Правим си бебе,но дали това е начинът?

  • 8 702
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 284
Хехе  hahaha Добре!Ако все още сме в този форум след 2 години непременно ще споделя дали се е променило нещо най-искрено!Там е работата,че мъжът ми е толкова сексуален(мисли за това по 23,5 4аса в денонощието и това откакто се помни, а сега е на 28  #Crazy),че дори и да няма толкова силно привличане пак няма начин да се пропуснят моменти само от умора  Joy Незнам де,може пък като стане на 30 вече да не му се кекси  newsm78 Надявам се,да не стане така  Praynig
И моето съкровище е на тези години на 17 ноември закара 29 и от 1 и почти 4 месеца сме заедно и за секса мога да кажа ,че не намалява ,а напротив!Вярно е ,че сега малко сме разделени и той идва да ми вижда и тогава жална ми майка  Joy на мира не ме остава  Blush и той по някога се притеснява ,че имаме разлика от 10г и че като остарел  със секса щяло да е различно ,а аз щяла да съм още млада и такива ти му глупости  #2gunfire

# 46
  • Мнения: 560
 Weary Аз съм пас и тоя месец.Дойде ми тая сутрин.
 smile3508Ааааа другия месец ще разгембим половинката от сексене.Нещо несериозно го даваме.

# 47
  • Мнения: 2 172
Кате,съжалявам ,че ти е дошло  Cry Другия месец вече трябва да стане,а и така си запазваш правото на МНОООООГО СЕКС  Joy На мен още не ми е дошло(трябва на 15,16-ти) все още имам някаква надежда въпреки,че съм почти 100% сигурна,че ще ми дойде  #2gunfire Никак не се чувствам бременна,само гърдите ми са се УГОЛЕМИЛИ  Embarassed ,ама го отдавам на факта,че съм напълняла малко   hahaha Ще видим,ако не сега другия месец   bouquet

# 48
  • Мнения: 7 474
Според моята докторка и предните двама - през ден се работи, за да е трудоспособен материала  Laughing Ето една стара тема по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68179.0

Успех на всички "трудещи се"  Hug

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 18:21 от Leo*

# 49
  • Мнения: 560
eliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,къде си бре жена.
Айде 15-16 минаха.Идвай да докладваш.

# 50
  • Мнения: 651
.......само гърдите ми са се УГОЛЕМИЛИ  Embarassed ,ама го отдавам на факта,че съм напълняла малко   hahaha
...и аз бях така, но бързо "отпихнаха" ...днес  newsm45 а и така ми ставаше лошо в метрото  smile3506 ...но НАЧИНА СИ ОСТАВА ЕДИН.
Приятно бебеправене на останалите!  newsm47

# 51
  • Мнения: 565
Здравейте и мен!   newsm53 Май дойде време и аз да се включа. И аз съм на мнение като повечето от вас че начинът за правене на бебенце е само един: любов и  luvbed още нещо. С половинката от 2 месеца работим усърдно. Миналия месец я карахме през ден ноо......  Thinking Този месец си изчислих долу-горе кога би трябвало да ми е овуто и 2-3 дни след това почнаха да ме наболяват корема и кръста, и гърдите и се чувствам малко странно, но нищо чудно и да си внушавам. Мисля да изчакам още седмица да видим дали ще ми дойде цикъла и ще си взема тестче. Стискайте палци за  EFP Пожелавам и на всички вас успех и скоро да се срещнем в темички за  preggo!

# 52
  • Мнения: 4 555
Katalina, стискам ти палци и аз скоро да видиш двете чертички Simple Smile

# 53
  • Мнения: 660
Мили момичета, да ви се оплача... за съжаление отлагаме всичко поне с още един месец (дано само толкова). Налагат се още едни изследвания  Weary Уфффффф, писна ми да ходя по гинекогози и прегледи... Аиде дано това е да е последното!!!  Praynig Praynig

На всички ви стискам палци!   Hug Hug Hug

# 54
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да, това е начина - колкото повече желание за секс има, толкова по-добре. Тогава не са нужни никакви графици (естествено говоря, когато идеята за бебе е още прясна).
За всички "начинаещи" - за сега напълно са ви достатъчни две неща: любов и спокойствие.
Преди да забременея бях изчела къде що намеря за зачеването, БТ, ову-тестове, схеми за секс, пози и какво ли още не. Страшно съм БЛАГОДАРНА, че не ми се наложи да използвам нищо от гореизброеното (защото сигурно щях да предприема действия, ако бебето и след няколко месеца не ставаше). Любехме се с огромно желание, без да спазваме рецепти и графици, пропускахме по няколко дни, а в други прекалявахме (въпреки, че бях наясно, че секс всеки ден не се препоръчва, камо ли по няколко пъти на ден; съобръженията - опасност от претъркване, а от там и изсушаване на вагината, при което се повлиява в/у благоприятната среда за бързото придвижване на семето; кратък възстановителен период за последното и т.н. и т.н.). А! Все пак има нещо, което съм спазвала е и то е, че не бързах да ходя да се мия.
Просто се наслаждавахме един на друг. Иначе мислех, че сме изпуснали овулацията и когато видях двете черти, още на първия месец, направо замръзнах.
Горещо пожелавам на всички, час по-скоро, да видите тея пусти две черти и леко да ви се попреобърнат стомасите.  Grinning

# 55
  • Varna
  • Мнения: 439
Да, това е начина - колкото повече желание за секс има, толкова по-добре. Тогава не са нужни никакви графици (естествено говоря, когато идеята за бебе е още прясна).
За всички "начинаещи" - за сега напълно са ви достатъчни две неща: любов и спокойствие.
Преди да забременея бях изчела къде що намеря за зачеването, БТ, ову-тестове, схеми за секс, пози и какво ли още не. Страшно съм БЛАГОДАРНА, че не ми се наложи да използвам нищо от гореизброеното (защото сигурно щях да предприема действия, ако бебето и след няколко месеца не ставаше). Любехме се с огромно желание, без да спазваме рецепти и графици, пропускахме по няколко дни, а в други прекалявахме (въпреки, че бях наясно, че секс всеки ден не се препоръчва, камо ли по няколко пъти на ден; съобръженията - опасност от претъркване, а от там и изсушаване на вагината, при което се повлиява в/у благоприятната среда за бързото придвижване на семето; кратък възстановителен период за последното и т.н. и т.н.). А! Все пак има нещо, което съм спазвала е и то е, че не бързах да ходя да се мия.
Просто се наслаждавахме един на друг. Иначе мислех, че сме изпуснали овулацията и когато видях двете черти, още на първия месец, направо замръзнах.
Горещо пожелавам на всички, час по-скоро, да видите тея пусти две черти и леко да ви се попреобърнат стомасите.  Grinning

Правилно - и при мен беше точно така и наистина това спазвах - точно когато беше най-вероятно да стане - не ставах от леглого поне 30-40 мин. след секс и не ходих да се мия до сутринта. Това ми го беше казал лекар. А до тогава се промивах всяка вечер. И то наистина стана веднага.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Е не мога да не се измия, промивки не съм правила обаче, винаги съм се мила първия път не ми попречи за забременяването дано и сега стане скоро.

Успех момичета

Общи условия

Активация на акаунт