Кога започват да пружинират с крачета?

  • 3 424
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Ами... това е въпросът... Кали още не го прави или прави някакви плахи опити, но толкоз! Време ли е вече?  newsm78

# 1
  • Мнения: 962
Ами започна като стана на 5м да пружинира.А сега като е в проходилката само подскача,незнам това период ли е или...

# 2
  • Мнения: 1 382
Това пък вече него знам..., ми май като почнат да стоят стабилно на краката си, иначе аз съм го тръскала,така да се каже и се усещаше, че и той дава натиск. Сега пружинира яко, хванат за масата на Еминем и Ейкон  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 362
На вашата възраст вече го правехме.
Но когато си реши детето все пак.Няма точно време кога трябва да прави каквото и да е било.

# 4
  • на село
  • Мнения: 1 028
Дъщеря ми никога не е скачала. Просто в един момент започна да стои стабилно на крачетата си и да прави стъпчици. Предполагам че си е до дете.

# 5
  • Мнения: 811
Запо4на да пружинира на 6 месеца,но аз я държех.В4ера се изправи сама на кра4ета  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 44 024
моя син също никога не е подскачал и прожинирал. направо пролази, изправи се и проходи...

# 7
  • Мнения: 702
моя син също никога не е подскачал и прожинирал. направо пролази, изправи се и проходи...

и дъщеря ми Peace

# 8
  • Мнения: 522
Дааа,има дечица които изобщо не си прожинират Peace.

# 9
  • Мнения: 287
От 2 седмици: демек на 6 1/2 месеца.

# 10
  • Мнения: 179
От две седмици постоянно пружинира, краката й стават червени отдолу. Нямаме още 5 месеца

# 11
  • Мнения: 3 478
На 6 месеца започна.

# 12
  • Мнения: 9 900
пружинирането с крака не е задължителен етап от развитието.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мисля, че на около 3 месеца вече пружинираше. Но това упражнение ни беше включено в ежедневната гимнастика.

# 14
  • Мнения: 6 164
На 6 и 10 дни. Сам си реши и съм съгласна с тити, не е задължително да го прави. Както и пълзенето не е задължително.

Общи условия

Активация на акаунт