Хрема при бебе

  • 1 770
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте момичета на моята бебка и е запушено нослето с какво мога да го почистя или какви капки да и капна,бебка е на 18 дена.Благодаря предварително за отговорите bowuu



# 1
  • Мнения: 1 382
Физиологичен разтвор, Витамин Ц, има разни спрейчета. Успех !  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 362
Стеримар.

# 3
  • Мнения: 5 026
стеримар или физиологичен разтвор.

# 4
  • Мнения: 657
Физиологичен разтвор Peace

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Физиологичен разтвор Peace

И аз съм за него,горе-долу по това време и аз имах същия проблем и ми помогна!!!!

# 6
  • Мнения: 5 393
Физиологичен разтвор.
Стеримар(пак е физ.разтвор,но в опаковка)
Не капи вит.С.

# 7
  • Мнения: 7 947
вземи на д-р Тайс спрей за нос /за бебета е/ или сребърен прах, които сама си разтваряш в 50 гр преварена вода- него го има не навсякъде, но ще го откриеш - търсиш точно така - сребърен прах за хрема при бебе.

# 8
  • Мнения: 1 448
Освен всичко написано до тук, можеш да повдигнеш матрачето откъм главичката, така секретите няма да и задръстват нослето, много помага и да се намажат ноздричките с крем Нисита, овлажняват лигавицата и отпушват нослето  Hug

# 9
  • Мнения: 680
стеримар! Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 832
Peace

Това с Вит С е отживелица. Вече има толкова други варианти. Стеримар или има един хомеопатичен спрей, но му забравих името, той май е единствен хомеопатичен, много помага.

# 12
  • Мнения: 214
Стеримар.  Аз в момента ползвам Коларгол, но за него задължително се посъветвай с педито Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 316
И ние като вас и като станахме на 4 месеца ни намаляха сополките, а иначе няма нищо (не е инфекция и не е болна от нещо). Капя по една капка физиологичен разтвор във всяка ноздра преди папкане за да може да цока иначе се задушаваше и плачеше  ooooh! Tired

Общи условия

Активация на акаунт