Детски ясли в "Редута" или "Гео Милев"

  • 4 453
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Търся детски ясли в "Редута" или кв."Гео Милев" в района на зала "Фестивална".Моля за отзиви.Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Много е добра яслата /и детската градина/ на Н. Коперник до Т-маркета. Племеницата ми беше там. Има и детска кухня към яслата, за която майчетата в квартала казват, че е много добра. За съжаление номера не знам, но съм сигурна, че съм чела положителни отзиви, тук във форума. Дано майки, с дечица в тази ясла ти пишат.

# 2
Да яслата наистина е добра.Синът ми ходи там.Доволна съм много като изключим болестите.

# 3
  • Мнения: 645
На Редута, на ул. Плачковски манастир е 12-та ясла. Ние сме там  и страшно съм доволна.

# 4
  • Мнения: 5 140
Има и на ул Христо Максимов, но незнам кой номер е яслата и номера на улицата.(няма що, много ти помогнах)

# 5
  • Мнения: 47 981
56 e яслата на н коперник,и аз я препоръчвам  Hug
утре ще ходя да подавам молба за малкия,иначе какта ходеше там и съм сипер доволна! Peace

# 6
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Дъщеря ми не е ходила изобщо на ясла, но пък вземахме храна от тази на "Коперник". Наистина готвят много вкусно и децата обичат манджичките им. Когато съм купувала купоните за храна, съм влизала вътре и ми направи впечатление на много чисто и подредено място. Усеща се някакъв уют още от вратата. Разбира се, мнението ми е малко субективно. Но ми стана много симпатична тази ясла още от самото начало.
Естествено, болести има навсякъде, така че която и да избереш това няма да ти се размине.

# 7
  • Мнения: X
Моята дъщеря в момента посещава 56-та ясла. Много съм доволна, детето се чувства прекрасно, храната е чудесна, топло е, базата е много добра. Най-хубавото обаче е, че много ги извеждат - щом е хубаво времето прекарват свободното време навън. Мисля, че това е причина за по-рядко боледуване и по-лесно свикване на децата.

# 8
  • Мнения: 415
Аз водих моето момченце в 12 ясла на ул."Плачковски манастир". Рева два месеца  Sad ooooh! и не свикна, а го взимах на обяд, защото нямаше къде да спи  #Crazy
Преместих го в 57 - ма ясла на ул."Христо Максимов" и коренно се промени  Hug Сутрин дори даваше зор да тръгваме по-бързо  hahaha Лелите са много свестни, а и директорката си е на място /което май е решаващо/.

Общи условия

Активация на акаунт