Разделно Хранене- 4 част

  • 21 326
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 392
Добро утро!
Диди масажът първо е ръчен с антицелулитно масло /аз ползвам на Икаров/,а след това с вендуза.И двете фази са болезнени.Аз също нямам финансова възможност да си ги позволя ,защото са доста скъпи в салоните, но на мен ми ги правят безплатно една роднина /както е писала Калида/.
Калида благодаря за окуражаващите думи.Напълно си права ,че красотата изисква жертви.
За съжаление до аеробиката не стигнах,но като свърша всички масажи мисля времето което отделям за тях сега да остане за упражнения.
Успешен разделен ден!

# 16
  • Мнения: 1 813
Момичета за вечеря приготвих пиле Бернаез, но какво да добавя като гарнитура?Имам замразени зеленчуци, да ги задуша ли в масло? Wink

# 17
оо, ами аз сама си приготвям всичко, вече дори пилето мога сама да си го варя или взимам пържоли от камерата
обаче имам един проблем, почна да ме наболява нещо черния дроб, защото ям повече шоколад и се чудя само него ли да спра или и друго и с какво да се храня  newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 903
Maharet, как ще те боли черният дроб Shocked Боледувала ли си от жълтеница? Ако не си, по вероятно ми се струва да те боли жлъчката. Тя се намира в близост до черния дроб и наистина храни като шоколада я дразнят. Спри и много пикантните, мазни и пържени храни. А най-добре иди на лекар.
USER 1, ти си късметлийка, че имаш кой да ти прави масажите Grinning
aleks, радвам се, че си по добре.И аз така, като отминат болестите на децата, аз се разболявам. Някак си преди това се стягам и не си го позволявам. Много ме привлече прочистването с жито. Ще съм ти благодарна за повече подробности.

# 19
нем, не съм боледувала, но нямам температура или нещо такова, и болката се повявява след като съм яла, та аз пикантни и пържени храни не ям, но баба ми готви мазно
а и шоколада наистина трябва да му спра количествата, иначе болката е при някои движения, леко боцване, но не е да ме реже или нещо от сорта
така ме е боляло и когато съм яла яйца примерно
та се чудех какви протеини мога да ям в този случай, защото косата ми е накъсана и товао се дължи на непълноценно хранене

а даа, исках много да ви питам, ако сутрин на гладно пия лъжица зехтин със лъжица лимонов сок след колко време мога да ям плод след това

# 20
  • Мнения: 903
Мдаа... яйцата също дразнят жлъчката, ама аз не съм лекар, та най добре отиди, да ти е мирна главата. Може и нещо друго да е. Да не би баба ти да запържва манджите и от това да ти дразни newsm78
За косата има специални витамини/пак след консултация с лекар/ или питай фризьора си за някакви ампули или маска.
А ако искаш да приемаш повече протеини ти препоръчвам бяло пилешко месо/богато на белтъчини, а бедно на мазнини/,риба, кис.мляко, обезсолено сирене, сурови ядки...все полезни храни.
За зехтина, ами зависи какво смяташ да ядеш. Ако ще ядеш плодове 2-3ч. Ако е нещо друго, мисля, че няма нужда да чакаш,особено за въглехидратите.

# 21
  • Мнения: 2 959
ДидиП, Алексчето Ти е отговорила за разтоварващите и прочистващите дни. Аз само да Ти кажа че в тез моменти е хубаво да се пие и много вода. Водата създава чувство за ситост и намалява апетита.
Алексче, ама Ти и тренировките след като си спряла, значи положението е наистина не много розово. Бързо възстановяване Ти желая!
Юзерче, а с каква продължителност са тез масажи?
Махарет, според мен тез болки идват от яденето на тежки храни и трудното им преработване от организма. Всички сме ги изпитвали след преяждане. Аз новата Ти диета не мога да коментирам, просто защото на мен самата ще ми дойдат много тез белтъчини които се препоръчват в нея дневно. Ти си таз, която избира. А колкото до шоколада, това си е страст с която се иска воля за да се пребориш, но направиш ли го ще се почувстваш страхотно и с по- високо самочувствие/ на победител, завоювал най- важната победа над себе Си/. За добрият вид на косата- здравина и блясък, мога да ти кажа че това което хапваш се отразява не само в/у тялото Ти но и в/у косата Ти. Пий повече течности, хапвай умерено белтъчини/ лесно усвоими- като пилешко, риба, пуйка/, не обръщай гръб на добрите карбсове- овесени ядки, пълнозърнест хляб, картофи, ориз..., наблягай на плодовете и зеленчуците и здрав. начин на хранене ще Ти се отрази в добър външен вид/ не че сега го нямаш/, висока работоспособност, добро настроение и самочувствие! Успех Ти желая! А защо е сега и таз лъжица зехтин на гладно, какво си намислила пак?
АХ' Не, нямам си и най- малка представа за каква рецепта говориш, но винаги ако трябва да избирам като гарнитура за месо, зеленчуците, ако може и да са пресни, ще е моят избор, непокорно и красиво Момиче- недостижимо като вятъра!

# 22
  • Мнения: 2 724
Здравейте мамчета Калида наистина доста позакъсах ,защото ме нападнаха три в едно, най- вече ме събори температурата и затова не можех да тренирам, но всичко започна да отшумява и се надявам да си вляза в нормалния ритъм ,че изобщо не обичам да стоя мирна .  Simple SmileДиди ,този разтоварващ режим се прави или началото на февруари, или началото на март. Прави се 10 дена, като през това време се яде само жито ,ябълки, орехи и мед, и се пие вода и чайчета. На ден трябва да се изяждат по 100гр варено жито ,9 ореха ,3 лъж /супени/. чист мед и 3 ябълки. Вода се пие колкото поискаш, билков чай също. Можеш да си ги разпределиш на три или четири приема. Пречиства кръвта и стомаха ,житото направо измита шлаката ,а другите продукти зареждат организма с необходимото, за да се чувстваш силна. Глад не се чувства, поне аз не чувствам ,но малко поомръзва еднообразието и накрая не ти се яде .Отслабва се по половин кг на ден и ако след това продължиш на радделно. ще си ги задържиш .  Hug

# 23
  • Мнения: 2 724
Пропуснах да честитя именния ден на всички ,които носят това красиво българско име. ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН   bouquet    и специални поздрави за твоята сладурана Дана ,мила Калида.   bouquet Желая ви цялото щастие на света    bouquet

# 24
  • Мнения: 2 039
Момичета,да питам,че не ми е много ясно Embarassed!Какви са паузите между храните и може ли да се ядат шоколадови изделия(например Вафли Embarassed CrazyEmbarassed?Писах ви и в кулинарния,ама май не е било уместно,така че очаквам да ме светнете по въпроса тук  Flutter   bouquet

# 25
  • Мнения: 903
LEI,добре дошла в отбора Hug
За правилата на разделното хранене сме обяснявали тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145549.msg2861426#msg2861426
А за вафлите, не са позволени Naughty Е, на всеки може дам у се случи да прегреши, но количеството е важно и да не е системно. Аз лично си позволявам сладко само по празници Laughing Е, аз съм съвсем от скоро на този режим и не претендирам да съм най-компетентна.
Така или иначе, винаги когато попиташ ще получиш отговор.

# 26
  • Мнения: 2 039
Сърдечно благодаря за бързия отговор  Heart Eyes Hug!!!Дано успея да издържа на изкушенията.Поне добре,че мъжът ми и той ще е с мен и няма да ме изкушава  Crazy Ами,почвам да чета линка  Blush   bouquet

# 27
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте всички Hug и поздравления за хубавата темичка.Много съжалявам,че чак сега я откривам,но така се бях улисала в грижите за детето,че на друго трудно обръщах внимание.При повече време ще я прегледам по обстойно.Аз се храня здравословно почти разделно вече 4 години и резултата е постоянни килограми.Сега от около 6 месеца започнах да ям и сладко и други неща,че бях започнала много да слабея и резултата 3 кг нагоре за 1 месец.Сега мисля,че съм в идеално тегло.
За сега е това,първо ще ви прочета темата.
И още един път  Peace за темата.

# 28
  • Мнения: 2 959
Честит Имен Ден на Йоанка на Криси Т, както и на всички други именници!

Алексче, благодаря за поздравите за Дана!
Калинка и Лей, добре дошли сред нас!

# 29
  • Мнения: 2 724
Честит Ивановден на всички, които носят това име ,бъдете здрави и щастливи и с гордост си носете имената    bouquet.Лей, Калинка, добре дошли и от мен   Hug.

Общи условия

Активация на акаунт