици със нагревки съм. Но ето ви и още нещо което не видях някой да дава в този форум. Трябват ви 3-и неща.
1-  1 супена лъжица Гроздова ракия по възможност домашна (може и купешка)
2-  1 супена лъжица Прясно Смлян Черен пипер
3-  1 супена лъжица брашно

3-и те се смесват и се бъркат до еднородна смес после се прави топче след което мажете с олио точно между очите или с кремче поставяте топчето точно между очите и седите така 10-15 мин препорачително е 30 аз го права по 10-15 мах 20!

Много е ефикасно срещто Синузита особено ако имате събрана гнои между синосите!
Забележка: Гледаите да непопада в очите от сместа!!!!!
При мене за сега има ефект правя го от 2-а дена... предимно вечер.! Който има възможност да го прави сутрин и вечер но да непрекалява с минутното седене защото може да си изгори кожата!!! Препорачително 30 мин!! Peace

# 96
  • Мнения: 2 529
По Коледа много ме боля синузита и даже си правих рентгенова снимка на носните кухини в Токуда - за щастие се оказа, че имам само възпаление на лигавицата, но този път няма гной. Пих само Геломиртол форте, но и торбичките с морска сол всяка вечер също си слагах.
Преди време правих курс с нагревки, но нямаха никакъв ефект.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 728
Тази рецепта в по горния пост е на Баба Ванга. Аз съм я правила, но истината е че когато я направих не бях в криза. Смисал направих я когато бях добре и не можах да преценя дали ми е помогнала или не. Това беше септември някаде. От тогава не ме е хващал синузита . Нзн дали е от това или защото се пазя доста тази зима и пия мн чайове. Но смятам когато се почувствам зле пак да повторя процедурата.

Общи условия

Активация на акаунт