Къде в София разрешават таткото да присъства на раждането?

  • 1 543
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 375
Мами, помагайте.
Прочетох в библиотеката, че в Шейново дават, но темата е доста старичка, а бях чула наскоро, че там не може.  Thinking

Интересувам се и за нормално, и за секцио, понеже още не се знае как ще е.

Предполагам, че във всички частни клиники може... или?
И все пак как стои въпросът с държавните? Къде разрешават?

  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
В Света София доколкото знам може, поне преди около 9 месеца беше така.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
О, и мен живо ме интересува Шейново конкретно  Simple Smile Ако някоя "двойка" е раждала там скоро, моля да даде и подробности...

# 3
  • Мнения: 4 242
В Света София може, 200лв струва, 100 отиват за ВИП зала и 100 за присъствие на таткото. Условията са много добри.

# 4
  • Мнения: 424
и аз си тая надежди да успея да убедя татито да бъде с мене  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз родих в Окръжна болница със секцио и мъжът ми присъства в залата, за да снима раждането! Нищо не сме плащали Grinning

# 6
  • Мнения: 2 663
В МД София също може , но не мога да ти кажа колко се плаща забравила съм

# 7
  • София
  • Мнения: 107
в Св. София може, аз родих там с присъствие на таткото.
Беше вълнуващо, освен това условията са много добри(струва 200лв)

# 8
  • София
  • Мнения: 1 252
Едва ли те интересува, но в частните болници също може да присъства таткото. Но там таксата за раждане е 4 цифрена.

# 9
  • Мнения: 857
В Шейново може да присъства бащата,ако предварително се уговориш и си платиш за самостоятелна зала за раждане. За цената не съм сигурна,но в неделя мога да ти пиша със сигурност колко стува

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 11:11 от vaina

# 10
  • Мнения: 150
В Шейново със сигурност има тази възможност, но за цени и условия не знам. Аз родих там и съм доволна от условията, но не исках таткото да присъства, защото нямаше да мога да се концентрирам в раждането. Той е толкова чувствителен на тема болежки... Още като ме вида в къщи с контракциите му стана лошо, камо ли да гледа самото раждане. Така че, най-добре да питаш в женската консултация или на информацията в Шейново.

# 11
  • София
  • Мнения: 718
В Шейново може със сигурност - цената е 150лв.

# 12
  • Мнения: 2 242
В Света София може, 200лв струва, 100 отиват за ВИП зала и 100 за присъствие на таткото. Условията са много добри.
точно така, и условията наистина са добри - и аз и таткото бяхме много доволни Peace следващият път пак сме там  Wink Mr. Green
пс.препоръчвам и после да се настаните с бебо в двойка вип, не-единична

# 13
  • София
  • Мнения: 1 775
В Света София може, 200лв струва, 100 отиват за ВИП зала и 100 за присъствие на таткото. Условията са много добри.
newsm10

# 14
  • Мнения: 3 092
Aз раждах в Шейново и тогава мисля че 100 лв беше присъствието на таткото .Защо всъщност не се обадиш на информация да попиташ- най сигурно! Simple Smile
Друг е въпроса че аз не исках да присъства , нито пък той  Wink
Леко раждане !

# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
В Света София може, 200лв струва, 100 отиват за ВИП зала и 100 за присъствие на таткото. Условията са много добри.
newsm10
Така е, но важи само за нормално раждане. При секцио таткото не се допука.

# 16
  • Мнения: 903
До колкото знам вече навсякъде може да присъства и таткото Simple Smile

# 17
  • Мнения: 265
А някой за Варна да има такова инфо? Sorry, че изпозвам темата  Whistling

# 18
  • Мнения: 832
В Света София доколкото знам може, поне преди около 9 месеца беше така.
Peace
Да там може, но се плаща, мисля, че около 150 лв.

# 19
  • Мнения: 6
В Майчин дом може и е безплатно! И по принцип по закон е безплатно ,така че не знам на какво основание искат пари в Шейново и Света София  Thinking

# 20
  • Мнения: 936
В Света София може, 200лв струва, 100 отиват за ВИП зала и 100 за присъствие на таткото. Условията са много добри.
newsm10
Така е, но важи само за нормално раждане. При секцио таткото не се допука.

Едно доуточнение - вече не е така! Бащата може да присъства само, ако ползваш услугата избор на лекар - 500 лв. и си доплащаш тези 200, та да вземат онези главорези 700 лв....... http://www.1agb.com/qa.php

# 21
  • Мнения: 345
На мен също ми предстои другият месец и за това проверих. В Шейново, Тина Киркова и Майчин Дом със сигурност може.
Шейново - 150лв.
Тина Киркова - 200лв. (100 за вип родилна и 100 за таткото)
Майчин Дом - мисля , че беше 150лв., но нещо ми се губи точно. Thinking

# 22
  • Мнения: 2 242
Едно доуточнение - вече не е така! Бащата може да присъства само, ако ползваш услугата избор на лекар - 500 лв. и си доплащаш тези 200, та да вземат онези главорези 700 лв....... http://www.1agb.com/qa.php
еее не е истина просто  Shocked и това ако не е изнудване посред бял ден и то от една от добрите АГ болници. Направо ми паднаха в очите, да не говорим че съм в шах и мат с пешката. Исках пак там да родя– без избор на лекар и таткото да присъства.

Добре де каква е тази просташка политика – нали ако пациентите им са доволни сами ще си ангажират лекаря от който са доволни! От де накъде ще ни задължават?!?
Извинявам се за офф-а но наистина ми кипна, пък и сега трябва да проучвам други възможности. Nenaatoa мерси за инфото Hug

# 23
  • Мнения: 2 807
В Майчин Дом - София може.  Wink

За присъствие на таткото + ВИП зала -> 25 лева (данните са отпреди 7 месеца, не вярвам да са се променили нещата).

Ангажиран беше и лекар обаче, така че по-добре питай, ако си без лекар как стоят нещата  Wink

Успех и леко раждане!  Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт