Защо ме мързи толкова ?

  • 3 511
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 668
Да си призная честно , когато бях бременна се кълнях едва ли не как ще се скъсам от тренировки след раждането ... Разбира се не го направих  Sad
А само като си спомня , че не излизах от фитнес залите , освен това съм се занимавала със спорт много дълго време , ама какво ми става сега  Rolling Eyes
За щастие природата и гените са благосклонни към мен и пак съм си 45 кг. , нямам последици от раждането , но и нямам вече плочки на корема ...

Искам  пак да тренирам , но ми липсва мотивация ... не мога да започна  Rolling Eyes
Да не говорим , че в къщи също имам фитнес уреди ...

Само аз ли съм такава трътка  Confused и изобщо защо все отлагам , а не започвам да тренирам ?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Нали си разбрала, че апетитът идва с яденето Wink
Ако си поналожиш волята и почнеш да тренираш по малко, предполагам, че ще ти се върне желанието.
И аз съм мързел- вземала съм си карти за фитнес, но съм влизала за 10-15 минути и съм излизала от залата, това ако е фитнес, аз не знам Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 645
И аз съм в твоето положение. И при мен за щастие килцата са 45, но определено имам нужда от стягане и оформяне особенно на коремчето. Понякога имам чувството че няма сила на земята която да ме накара си вдигна краката за дилна преса.
Определено не си само ти мързелива ooooh!. Поне се надявам че като наближи пролетта ще ми дойде музата  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 910
Още една трътка се присъединява към вас Mr. Green Преди да забременея, ходех редовно на фитнес, имах стегнато тяло и преса на корема, а до преди това пък 10г. активно тренирах спортни танци. Какво ми стана незнам, след като родих и отслабнах , тренирах вкъщи известно време, след това имах малко проблеми с гастрита и спрях. Но не мога да се наканя да започна пак и наскоро с една приятелка решихме да стартираме заедно с домашните упражнения от 03.01., което пък ме подсеща, че аз съм забравила ooooh! Определено имам нужда от стягане и затова от утре, ако пак не забравя  Crazy, мързи ме, немързи ме, започвам коремните преси и кляканията bowuu

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз съм в клуба на мързеливите...и то бивш инструктор по аеробика!  Embarassed
Още имам +7килца от след кърменето и всеки път когато реша да диетирам, мъжа ми готви нещо вкусно  Rolling Eyes

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз мисля да си взема едно въженце и да си подскачам. Така се натоварват повече мускули от колкото от преси и клчкания. Кляканията натоварват много гърба, а мен ме боли от бременоста.
Давайте да хващаме сериозно и да си даваме стимул една на друга  Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 610
ааа, мен ме мързи само да стигна до фитнеса  hahaha иначе там не ме мързи, най-малкото щото ми е неудобно от хората  Crazy
утре и аз отивам да си купя карта, харесах си един фитнес, дето ти правят индивидуална програма, пък да видим... стискайте палци  Peace

# 7
  • Мнения: 236
спокойно,не те мързи само теб аз дадох за крос-тренажор марков 1000лв.и тичам по 4 пъти в месеца /1 път седмично се пада/винаги съм била 45кг.сега от година ве4е съм 47 и не ми е комфортно,но си ме мързи,не знам с какво да се мотивирам просто? Embarassed

# 8
  • Мнения: 689
ааа, мен ме мързи само да стигна до фитнеса  hahaha иначе там не ме мързи, най-малкото щото ми е неудобно от хората  Crazy
утре и аз отивам да си купя карта, харесах си един фитнес, дето ти правят индивидуална програма, пък да видим... стискайте палци  Peace
Извинявайте, че разводнявам темата, но GreenApple, на кой фитнес ще ходиш ако не е тайна, виждам, че си от Бургас.
Иначе и аз от мързеливите женици, но ще се опитам да се поправя.

# 9
  • Мнения: 4 668
Лоша работа е това ... Аз веднъж започна ли , няма да спра , ама нещо ми е трудно да отида до фитнес залата  Rolling Eyes
В къщи не мога да тренирам , имам уреди , но все се оправдавам пред себе си и естествено нищо не правя ...

Трябва да се хванем сериозно наистина ... срамота  Embarassed

# 10
  • Мнения: 463
и аз се включвам в клуба на трътките

# 11
  • Мнения: 481
И аз, и аз... може би съм най-голямата мързелана тук Sad

До преди първото ми детенце не съм спирала със спорта от 6-ти клас, дори до 8-мия месец ходех на аеробика... и от тогава до сега нищоооо... Егати мързеланата, все се оправдавам, че децата няма кои да ми гледа, но май по-скоро е въпрос на организация.

А това с домашния спорт... е не е за мен, колкото и опити да съм правила нищо не излиза.

И не че съм кои знае колко дебела, или ми пречат кг, колкото зарди тонуса и стегнатото тяло.

Хайде дано се вземем скоро в ръце:)

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 610
ааа, мен ме мързи само да стигна до фитнеса  hahaha иначе там не ме мързи, най-малкото щото ми е неудобно от хората  Crazy
утре и аз отивам да си купя карта, харесах си един фитнес, дето ти правят индивидуална програма, пък да видим... стискайте палци  Peace
Извинявайте, че разводнявам темата, но GreenApple, на кой фитнес ще ходиш ако не е тайна, виждам, че си от Бургас.
Иначе и аз от мързеливите женици, но ще се опитам да се поправя.

едно диди ми е писла на лични да пита, но май не си ти
ето това е старата тема, от която аз научих за фитнеса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126458.0
линка на залата е
http://ajax-sport.com/
аре надъхвай се и да ставаме група  Crazy
аз днес ходих и момчето ми каза да започна с каланетика, така че от 18.15ч съм на каланетита
да те чакам ли  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 668
Е ... Бургас се организираха  Mr. Green , а ние тук в София , какво правим ?

# 14
  • Мнения: 3 050
И мен ме пишете Wink Дано в скоро време се похваля с обратното Laughing

# 15
  • Мнения: 2 897
И аз съм в клуба на мързящите ги Mr. Green
Преди бях толкова стриктна и организирана.Винаги намирах време за спорт,а сега се оправдавам,че времето не ми стига и съм много уморена Tired

# 16
  • Мнения: 1 382
Откакто родих се чувствам подобно , но край. В събота ми е първата йога след раждането. Дано ми вдъхне живец  Praynig

# 17
  • Мнения: 2 959
...Искам  пак да тренирам ,...
Pipinka, съвсем не си трътка, и Ти го знаеш много добре?! Ако беше такава щеше да бъдеш така и  преди забременяването. Ти си дейно, държащо на външният си вид младо и красиво Момиче и мама на Марти! След като вече желанието е на лице, стъпката която ще последва е логичната- да намериш малко време за себе Си и да скокнеш до фитнеса, "старата любов ръжда не хваща". А и Светлето добре Ти е казала, че "апетита идва с яденето", така че позволи си да опиташ от пая, ще Ти хареса, просто в началото трябва малко пресила да поемеш първата хапка.
Цветеслава, успех с йогата, тя прави чудеса!

# 18
  • Мнения: 1 069
Ето това е и моята тема! Уверена съм, че много ще постигна, когато започна отново да спортувам, но кога ще започна е въпроса! В момента съм 2кг повече, от колкото трябва, не са много, но стягането и оформянето... newsm78

# 19
  • Мнения: 4 668
Kalida   Hug от такъв човек имахме нужда - позитивен и действащ стимулиращо  Grinning

Колкото до йогата - наистина е добра идея , но аз съм си по силовите упражнения , йогата ми е прекалено спокойна  Grinning  , не казвам , че е лесно ... Да не говорим , че свекърът ми е Председател на федерацията по йога и естествено е много запален ... та как спорим с него , не е истина ...

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ммммммммм да,и аз съм от мързеливите.Върнах си килцата от преди да забременея,но се иска малко стягане и оформяне,което без спорт няма как да стане.Първият път наистина е най-трудно да си затътриш задника до фитнеса,ако има някой да те побутва най-добре,т.е компания за взаимна мотивация,после е лесно вече,придобиваш навик.Но май и времето не предразполага,да мръзнеш по пътя,да се обличаш,събличаш.А мен вкъщи още повече ме мързи,така че няма смисъл и уред да си купувам.
Така че,да се мотивираме взаимно,дами.

# 21
  • Мнения: 6 164
Леле аз си помислих, че за зимна умора и депресии ще си говорим, щото от мързел едвам гледам напоследък Laughing ... Ама по темата: аз си се бях зарекла, че родя ли почвам пак /и аз доста си тренирах преди това/, така и стана, ама аз и с корема хич не ме свърташе и даже в 8-ми месец си подтичквах до магазина..
Ами то почнеш ли, ще ти дойде тонуса, просто си се отпуснала, затова. Успех! Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аууу, и се оплаквате!! Аз имам още доста килца за сваляне, а пък и винаги съм си била мързел (само че преди раждането не изглеждах зле), най-много кънки да покарам. А да ходя на фитнес ме е срам Blush и известно време юрках мъжа ми да идва с мен, но той изобщо не е съпричастен. Имам въженце вкъщи и гирички, но мнооого малко съм ги ползвала.
Преди няколко дни обаче си намерих една комп. програма за фитнес, където си съставям профил и някаква треньорка после ме юрка да правя упражнения. Та сега съм се надъхала и скачам в кухнята за забава на фамилията - ако съм последователна, ми се отварят нови музики и благинки Crazy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 610
Аууу, и се оплаквате!! Аз имам още доста килца за сваляне, а пък и винаги съм си била мързел (само че преди раждането не изглеждах зле), най-много кънки да покарам. А да ходя на фитнес ме е срам Blush и известно време юрках мъжа ми да идва с мен, но той изобщо не е съпричастен. Имам въженце вкъщи и гирички, но мнооого малко съм ги ползвала.
Преди няколко дни обаче си намерих една комп. програма за фитнес, където си съставям профил и някаква треньорка после ме юрка да правя упражнения. Та сега съм се надъхала и скачам в кухнята за забава на фамилията - ако съм последователна, ми се отварят нови музики и благинки Crazy

опааа
и каква е тази програмка
е сподели я с нас де  Praynig
 Crazy  bouquet Mr. Green

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз се присъединявам към отбора на трътките hahaha, нищо, че не съм раждала още. Но пък работим за бебе, и това ми е оправданието напоследък, че съм се занемарила  Embarassed. Лошото е, че спрях цигарите преди време, изведнъж, и качих 12 кг, свалих 3, и до моите 46 ми остават още 9  #Crazy. Винаги съм спортувала - плуване, волейбол. До скоро ходех и на фитнес, но сега и това не правя, а трябва да се взема в ръце Naughty.

Juana, и аз се присъединявам към GreenApple, сподели с нас тази програмка Praynig Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 597
Ето още една Трътка,дето 4ака програмката...И аз съм за бой,срам ме е от себе си,а от фругите да не говорим.Имам какво  ли не в къщи,швейцарска топка,гири4ки,въженце,обръ4,по-големите тежести на мъжът ми,някакви други уреди..ластици,и куп СД та,на коя ли не булка,дето прави гимнастики..Брей,тия от дисковете,абе умора нямат ..А аз като една крава..правилно се казва в приказката:"Ако болеше толкова,колкото ме мързеше,до гега да съм умряла.." Оправдания,колкото си искаш..а знам,и съм 100% сигурна,4е без РЕДОВЕН спорт,няма да стане нищо,и пак  си кеся,и 4акам онова от утре,дето не съм му уто4нила годината..Направо,нямам думи, Да знаете,4е с годинките напред,мотивацията,някъде забегва ли,не знам какво става,ама знам,4е не е хубаво. А също знам,4е ако не отслабна  до лятото,може би просто,няма да има смисъл да се тормозя пове4е...

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Най- странното е, че доста бързо свалих килограмите и си върнах формата отпреди раждането, че съм и още по- слаба. Постигнах го с инат, воля и труд. Лятото бях просто в невероятна форма.  Flutter  От няколко седмици  обаче не съм стъпвала във фитнеса- мноооооого ме мързи.   Tired
Я да попитам тук- някой има ли впечатления от фитнеса на бившия х-л Славия, сега-"Форум" ?

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Леле аз си помислих, че за зимна умора и депресии ще си говорим, щото от мързел едвам гледам напоследък Laughing ... Ама по темата: аз си се бях зарекла, че родя ли почвам пак /и аз доста си тренирах преди това/, така и стана, ама аз и с корема хич не ме свърташе и даже в 8-ми месец си подтичквах до магазина..
Ами то почнеш ли, ще ти дойде тонуса, просто си се отпуснала, затова. Успех! Peace


И аз съм точно така. Не ме мързи въпреки че съм огромна, но пък не мога да тренирам сериозни неща #Cussing out
Но ме е мързяло и знам какво е ooooh! Трудно се преодолява, но преодолееш ли го веднъш и видиш ли резултата, тогава вече нищо не може да те спре Peace

# 28
  • Мнения: 4 668
Я да попитам тук- някой има ли впечатления от фитнеса на бившия х-л Славия, сега-"Форум" ?

И аз си търся хубав фитнес в Южните райони  Rolling Eyes Преди си ходех в една зала в Белите брези , но я закриха и сега просто съм в задънена улица ...
А не обичам зали в които ходят разни каки да си показват мерцедесите и силикона или разни дебели мутри  Sick Искам нормална зала с нормални хора ...

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Yourself fitnes е програмата, има я в Аренабг Grinning

# 30
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

И аз си търся хубав фитнес в Южните райони  Rolling Eyes Преди си ходех в една зала в Белите брези , но я закриха и сега просто съм в задънена улица ...
А не обичам зали в които ходят разни каки да си показват мерцедесите и силикона или разни дебели мутри  Sick Искам нормална зала с нормални хора ...


Именно това е причината да не ходя в "Славияспортес", която е супер близо до нас.
Утре, или най- късно в понеделник ще приверя "Форум" и ще докладвам. Обещавам. Ако случайно забравя- подсети ме.  Wink

# 31
  • Мнения: 4 668
Ще те подсетя  Wink На мен като място ми е удобно , дано да е хубава залата  Hug
Току виж съм се натрътила до там  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 959
...В събота ми е първата йога след раждането. ..
Цветеслава, има ли смисъл да питам как мина йогата?!
...понеделник ще приверя "Форум" и ще докладвам...
Умма, и какво стана с "Форум", бива ли я залата?
...йогата ми е прекалено спокойна ...
Пипинце, за този спорт трябва да "пораснеш" за да го откриеш, Ти трябва да почувстваш нуждата от нея, и аз мислех като Теб на Твойте години. Но при такъв свекър, можеш поне да опиташ веднъж за какво става въпрос! Успех с намирането на фитнес зала по Твойте предпочитания!

# 33
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте.
така, относно залата във Форум- готина е. Работи от 8 до 20 часа от понед. до петък, събота и неделя- от 9 до 20. Цени на карти- най- изгодна е картата за 20 посещения- 99 кинта, важи за два месеца. Включва мин. вода и кърпа/ хавлия.
Ако искате повече подробности- тел. 954 44 44 е рецепцията, поискайте да ви свържат със СПА центъра.
Успех еврибоди.  Hug

# 34
  • Мнения: 487
Уф, как не съм ви намерила по-рано... Като ви чета как сте свалили килата и "само за тонус"...  ooooh! А аз с мойте +12 какво да кажа? И то при положени, че от 15 години ходех на аеробика 4 пъти седмично...

Умма, давай да ходим в тази зала!На мен пробелмът ми с фитнеса е, че неми се ходи сама... На аеробиката няма проблем, скачам си там, ама сега не мога с тия разширени вени и кила да се натоваря със скачане, та ще трявба фитнес... Пиши на лични, ако искаш да се раберем.

Пипинка, хайде и ти.

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Сега като споменах на мъжа ми за програмката за фитнес се закани да направи програмка в която една инструкторка щом седна на копма ще ми затваря прозорците и ще ми изписва на екрана: "стига чати, качвай се на тренажора".
Междувременно предлагам всички "търтки" де си организираме един мързелив спорт. Сядаме всеки ден пред компа по едно и също време и един час - чат и люпене на семки. Естествено ще дишаме и издишаме дълбоко по всички правила на спорта.

# 36
  • Мнения: 1 280
ЕЕЕЕееееееее,да ама аз ве4е съм половин трътка...защото ходя редовно да плувам..правя гимнастика 4ат-пат,ама правя...И съм свалилаа малко килца от на4алото на годината...към 5.Не са много,но не е съвсем нищо,като все пак съм имала много издънки,и сериони наплюсквания,което си е за срам,ама аз да си го кажа...Пила съм и алкохолец,и кока кола..но не редовно..СЕга пак съм се организирала,да съм по стриктна,особенно днес ,съм за пример! Ама то само с ДНЕС,не ства фатката,още пове4е,4е аз не съм 45килца,и имам да свалям към 13-14... Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 069
Yourself fitnes е програмата, има я в Аренабг Grinning
Искам да попитам, упражненията за домашна обстановка ли са?

# 38
  • Мнения: 2 849
Чак пък трътка . Rolling Eyes
И аз се записавм при мързеливите и немотивираните . Crazy

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако след раждането бях отслабнала бързо и от само себе си, сигурно и аз щях да съм трътка.  Laughing Хем и велоергометър карах всеки ден, хем диети и чудеса, ама много бавно вървяха нещата.  Sad
Накрая започнах да тичам (това единствено можех да правя, защото съм до парк и само той работи много рано сутрин). Ревеше ми се, когато ставах в нечовешки час, то студено навън, а и аз се уморявах бързо (пък и винаги съм мразела да тичам). Confused
С течение на времето обаче взе да ми харесва и ако пропуснех и ден, се чувствах кофти... Сега съм бременна в седмия месец и не мога да тичам. Затова пък всеки ден тренирам на крос тренажор, не съм се отказала и така ще бъде до последния ден на бременността. Пък после ще тичам с количката. Или ще карам ролери - като с първото ми бебе.  Laughing
Трудно е само в началото, после мъките се отплащат десетократно.
Успех, народе!  Hug

# 40
  • Мнения: 4 668
Хайде наистина да се организираме и да ходим заедно на фитнес  Laughing

Умма, давай да ходим в тази зала!На мен пробелмът ми с фитнеса е, че неми се ходи сама... На аеробиката няма проблем, скачам си там, ама сега не мога с тия разширени вени и кила да се натоваря със скачане, та ще трявба фитнес... Пиши на лични, ако искаш да се раберем.

Пипинка, хайде и ти.

И на мен проблемът ми е , че сама не искам да ходя  Confused

# 41
  • Мнения: 1 280
О,ролери...лятото карах и беше страхотно...искам пак да е лятооооооооо.........

# 42
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Борива, Пипинка-  не мога да се присъединя към вас, за съжаление.
В момента се местим в новия ни апартамент, който ми идва малко далеч от този район.

Успех на всички бивши трътки, понастоящем- спортни фурии.

# 43
  • Мнения: 4 668
Борива, Пипинка-  не мога да се присъединя към вас, за съжаление.
В момента се местим в новия ни апартамент, който ми идва малко далеч от този район.

Успех на всички бивши трътки, понастоящем- спортни фурии.

Жалко  Sad Добре , че ни светна за залата поне  Grinning
Желая ти много щастие в новото жилище   bouquet

boriva - останахме самотни ентусиастки ... Но аз пак съм навита  Peace

# 44
  • Мнения: 1 280
Много любов и радости да ви се случват в новото жилище!Голяма лудница е в началото,но после е толкова гот....  bouquet
И на мне не ми се ходи сама във фитнеса/защото там под 12 год, не пускат./,и Пиклата ме чака в залата за игра,на дечицата-чиито  майки горе спортуват,и там каки разни ги гледат и занимават../, но като свърша,и отиваме да плуваме на долният етаж...При един такъв ден,после се чувстваш страхотно приятно изморен.. много е хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт