Детска градина "Сияние" - кв. Бояна

  • 13 661
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, така е. Аз вече взех своето решение. Надявам се всичко да е наред  Simple Smile

Стискаме палци детенце да се адаптира бързо, да му хареса градината и най-вече да е здраво  Hug Ще очакваме отзиви  Simple Smile



Дано всичко да е спокойно  Simple Smile 
Отзиви ще има Simple Smile

# 31
  • Мнения: 15
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
GERBER, аз също живея в Бояна, но за пръв път чувам за тази детска градина...
Ще ти бъда благодарна ако споделиш как е тръгнало детенце и дали си доволна  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 2 967
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили


Доколкото знам в тази градина има голям наплив за пролетта. Съвсем скоро ще се местят в читалищетио с парка в Бояна. Ако те интересува повече, телефона е 9591121

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили


Доколкото знам в тази градина има голям наплив за пролетта. Съвсем скоро ще се местят в читалищетио с парка в Бояна. Ако те интересува повече, телефона е 9591121

Чудесно, аз живея точно до читалището  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 967
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили


Доколкото знам в тази градина има голям наплив за пролетта. Съвсем скоро ще се местят в читалищетио с парка в Бояна. Ако те интересува повече, телефона е 9591121

Чудесно, аз живея точно до читалището  Peace



Действай Simple Smile

# 36
Сияние е супер Детска градина.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 967
Сияние е супер Детска градина.


Радвам се, че си на това мнение, обаче можеш ли да се мотивираш с думи? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 7 384
              За "Сияние" и аз мога да ви успокоя.Познавам много добре една от директорките.Само адреса ме учуди ,мисля,че е на "Студен кладенец".Това всъщност няма значение.Директорката е била музикален ръководител в една от държавните ДГ,а сега участва в екипа подготвящ помагалата за учебните програми."Ръка за ръка" на СУ "Кл.Охридски".Познавам я като,човек,който винаги е бил точен и 100 % специалист.Така ,че споко градината си е много добра.  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 2 967
              За "Сияние" и аз мога да ви успокоя.Познавам много добре една от директорките.Само адреса ме учуди ,мисля,че е на "Студен кладенец".Това всъщност няма значение.Директорката е била музикален ръководител в една от държавните ДГ,а сега участва в екипа подготвящ помагалата за учебните програми."Ръка за ръка" на СУ "Кл.Охридски".Познавам я като,човек,който винаги е бил точен и 100 % специалист.Така ,че споко градината си е много добра.  bouquet

Много се радвам, че се изказват такива положителни мнения за детската градина. Вече се преместиха и помещават един етаж в читалището в Бояна. Аз доколкото имам наблюдения са три директорки и са отлични професионалисти. Даже думите са недостатъчни в случая. По стечение на обстоятелствата тази директорка и на мен ми беше учителка по музика в детската градина, когато аз бях дете, а сега е на моето дете Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 40
здравейте, правя неуспешни опити да се свържа с тази детска градина, но явно телефоните в сайта им са стари или невалидни. Може ли някоий да ми помогне? Благодаря Ви

# 41
  • Мнения: 6
Имат от скоро сайт, но мисля че още работят по него. Видях че, има и GSM за контакт - дано ти свърши работа  Grinning

  http://sianie.page.tl/

# 42
Здравейте,

дали някой от вас има мнение за частната детска градина "Бояна" в кв. Бояна на ул. Пушкин?

Знаете ли със сигурност имат ли лиценз от МОН? Доволни ли сте от учебната им програма? Учители?

Ако можете да ми кажете някаква информация ще ви бъда много благодарна!

# 43
  • Мнения: 532
Desik72,ето ти сайта на МОН за лицензираните частни детски градини:http://education.big.bg/base/spisuk_MON.html
Успех!

# 44
  • Мнения: 1 455
Още едно въпросче ако може?
Колко деца са в група?...и колко групи има?

Общи условия

Активация на акаунт