Отчет на набор 2003 - 4

  • 16 417
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧНГ!
От здраве да не се отърват наборчетата!
  Peace

Синчето издържа с нас цяла вечер и половин нощ  Flutter. Заспал е към 03.20ч. На гърмежите беше се сгушил в баба си и само повтаряше: "Много ме е страх"! Ама то вуйчо му и баща му изгърмяха над 200 боеприпаса...  Confused

Обаче сега нещо не му е добре... болен е май... не яде и е кисел... Дано скоро се оправи  Praynig, че бабата ни след 2 дни си тръгва.

# 16
  • Мнения: 369
Ч Н Г  и от на с Васиенка  Hug. Да се запишем в новата тема , че в старата не бяхме много активни .
Ходи вече на градина , сутрин си поплаква още и то доста но все пак се надявам да свикне  Hug . Обаче пък забелязах че като я взимам малко по късно не иска да си тръгва  Shocked . Госпожата им пуснала музика и всички дечица играят и е веселба , но това не и пречи на другата сутрин пак да плаче за мама.

# 17
  • Мнения: 2 732
Честита година и от нас! Дано всички наборчета са здрави и по -послушни тази година Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да се включа и аз отново - малчо вече оздравява и реших да се похваля, защото последните ми включвания са само за боледуване Sad.
 Снощи беше весел и дори прояде след едноседмичен пост само на сокове и антибиотици.
 
 Писах и в една съседна тема - толкова играчки хубави получи за Коледа, а си играе с празни пластмасови шишета - реди ги на пирамида, на влакче, на войници... Дядо му му е дал празни патрони и тях ги реди вместо конструктор. newsm78
 Имам огромно желание да купувам хубави играчки, но като се сетя за пълният хол с шишета и ми минава мерака.
 
 

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 794
А моето вече взе да чупи всичките играчки които получи за Коледа.Направо се поболях  ooooh! като знам колко пари изръсихме.Ама не чува и затова прибрах всичко оцеляло  Twisted Evil

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

Да ви се оплача - на Таня пак и текна носа - писна ми от тази хрема, няма оправия. Дано успея да я пресека и не стане нещо по-сериозно, че с тия болнични...Иначе има апетит и обоняние - днес ми каза, че миришело гадно навън  Laughing
Снощи не ни остави да спи - буди се 100 пъти и се редувахме - ту аз, ту баща и да ходим при нея. Естествено вечерта завърши в нашето легло - опитвам се да я вдигна обаче тя не може да си отвори очите...и аз не мога днес да си отворя очите днес  ooooh!

# 21
  • Мнения: 953
Цитат
Zdraveite momo4eta izinete za latinizata no sam na topa na mago Otdavna ne sam vlizala i gledam nova godina nova tema na nabor4etata Ste se ot4ete4 sled 8 kogato ste sam si na compa CNG da ste veseli i staslivi prez novata godina Heart Eyes
Здравейте моми4ета извинете за латиницата но съм на топа на маго Отдавна не сам влизала и гледам нова година нова тема на набор4етата Ще се от4ета след 8 когато ще съм си на компа ЧНГ да сте весели и щастливи през новата година

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 09:13 от Ellypr

# 22
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Привет и от нас. Изкарахме страхотни празници и много хубав Рожден ден. Само, че точно за Бъдни вечер моите мъже се поразболяха и така чак до към 30. Сега ги крепя, че от понеделник сме на пълна програма всички. Кой на детска, кой на бач.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 09:04 от Ellypr

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ауууууу, страхотна торта е имал Крис! Браво на него  Hug

Поздрави съседке... щяхме да се виждаме  Flutter

# 24
  • Мнения: 369
Добро утро моичета  спорна и весела семица ви желая  Hug
От днес сме първи ден на градина след голямата ваканция  Party и толкова рев и сълзи проляхме  newsm45 .Вашите дечица след колко време горе долу спрях да плачат и дали въобще са плакали сутрин при раздялата с мама  Thinking
Чао за сега и поздрави newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 15 219
Ейййй, най-после да се запиша и аз.  Grinning
Днес Иво пак е ученик (от 22.12. беше във аканция) и ми остава време да се занимавам с разни неща за кеф, като писане в тази тема, например.  Laughing
Очаквах, че след като 2 седмици е спал до 9,30-10ч., не е ходил на градина и е правил само неща, които обича, днес ще е свиреп рев, но не...... Събудих го , преоблякох го, заведох го, оставих го в градината и не плака въобще. Правя си последното новогодишно пожелание-така да е през цялата нова година.  Mr. Green И да е здрав, разбира се-най-вече това, но това си го пожелавам постоянно.

Дадоха ни снимките с Дядо Коледа. На груповата снимка всичките мъници са такива сладури. Едва днес като ги видях строени на снимката, си дадох сметка, че Иво всъщност е доста дребничък в сравнение с някои други деца.  Rolling Eyes На едно от момченцата стига до рамото.  Други две, които са родени през януари и февруари, стърчат с по половин глава над него. Пък аз си мислех, че расте високичък. Нещо съм се объркала, май.... То наистина няколко месеца разлика във възрастта са доста (когато са по на 2-3-4 години), но пък чак толкова.... newsm78

Иначе изкарахме дълга и напоителна ваканция. Не го пусках на градина когато бяха сборните групи. Други деца, непознати госпожи...... не ми се стори много добра идея. Той и без това плачеше до последно преди Коледа (днес затова съм толкова радостна, че не плака), само това му оставаше.
Ходихме в Пловдив за 10-тина дни. Там бяхме за Коледа, останахме през работните дни и празнувахме и нова година там. За първи път Иво определено искаше да си е в къщи и си страдаше. Преди му стигах само аз и беше напълно доволен да сме заедно. Сега, обаче, си мрънкаше за в къщи, за играчките, за татко си, за приятелчетата.... Брояхме дните, когато ще дойде татко му и ще ни вземе в къщи. Расте ми детето. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 125
И ние на градина, но бяхме и по празниците в сборни групи - не му пречи на моя малчо. Забавлява се там и това е! Дори иска да спи вечер там и трудно го обличаме, за да си тръгнем от градината #Crazy
Вчера бяхме на РД на гаджето Wink и двамата пяха караоке....направо паднах Crazy Това дете все едно с микрофон родено, бе Laughing То пя, та се скъса. Много се смяхме със сватята.
Пожелавам ви здрава и весела седмица Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 517
Здравейте, мами!
Преди да се разпиша искам да попитам: защо дечицата в темата са малки, само от последното тримесечие на 2003 ли се разписвате тук? Защото ние след 16 дни ставаме на 4  Grinning
   Дени е "голяма кака", иска да живее при вуйчо си, защото там има бебе (новородено), има над 10 кукли, сервизи и всякакви женски играчки, но играе с коли, конструктори, на "тазо" с батко си, на карти. Опитва се да ми "поправя" компа  Laughing и обожава новогодишните гърмежи.
       П.П. Шетлива булка ще стане  Mr. Green от 3 годишна сгъва прането и простира малки дрехи на сушилника.  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 328
Разписваме се и ние, макар и със закъснение.
Спорна и усмихната 2007 г!!! newsm10

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте, мами!
Преди да се разпиша искам да попитам: защо дечицата в темата са малки, само от последното тримесечие на 2003 ли се разписвате тук? Защото ние след 16 дни ставаме на 4  Grinning
 

Не, просто случайно така са се подредили тези мами с малчовци от края на годината. Laughing

Нашия малчуган през май ще стане на 4 год.

Общи условия

Активация на акаунт