ТАЕН "КЛИЕНТ"– Визитатор.........що е то?

  • 7 992
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
попаднах на тази обява- http://jobs.bg/f89040  и се зачудих ,каква аджеба е тази професия и истина ли е или майтап?  newsm78
имат си и саит даже- http://www.shoppixbg.com/?81&01&92
да се хвана ли на въдицата или да си "плувам" из др обяви в jobs.bg  Thinking

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Таен клиент е много сладка практика- нещо като таен агент във фирмата. Плащат добре до колкото знам, но в БГ не е много популярно.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Според мен не е майтап. Мен лично ме кефи Mr. Green и мисля, че ще кандидатствам!

# 3
  • Мнения: 677
Веригите за бързо хранене си имата такива и всекидневно си контролират дали им върви по устав сървиза..
Не е въдица,риъл е..

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Една моя позната работеше такова нещо. Отдавна не сме се говорили и не знам отзиви. Нищо не пречи да пробваш. Но от думата "визитатор" се изприщвам Simple Smile

# 5
  • Мнения: 495
разбира се, че го има

# 6
  • Мнения: 667
И големите вериги бензиностанции имат такива тайни клиенти, чрез които контролират качеството на обслужване.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, има го. Аз съм го правила, но не на трудов договор. Специално за банки много пъти ми се е случвало. Приятно работа е. Поне за мен.  Laughing

# 8
  • Мнения: 732
Веригите за бързо хранене си имата такива и всекидневно си контролират дали им върви по устав сървиза..
Не е въдица,риъл е..

Не само във веригите за бързо хранене.
По големите вериги бензиностанции, като OMV също го има. Идва, като редовен клиент и си има определени неща, за които дава оценка. От нея зависи след това какви бонуси ще получи персонала или каква глоба ще има собственика  Mr. Green

Опс Telma ме е изпреварила

# 9
  • Мнения: 3 091
как в бг да не е популярно? Прави се от повече от 5 години. Всички големи вериги бензиностанции примерно се посещават от тайни клиенти или в оригинал mistery shoppers. също банки, хипермаркети и т.н. интересна работа е, но няма да ви донесе регулярни високи доходи, защото протича кампанийно.
На тези, които са работили като анкетьори, ще им бъде много лесно. При всички положения е забавно и все пак се заплаща.

Успех. Пишете се кои сте шопърите, та да ви имам предвид Wink

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ми не знам защо реших, че не е популярно Laughing
да взема да стана един шопър- много обичам да пазарувам с чужди пари Laughing

# 11
  • Мнения: 5 468
много обичам да пазарувам с чужди пари Laughing
Ама то така ли е Shocked? Дават ти кинчичи да купуваш лиии?

# 12
  • Мнения: 7 640
много обичам да пазарувам с чужди пари Laughing
Ама то така ли е Shocked? Дават ти кинчичи да купуваш лиии?

покупките не остават за теб, обаче.
Ти нали си на заплата.

Мои познати им дадоха 500лв да изхарчат в една механа, собственикът плащаше, че имал съмнения за персонала, и дай- поръчвай- яж, пий Crazy
Е сетете се какви неща имаше после в сметката- не само непоръчвани, а и несъществуващи в менюто.

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
как в бг да не е популярно? Прави се от повече от 5 години. Всички големи вериги бензиностанции примерно се посещават от тайни клиенти или в оригинал mistery shoppers. също банки, хипермаркети и т.н. интересна работа е, но няма да ви донесе регулярни високи доходи, защото протича кампанийно.
На тези, които са работили като анкетьори, ще им бъде много лесно. При всички положения е забавно и все пак се заплаща.
Peace
Потвърждавам.
При нас обаче го плащат малко повече от обикновена анкета Tired, затова и не съм хукнала да го рекламирам

# 14
  • Мнения: 5 468
много обичам да пазарувам с чужди пари Laughing
Ама то така ли е Shocked? Дават ти кинчичи да купуваш лиии?

покупките не остават за теб, обаче.
Ти нали си на заплата.
Да де, не остават за мен, но да ходиш да купуваш и поръчваш е много хубава професия Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт