Първи крачки правим в 2007-ма, а през АПРИЛ ще гушнем рожба ценна

  • 16 432
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221
 tinitita ,аз контракции имам от началото на бремеността и сигурно така ще си откарам до края.
Усещането е като стягане на корема,става твърд и понякога болезнен.Радвай се,че още не си разбрала какво е чувството.Не е задължително да усащаш така нар. подготвителни контракции.Аз с първата си бременност   разбрах какво е контракция чак като влязох да раждам.

 benitta ,радвам се,че Алабина се чувства по-добре.Ако имаш възможност предай и поздрави и от нас и и кажи ,че мислим за нея и я очакваме във форума .
Приятна и спокойна вечер на всички и се пазете!!! Hug

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 17:04 от larsen

# 31
  • Мнения: 6 438
Здравейте,момичета!И аз да се запиша в новата тема!!Поздравления за Ая!!
Покрай нас няма почти нищо ново.Чакам с нетърпение срещата с бебока,която ще е на 9 януари...колко много време има дотогава!!!Дано на този преглед вече да се потвърди пола,защото много искам да го знам,а и за да може Ая да ми сложи панделка Crazy
Поздрави на всички!
Бенита,ако се чуеш пак с Алабинка яи прати много целувки от нас и силни прегръдки!!

# 32
  • Мнения: 203
Много благодаря на всички за отговорите. Може би наистина ще започнат да ми следят тоновете от следващото посещение през 7 месец.
Ая и според мен вече сме си записали магазините за бременни (повечето благодарение на теб разбира се  bouquet).

# 33
  • Мнения: 1 419
Специални поздрави на Алабина и от нас тримата  Hug Надявам се скоро да преодолее тревогата и да се види с вас. А ако наминава и от тук, ще и се радваме много   bouquet

Махам тогава магазините за бременни, а и старите ни темички ги има за информация ако потрябват  Wink

Хайде още мами да ходят на прегледи, че искам страницата да стане синьо-розова - оранжевите цветове трябва да изчезнат   Mr. Green

Аз май съм имала няколко пъти контракции все пак - но стягането съм го усещала точно за броени секунди (не повече от 10) и после отпуска. Плюс това болка не съм имала - надявам се да е все така до края  Praynig

# 34
  • Мнения: 50
здравейте момичета
Бенита предай поздрави и прегръдки на  Алабина като се чуете
Ая можеш да ми сложиш розова панделка

# 35
  • Мнения: 1 419
Добре дошла на марини - в списък си вече  Peace
А за кирилицата, можеш спокойно да ползваш 'кредор' бутона - намира се в дясно от бутона 'изход' когато пишеш постинг  Wink

Добре дошла и на viki.f също - можеш да ми дадеш малко повече детайли, поне термина, за да те сложа при датичката ти  Simple Smile

# 36
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Явно манията с преустройването на жилището е хванала и други - аз си накупих сумати мебели, включително и спалня, а сега се оказва че ще чакам още 1-2 седмици за матрак  #Cussing out Направо ми омръзнаха тези по магазините - тотално неориентирани - как въобще имат клиенти!


Къде си проверявала за матрак. Ние миналия път взехме от БЕБЕ Маркет и имаше в наличност няколко различни големини и пълнеж.

# 37
  • Мнения: 317
Здравейте на всички!
Весела и ползотворна нова година ви пожелавам!
На тъжните мами мога да кажа само СЪЖАЛЯВАМ много, прегръщаме ви всички.
Новата тема е невероятна. Ая, на мен може да ми сложиш нещо розово  Wink срещу името. Иначе с бебето сме добре, риткаме се и растем newsm10.

Аз пиша рядко, но се опитвам да чета. Пожелавам ви лека вечер!

# 38
  • Мнения: 161
Здравейте отново.
За меренето на тоновете, на мен само с една дървена слушалка ми ги мери,малко се стреснах като видях това чудо #Crazy,не мислех че съществуват още подобни уреди,но явно се прилагат по една или друга причина, на мен също не са ми казали някакви цифри.... newsm78
Я да ви попитам сега и аз нещо. Става на въпрос за козметиката за бебчовците. Зная, че е доста рано, но съм срещала много противоречиви мнения. Хубаво ли е да се използват купешките продукти от самото начало. Някои казват, че до първия месец по-добре било всичко да е природно-преварен зехтин, мас и т.н. Thinking Аз някак не мога да си представя да намажа бебчо като филия със свинска мас....и затова се обръщам по-специално към мамите с опит. baby
Иначе аз днес започнах по малко с покупките-шишенце,нокторезачка за бебета,биберонче....всичко е толкова сладко и като започне човек,не може да спре Flushed
Хайде лека нощ от мен е беборанчо newsm46....ще се погрижа другата седмица да имам и аз някакъв цвят,определено вече много ми се иска.
Прегръщам ви! Hug

# 39
  • Мнения: 1 419
Сиси, аз смятам да ги мажа с мас или преварен зехтин  Peace. Не си представяй оная гадна, миризлива мас в бурканите  Sick. Маста се изварява и пречиства - като за кремчето с невен за мазане на пупите (мисля, че Гигилче си беше направила такъв  newsm78). По този начин маста става бяла и пухкава като сняг, няма никакъв мирис, а по-добро нещо от това за кожата на бебчо, особено ако е по-проблемна, няма  Heart Eyes.

Пазара, съм го планирала за февруари, живот и здраве  bowuu

# 40
  • Мнения: 167
Момичета ,ето и аз да споделя опит.
С Боби се мазахме с мас 5 месеца,но той беше зимно бебе.На дупето още от 1 -вия ден в къщи ползвах крем Здраве след всяко измиване.Не е имал никакво подсичане. Този метод е изпробван и от  много други мами от декемврийския и ноемврийския форуми и казват ,че са много доволни. Когато започнаха топлите дни в началото на юни преминах на мляко на Бюбхен. От него също нямаше проблеми.Крема Здраве не съм го спирала. Дори сега когато има някакъв проблем с дупето(все пак в яслата ги бършат с тоал.хартия и остават части от акито) той си иска да го мажем  и го ползвам.Зимата отново започнах с мас.Така ги редувах до 2 г. и  след това той започна да отказва да го мажа.Голямо премеждие е мазането с плажно масло когато е лято. Мисля живи и здрави с второто да процедирам по същия начин.Иначе да ви споделя,че в началото отказвах категорично да го мажа с мас,но всички майки и лели ми направиха такава атака,че нямаше накъде.И още нещо, ако не се спрете на маста,лятото ползвайте мляко а зимата олио и в началото запонете да ги в тривате със съвсем леки масачни дввижения а мисля ,че след 1 месец се започва с гинмастиката и по интензивните масажи и едновременно с тях може да втривате това което сте избрали. Също много важно нещо и след баня да попивата а не да търкате кожата на бебо,защото е много нежна и ще я протъркате.
Надявам се да съм ви била полезна.
От мен Лека нощ.

# 41
  • БГ
  • Мнения: 735
момичета мерси за координатите, мисля да ходя засега  в Пловдив, но още обмислям, ако не стане ще отида във Фемина в София специално за 1 ден, 4е съм на работа и трябва специално да пътувам, ама няма как.Трябв али да нося нещо от гинеколога ми или картон ? newsm78При мен не са ми слушали тоновете,поне не съм забелязала.Утре отивам до Пловдив и ще разгледам бебе-магазините  ,но ще пазарувам  март като излезна в отпуск , хубава ве4ер на всички.  bouquet Hug

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 23:25 от tevolere

# 42
  • Мнения: 5 391
Ей, априлски момичета! Grinning

Някак спонтанно ми се прииска да пиша тук Rolling Eyes

Наминавам само да видя как сте, времето минава и не след дълго ще гушкате любимите същества Hug

Пожелявам ви търпение, спокойствие и повечко сън сега  bouquet

# 43
  • Мнения: 595
Ама само как мислим спонтанно  Wink еднакво със Филипа
аз пък се замислих какво беше преди година и ми домъчня за онова очакване, ако щете вярвайте и за ритниците на бебо ми домъчна
само киселините не са ми домилели още Mr. Green
милички да ви пожелая през тази година да гушнете малките сладурчета и много да им се радвате както нас преди вас
и пак ще ви навестяваме ама не ни се сърдете то е от нетърпение да видим пак априлски бебета да валят Two Hearts

# 44
  • Мнения: 105
Добро утро на всички мами  Hug!
За бебешката козметика, аз след като поразрових малко теми и прочетох какво са написали мамите, се ориентирах към Бюбхен. Не е от най-евтините но нещо мозъка ми отказва да приеме идеята за мазане с мас... newsm78, все още се чудя обаче за измиващият продукт  newsm78, бебешки сапун или пак на Бюбхен гледах че има гел за глава и тяло, вие как ще процедирате?
Този weekend се очертавам свободна и ми се иска да поразгледаме по-подробно количките, досега съм гледала само в интернет, но ми се иска и на живо. Не съм много наясно какво точно искам, но май трябва да е комбинирана..., да има хоризонтално положение, да може да се обръща дръжката...ииииии, кажете какво още? А и в нашия случей да е до 300лв. Rolling Eyes, дали е възможно? Къде точно в Илиенци се намира магазина с количките, някой ходил ли е, има ли нещо интересно? Олеееее ама съм пълна с въпроси  Embarassed, ще ме извините но наистина съм малко неориентирана Blush.
Желая на всички хубав ден, на пук на студеното време навън  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт