Умеете ли ги тези неща?

  • 1 845
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 726
Браво, умно момиче! По подвъпроса...да, за пуловерче веднъж може би. На мен един лъскав уж момък ме попита каква кола искам, като не пропусна да вмъкне, че всеки уикенд ще ми идват с някоя приятелка на гости. В допълнение с един силиконов член с колан за да сме се редували да го клатим. Сещаш се, карам си скромна кола-купена лично от мен и не се налага да прониквам в ничий мъжки задник.

# 16
  • Мнения: 3 447
Сещаш се, карам си скромна кола-купена лично от мен и не се налага да прониквам в ничий мъжки задник.
У, будала  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 160
Ами мойто мъж отдавна заяви, че не може да прави подаръци - като искам нещо, да идем в магазина да ми го купи. Не ми е много интересно, ама няма да се тръшна да умирам.
И   при мен е същото... smile3521

# 18
  • Мнения: 4 726
Ти би ли? И аз мислих по въпроса, когато му беше времето, но като си седнех евентуално на кожената седалка неизбежно щях да си представям как е пружинирал задника му. А беше готин, много готин мъж. Всъщност....май е време да сменя колата, дали да не му звънна...голяма работа, ще го побоцкам малко...

# 19
  • София
  • Мнения: 6 794
Ами...мъж ми така ме научи едно време като бяхме гаджета. Копуваше ми подаръци без повод и сгеа си ги търся. Иначе с друг не ми се е случвало, но сега като си харесам много нещо, понякога му го казвам. Все пак гледам да не прекалявам и да си събирам "мои" пари за някакви глезотийки, а не да искам от него.

# 20
  • Мнения: 235
Ти би ли? И аз мислих по въпроса, когато му беше времето, но като си седнех евентуално на кожената седалка неизбежно щях да си представям как е пружинирал задника му. А беше готин, много готин мъж. Всъщност....май е време да сменя колата, дали да не му звънна...голяма работа, ще го побоцкам малко...
Ами реши си сама , какво да те посъветвам не знам , не съм изпадала в такави дилема до сега

# 21
  • Мнения: 7 640
...........Честно казано винаги съм се възхищавала до известна степен на типа моми, които засукват най-вече необвързани мъже и видите ли все по магазините ги разхождат. Любопитното е, че някои от девойките, толкова са се усъвършенствали, че им бива пазарено без дори да правят и грам намеци . ........Тук има и подвъпросче, което естествено е " Колко ли пъти трябва да си дадеш тъза под наем за да си изработиш пуловерчето на Том Тейлър ?! " примерно...



и аз съм се чудила как го правят тоа.
Не им се възхищавам, учудвам им се.


Ами мойто мъж отдавна заяви, че не може да прави подаръци - като искам нещо, да идем в магазина да ми го купи. Не ми е много интересно, ама няма да се тръшна да умирам.



не говорим ли точно за това- но с поредното гадженце newsm78

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
касиди, аз където и да се обърна все такива са  момите и булките  около мене! направо съм като динозавър сред голо поле!и само маркови неща искат, ина4е няма нито секс, нито пък друго!

# 23
  • Мнения: 4 726
Явно Тунизийското слънце влияе странно на тамошните мъже...

# 24
  • Мнения: 817
Да искам си.Още като бяхме гаджета ,но живеехме заедно с моя настоящ съпруг си поисках кола ,после и апартамент ,а накрая той реши ,че прави прекален голями инвестиции в мен и реши да се ожени за мен.
Иначе в ежедневието си искам само да ми е заредена картата.Странно е ,че в момента и аз печеля добре ,но пак си искам...................... newsm78

# 25
  • Мнения: 2 258
Така като се замисля,не е толкова сложно.Правиш се на котенце,пърхаш с мигли,вадиш един влажен телешки поглед и ако имаш господин,който да се върже на това си готова.
На мен не ми се е налагало да си изработвам подаръци,не съм имала и желание,но мисля,че не е толкова сложно. Thinking

# 26
  • Мнения: 7 640
Така като се замисля,не е толкова сложно.Правиш се на котенце,пърхаш с мигли,вадиш един влажен телешки поглед и ако имаш господин,който да се върже на това си готова.
На мен не ми се е налагало да си изработвам подаръци,не съм имала и желание,но мисля,че не е толкова сложно. Thinking

ама как става точно работата- Миличко, едно кожухче да ми вземеш или как ?

# 27
  • Мнения: 15 619
Не само че не умея да си искам ,
ами ги и  отказвам,
колчем някой се престраши да ми предложи.

# 28
  • Мнения: 5 103
Никога не съм си искала подаръци, якак си е под достойнството ми, но съм получавала и скъпи и много скъпи подаръци.
Иначе и аз мисля , че не е сложно да си искаш, пълно е с такива жени хващаш някой чичко женен на 50те със стабилен бизнес , правиш мили очи , и готово.

# 29
  • Мнения: 1 072
Аз съм вярна и любяща съпруга. Подаръците ми са изконно право. Не си "искам" подаръци. Очаквам да ми се подаряват красиви неща без да подканям или намеквам за това.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт