Детска градина "Сияние" - кв. Бояна

  • 13 660
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравйте!
Искам да попитам някой има ли информация за тази градина? Имам отказ от държавната градина да вземат детето сега и искам да търгне в детско заведение, та се спрях на "Сияние" и моля за инфо.

# 1
Тя е частна и е създадена преди доста години. Директорките са детски учителки от държавна градина, но още в самото начало на демокрацията, напускат и създават ДГ "Сияние".

# 2
# 3
  • Мнения: 2 232
Някакви цени може ли да споделите?И аз се интересувам.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Някакви цени може ли да споделите?И аз се интересувам.


260 лв. е таксата без транспорт. В тази цена влизат 4 хранения /3 основни + една междинна закуска плодове/, програмите за децата, спуснати от Министерство на образованието, английски език, плуване /за дечицата, които са махнали вече памперса, ски училище.
За моя радост педиатъра на градината е нашият др. Д. Ковачев и това доста нагежа в решението ми, защото поднавам какъв специалист е.
Градината работи целогодишно и естествено приемат деца по всяко време, като ми обясниха, че най-доброто време за децата да тръгнат на градина или ясла е  зимата, когато е много студено или лятото, за да може лесно да се адаптират по отношение на имунитет. Също така ми споделиха, че сега големите тръгват на ски и цялото внимание бива съсредоточена в/у най-малките.

# 5
  • Мнения: 2 232
GERBER -благодаря ти, ще го помислим с мъжът ми.Поне ни е близо.

# 6
  • Мнения: 113
В цената влизат ските и плуването, правилно ли съм разбрала?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
GERBER -благодаря ти, ще го помислим с мъжът ми.Поне ни е близо.


Ина нас така, в квартала ни е и няма да плащаме за транспорт.


В цената влизат ските и плуването, правилно ли съм разбрала?



Да, правилно си разбрала. Плуването за малките деца, които вече са свалили памперса, а ските предполагам, че е за по-големите. Може би има някаква такса, която е за самото ски училище на Витоша, но не вярвам да е нещо много скъпа, пък все пак става въпрос за 2-3-4 мес. най-много през годината.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ще следя темата.
И аз съм на вълна избор на ясла/градина за Влади newsm78
А тази ДГ има ли и ясла, или от каква възраст приемат дечица, около 2 г. може ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
А тази ДГ има ли и ясла, или от каква възраст приемат дечица, около 2 г. може ли?


Приемат и по-малки дечица. Моето дете  е на 1г. и 7м. и казаха, че може да го вземат веднага.

# 11
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.
А коя е тази в Бъкстон?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.
А коя е тази в Бъкстон?



В къща с/у бензиностанцията на Лукоил. Собственичката се казва Мая. Препоръчаха ми я едно семейство, на което голямата дъщеря ходи там и са изключително доволни. Имам телефон, ако те интересува ще ти го дам.

# 13
  • Мнения: 4 668
Запалихте ме с тази детска градина . Аз мисля от следващата година да го дам Марти и се бях отчаяла от разказите за държавните ДГ  Confused Да не говорим , като гледам как се редят хората от предния ден ( живея близо до 8 ОДЗ ) направо се вбесявам ...

Ние сме в Борово и Бояна ми е много удобно  Hug

GERBER ще споделиш ли по - нататък как се чувства детенце в градината и дали сте доволни ?

Тази в Бъкстон не се ли казва " Цветенце " ?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
GERBER ще споделиш ли по - нататък как се чувства детенце в градината и дали сте доволни ?

Тази в Бъкстон не се ли казва " Цветенце " ?


Ще направя консултация с доктора, както казах нашият лекар е лекар и на градината, и ако Коси е готов в здравословно отношение /кара една доста дълга кашлица/ и са добри отзивите на "чичо Доктор", го пускаме. АКо стане така, ще пиша, обещавам Simple Smile

# 15
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Аз не знам какви са таксите в другите градини, но доколкото съм чувала, повечето са над 400 лв., като транспорта се заплаща отделно. Тази и за още една на Бъкстон знам, че е на по-ниски цено, за другата таксата е 170 лв. /пак без транспорт/.
А коя е тази в Бъкстон?



В къща с/у бензиностанцията на Лукоил. Собственичката се казва Мая. Препоръчаха ми я едно семейство, на което голямата дъщеря ходи там и са изключително доволни. Имам телефон, ако те интересува ще ти го дам.
Да, моля те!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
8564150 - Мая

# 17
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Благодаря ти  Hug

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?


Старият й адрес е  пак в Бояна, но по пътя за Княжево, а пък сегашният е точно в Бояна. Аз живея в Бояна и ходих да проверя къде се намира. Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.

# 20
  • Мнения: 5 468
Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Ами с това работно време, как ще се съчетае със взимането на детето след работа? Все пак, трябва да се работи, за да се плаща и таксата Twisted Evil, нали?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Ами с това работно време, как ще се съчетае със взимането на детето след работа? Все пак, трябва да се работи, за да се плаща и таксата Twisted Evil, нали?


Да, точно така е. Все пак може и дагреша, сигурно остава една жена докато не си тръгнат всички деца. Докато бях там звънна тел. на директорката и тя каза на някой, че  в петък са да 17:30 ч., та оттук си вадя извода, че може информацията да не е достоверна. Имам го телефона, ако някой иска ще му гу дам или пък адреса.

# 22
  • Мнения: 2 232
А какъв е точният адрес на тази в Бъкстон-дали го знаеш?Понеже не се сещам къде е бензиностанцията на Лукоил...

# 23
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
А какъв е точният адрес на тази в Бъкстон-дали го знаеш?Понеже не се сещам къде е бензиностанцията на Лукоил...

Ако става дума за Цветенце /това е ясла/ ....

Детска ясла "Цветенце" кв."Бъкстон"
Приема деца от 6 месечна въэраст
Работно време от 7 до 19ч.
тел.0898420743

...а тук е дискутирана
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115463.msg2092111

Но адреса не го знам

# 24
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?


Старият й адрес е  пак в Бояна, но по пътя за Княжево, а пък сегашният е точно в Бояна. Аз живея в Бояна и ходих да проверя къде се намира. Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Кой е сегашният адрес? Аз проверих този от сайта, пуснат по-горе в темата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз ще следя темата, че ми е близо. Още повече,че според мен градината е по-скоро в Княжево, отколкото в Бояна.Някой знае ли работното време на градината?
Старият й адрес е  пак в Бояна, но по пътя за Княжево, а пък сегашният е точно в Бояна. Аз живея в Бояна и ходих да проверя къде се намира. Работното й време е до 17:30 ч., но не разбрах сутрин от колко.
Кой е сегашният адрес? Аз проверих този от сайта, пуснат по-горе в темата.


Сегашният й адрес е: кв. Бояна; ул. "Белият кладенец" № 9; тел. 9591121

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
А какъв е точният адрес на тази в Бъкстон-дали го знаеш?Понеже не се сещам къде е бензиностанцията на Лукоил...


По горе съм пуснала стационарния телефон. Ще Ви обяснят по телефона. Само това разбрах, че е с/у бензинастанцията в уличката.

# 27
За абсолютно всяка градина, независимо частна или държавна, ще разбереш и ласкави отзиви, и обратното. Така че, ако на теб ти допада и детето тръгне добре и се адаптира лесно, то вслушай се в интуицията си  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
За абсолютно всяка градина, независимо частна или държавна, ще разбереш и ласкави отзиви, и обратното. Така че, ако на теб ти допада и детето тръгне добре и се адаптира лесно, то вслушай се в интуицията си  Simple Smile


Да, така е. Аз вече взех своето решение. Надявам се всичко да е наред  Simple Smile

# 29
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Да, така е. Аз вече взех своето решение. Надявам се всичко да е наред  Simple Smile

Стискаме палци детенце да се адаптира бързо, да му хареса градината и най-вече да е здраво  Hug Ще очакваме отзиви  Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, така е. Аз вече взех своето решение. Надявам се всичко да е наред  Simple Smile

Стискаме палци детенце да се адаптира бързо, да му хареса градината и най-вече да е здраво  Hug Ще очакваме отзиви  Simple Smile



Дано всичко да е спокойно  Simple Smile 
Отзиви ще има Simple Smile

# 31
  • Мнения: 15
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
GERBER, аз също живея в Бояна, но за пръв път чувам за тази детска градина...
Ще ти бъда благодарна ако споделиш как е тръгнало детенце и дали си доволна  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 2 967
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили


Доколкото знам в тази градина има голям наплив за пролетта. Съвсем скоро ще се местят в читалищетио с парка в Бояна. Ако те интересува повече, телефона е 9591121

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили


Доколкото знам в тази градина има голям наплив за пролетта. Съвсем скоро ще се местят в читалищетио с парка в Бояна. Ако те интересува повече, телефона е 9591121

Чудесно, аз живея точно до читалището  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 967
Мами вие сте супер,
Търся градина точно в този район, благодаря за информацията, която сте споделили


Доколкото знам в тази градина има голям наплив за пролетта. Съвсем скоро ще се местят в читалищетио с парка в Бояна. Ако те интересува повече, телефона е 9591121

Чудесно, аз живея точно до читалището  Peace



Действай Simple Smile

# 36
Сияние е супер Детска градина.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 967
Сияние е супер Детска градина.


Радвам се, че си на това мнение, обаче можеш ли да се мотивираш с думи? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 7 382
              За "Сияние" и аз мога да ви успокоя.Познавам много добре една от директорките.Само адреса ме учуди ,мисля,че е на "Студен кладенец".Това всъщност няма значение.Директорката е била музикален ръководител в една от държавните ДГ,а сега участва в екипа подготвящ помагалата за учебните програми."Ръка за ръка" на СУ "Кл.Охридски".Познавам я като,човек,който винаги е бил точен и 100 % специалист.Така ,че споко градината си е много добра.  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 2 967
              За "Сияние" и аз мога да ви успокоя.Познавам много добре една от директорките.Само адреса ме учуди ,мисля,че е на "Студен кладенец".Това всъщност няма значение.Директорката е била музикален ръководител в една от държавните ДГ,а сега участва в екипа подготвящ помагалата за учебните програми."Ръка за ръка" на СУ "Кл.Охридски".Познавам я като,човек,който винаги е бил точен и 100 % специалист.Така ,че споко градината си е много добра.  bouquet

Много се радвам, че се изказват такива положителни мнения за детската градина. Вече се преместиха и помещават един етаж в читалището в Бояна. Аз доколкото имам наблюдения са три директорки и са отлични професионалисти. Даже думите са недостатъчни в случая. По стечение на обстоятелствата тази директорка и на мен ми беше учителка по музика в детската градина, когато аз бях дете, а сега е на моето дете Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 40
здравейте, правя неуспешни опити да се свържа с тази детска градина, но явно телефоните в сайта им са стари или невалидни. Може ли някоий да ми помогне? Благодаря Ви

# 41
  • Мнения: 6
Имат от скоро сайт, но мисля че още работят по него. Видях че, има и GSM за контакт - дано ти свърши работа  Grinning

  http://sianie.page.tl/

# 42
Здравейте,

дали някой от вас има мнение за частната детска градина "Бояна" в кв. Бояна на ул. Пушкин?

Знаете ли със сигурност имат ли лиценз от МОН? Доволни ли сте от учебната им програма? Учители?

Ако можете да ми кажете някаква информация ще ви бъда много благодарна!

# 43
  • Мнения: 532
Desik72,ето ти сайта на МОН за лицензираните частни детски градини:http://education.big.bg/base/spisuk_MON.html
Успех!

# 44
  • Мнения: 1 455
Още едно въпросче ако може?
Колко деца са в група?...и колко групи има?

# 45
  • София
  • Мнения: 2 967
Общо цялата градина са 23-25 деца. Яслената група са 6-8 деца.

# 46
  • Мнения: 1 455
Общо цялата градина са 23-25 деца. Яслената група са 6-8 деца.
Благодаря ти много  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 2 967
Общо цялата градина са 23-25 деца. Яслената група са 6-8 деца.
Благодаря ти много  bouquet


Моля Simple Smile Ти натам ли си се насочила?

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
запис

# 49
  • Мнения: 4 150
Може ли да ми дадете някакъв актуален телефон на тази градина?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 967
Може ли да ми дадете някакъв актуален телефон на тази градина?


0897958561

Общи условия

Активация на акаунт