Крадете ли от хотелските стаи?

  • 3 108
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Нищо не ме е впечатлило толкова, че да го открадна. Явно не съм попаднала в точния хотел newsm78

# 31
  • Мнения: 262
Признавам обаче 2 свити чашки за текила от "Текилата" в Созопол!  Embarassed Embarassed EmbarassedВ оправдание ще кажа, че ако бях сама нямаше да им се случи случката, но мъжО и "подпийнала" компания ме направиха съучастник. После същите се упражнявахме доста време в ексове с въпросните чашки. Сега са нейде в неизвестност из бездънните свекърски шкафове Joy Joy
От хотел не съм взимала нищо ...... но чаши от Текила. Където съм пила Текила, след това чашката отиваше в чантата  Laughing Laughing Вкъщи имам сигурно десетина.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Да, понякога си взимам сапунче за спомен

# 33
  • Мнения: 1 313
Аз също си взимам комплектите за шиене - изключително полезни са. Също и найлоновите шапки за баня - така и не намерих от къде да си купувам Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 631
Е те сапунчетата си влизат в цената дето плащаш, дет се вика...
Simple Smile Кво им е откраднатото Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 891
Това с консумативите не се брои. Когато работех в Шератон, върнаха 1 група от границата, защото бяха свалили дори и контактите от стените Simple Smile Ето това е кражба!!!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Това с консумативите не се брои. Когато работех в Шератон, върнаха 1 група от границата, защото бяха свалили дори и контактите от стените Simple Smile Ето това е кражба!!!
Shocked Shocked Shocked #Crazy

# 37
  • Мнения: 1 616
Никога от хотелите нищо не вземам - няма и какво да ме поблазни. Даже не ползвам приготвените хавлии, сапунчета и шампоанчета - нося си моите.

# 38
  • Мнения: 1 311
Не. Нося си хавлии, гребени, сапуни и шампоани. Хотелските не ги ползвам - за какво ми е да ги взимам?!?

# 39
  • Мнения: 2 229
Само шампоанчетата и това с иглите понякога...но така или иначе и да не ги вземеш, ги хвърлят после...
А и шампоанчетата си ми остават за спомен, ако хотелът е от по-хубавите. Grinning

Имаше един много готин епизод на Приятели с Рос и Чандлър - прецакаха ги с ужасно скъпа хотелска стая и решиха да си "избият" парите с хавлии, шампоани, крушки от лампи, безплатни плодове от фоайето... Laughing

# 40
  • Мнения: 2 550
Не крада, не ми е минавало през ума, а и обикновено като съм на хотел някъде едвам успявам
да си затворя куфара с моите неща, пък камо ли и от хотела да прибавям "сувенири".

Хъх, и аз така. Последно се наложи да скачам върху куфара за да се затвори...щеше да се пръсне по шевовете  Laughing

# 41
  • Мнения: 53
Ааа,не.Шубе съм голямо #Crazy

# 42
  • Мнения: 464
Е, шампоанчета и сапунчета се полагат, тоест не е кражба. На въпроса- не, не крада...за какво са ми хавалии и тем подобни, използвани от стотици хора преди мен??

# 43
  • Мнения: 560
 smile3512 smile3515 smile3514 newsm61 fight fight
САМО ДА МИ ПАДНЕ НЕКОЙ КЛЕПТОМАН В ХОТЕЛ ЦАРСКО СЕЛО......

Аз работя с хотел.Крадат ни:кърти,възглавници,юрганчета,килимчета,дистанционни за телевизор,батерии от дистанционните,нощни лапми,мини бар....

# 44
  • Мнения: 2 897
Абсолютно винаги си отмъквам онова мъничко нещо с безопасна игла, няколко кончета и копче. Колко колежки съм спасила от резил с това, че във всяка моя чанта има по едно такова нещичко Laughing

Не.Не ме влече нещо.
Обаче Белинда ми даде хубава идея Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт