За или против изкуствената красота

  • 3 704
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 495
....аз понякога се гримирам и парфюм си слагам- неестествена миризма
Joy  hahaha - това е върха направо  newsm10

# 46
  • Мнения: 5 103
Аз съм ЗА, но умерено.

# 47
  • Мнения: 830
защо не ,но с  мярка и усет за красота

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Красивото си е красиво. Независимо от произхода си.
Нямам нищо против изкуствената хубост, стига да не изглежда гротескно. Макар, че тогава едва ли ще става дума за красота....
Любопитно ми е какви са съображенията на противничките на ...подпомогнатата красота?

# 49
  • Мнения: 2 897
Дали е по-добре да си изкуствено красив , или естествено грозен е по-интересният въпрос , защото естествено красивите хора нямат дилемата "за" и "против" ,- те просто са си красиви . Като видите красива жена си мислите колко е красива или дали е естествена ? Аз си мисля първото ...

Да,когато се възхитя от красива жена изобщо не се замислям дали е естествена или не.
Красивото си е красиво,на черното-бяло не мога да кажа.

Няма нищо лошо в малките корекции с цел доближаване до желаната хубост,стига да не се прекалява.Защото в един момент вместо да се изпишат вежди се избождат очички,както се казва.Визирам ''красавиците'' от фолк гилдията(повечето).В темата за компроматите има също много примери...

# 50
  • София
  • Мнения: 1 244
Дори една естествена красавица е добре да се къпе, да си епилира крачоците и мустаките (ако е необходимо)  Wink  Mr. Green
С други думи - за поддържаната жена говоря.
Под изкуствена красота разбирам два пръста фдт, червило извън контура и изкуствени мигли. Няма проблем, ако заставаш пред камера или може би ще ходиш на коктейл... почти де  Grinning
Иначе и аз от повечето мъже съм чувала, че красавиците от типа "фолк" са привлекателни колкото за едно боцване... но не е желателно като я видиш без грим да ти побелеят косите от стрес. Друг е въпросът дали не лъжат благородно ...  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 371
Дуци,аз така повече те харесвам с екстеншъна!
Само ме нервиш,че не пиеш,не пееш и си тръгваш рано!

Еееей, само веднъж съм си тръгнала рано. Освен Пипи съм и майка, все пак Laughing
Не пия, щото не ме хваща Crazy

# 52
  • Мнения: 2 759
Твърдо Против съм всичко що е изкуствено - и визия, и поведение, и отношение.

      Мхм... И аз тъй. Колкото до мъжете - на един познат жена му си сложи цици - той беше напълно съгласен, че има нужда след толкова раждания, даде и необходимата сума, и искрено се радваше, че тя вече е по-щастлива. Обаче след време сподели, че оттогава му е много неприятно и избягва да я пипа по гърдите, също както и правенето на любов като цяло започнало да става доста неприятно... Явно си има човека някакви психологически бариери и туй то newsm78... Сбърка се нещо, дотогава му харесваше как седят на другите...
      Лично аз не искам до себе си изкуствено разхубавен мъж - не е въпроса само в обичките, и червения лак. Не мога да си представя, че утре ще отиде да си турне силикон в устните или да си инжектира ботокс Naughty. Сигурно ще го ухапя - като се надявам да пробия джаджите и силикона да изтече...
      Никакви изкуствени намеси, освен ако няма сериозен физически недъг  Crossing Arms...

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 00:03 от MechoPuh

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
специално попитах гугъл коя е тази теодора андреева, че не ми беше известна.



И аз така.........не ми хареса

# 54
  • Мнения: 2 792
Красивото си е красиво. Независимо от произхода си.
Нямам нищо против изкуствената хубост, стига да не изглежда гротескно. Макар, че тогава едва ли ще става дума за красота....
Любопитно ми е какви са съображенията на противничките на ...подпомогнатата красота?

  Аз не си падам по подпомогната с хирургическа намеса красота, изгледала съм достатъчно предавания на "Пълна промяна", в родния шоу бизнес също се напълни с естетически красиви хора. Основното което аз като прост зрител виждам е, че при определени интервенции част от лицевата мускулатура буквално се обездвижва и едно лице се лишава от елементарни мимики и бива лишено от всякаква индивидуалност, но със самочувствие. Това ме дразни, не може ли да бъде запазена и индивидуалността и самочувствието(т.е. да бъде създадено такова).Наблягането на формата не се харесвам като Аз, но се харесвам, когато стана нечии продукт в продаваема форма, не ми допада.
 Това не разрешава, вътрешния конфликт, води до временно успокояване, но нищо повече, това е моето мнение.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Аз под изкуствена красота разбирам да се направиш като надуваема секс-кукла.Пример ще дам Мария певицата - от едно симпатично и чаровно момиче се е превърнала в надут балон.И винаги си личи кога си се правил,на мен ми прави впечатление.

Грим,коса,ефекти - това е временна промяна.Също така корекции на някакъв дефект,като носа на Пеньо например са съвсем на място и подходящи.

# 56
  • Мнения: 4 733
"За" съм Peace

# 57
  • Мнения: 1 544
Според мен всичко зависи от начина на живот който човек иска да води.
Ето аз например имам страхотно семеиство- мъж 2 деца щастлива съм и всичко се върти около тях обаче ествено искам да изглеждам добре и тъй като не съм против искуствените неща реших да си сложа перманенетен грим на устните с което да променя малко формата им . Стана страхотно и се почуствах много добре също така фризиор козметик и разни такива неща които не болят и не вредят мисля ,че са ми достатъчни за начина ми на живот.
Друг случай на моя позната също със семейство с 1 дете явно е установила че не е това което иска ,заряза мъжа си хвърли детето на бабата и се започна  оперяция на циците , силикон в устните ,искуствена коса, нокти, мигли ,лещи , нов нос и от там гаджета, яки коли ,пари ,заведения, кожени палта ,високи токове, фотосесий,  екскурзий почужбина стози с онзи и така....
Всеки си преценява какъв живот иска да живее ,просто за всяко нещо се изисква определена визия .

# 58
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз съм ЗА, ако жената има нужда от това и се харесва в кожата си по този начин Laughing важното е да сме щастливи! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 4 555
специално попитах гугъл коя е тази теодора андреева, че не ми беше известна.
И аз така.........не ми хареса
Аз пък направо се уплаших от тази. Такива очи като черни дупки, направо да ти изкарат акъла! Сигурно сутрин без грим изглежда къде-къде по-симпатична.

Иначе по темата - не харесвам подути устни, не харесвам силиконови гърди. Който ги харесва, да си ги ползва със здраве Simple Smile
Аз под естествена красота не разбирам жена, която не се поддържа, а по-скоро красота, която идва от излъчването. Силиконът и гримът много често не помагат в това отношение.

Общи условия

Активация на акаунт