Изхвърляте ли старите биберони?

  • 1 653
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 440
Хвърлям и двете, тъй като не само не е хигиенично да ги пазя, но и обичам да й купувам нови и с други разцветки...Ползваме само Авент и не съм забелязала физическо износване Peace

# 31
  • Мнения: 7 186
Хвърлям ги, разбира се. Точно пък от биберони да се икономисва ми се вижда глупаво. Rolling Eyes След като вече са употребявани и престояли те са негодни.

# 32
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Аз лично ще ги хвърля селед първия дечко, а ако са рекъли Господ и мъжът ми да има още ще им купя нови.  newsm03 Laughing

# 33
  • Мнения: 1 272
Едва ли ще спестиш много като запазиш бибероните. Аз реших да запазя някое шише (евентуално) за да си играе малката с него като порасне и иска да си храни куклите.

# 34
  • Мнения: 5 103
Хвърлям ги.

# 35
  • Мнения: 992
аз ги изхвърлям, не бих пазила стари биби за друго бебе

# 36
  • Мнения: 3 932
Изхвърлих всичко-беберони, шишета...

# 37
  • Мнения: 1 097
Мисля да ги изхвърля  Rolling Eyes Въпреки, че залъгалка почти не ползваме, от шишета пием рядко ... но аз не смятам да раждам 2-ро в близките 5-10 години   Cry

# 38
  • Мнения: 3 478
Бибероните хвърлям, те и без това бързо се похабяват.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
До ден днешен не признава биберони, с цел да му затворя устата съм купувала какви ли не - имаме 7...  ooooh! Whistling Mr. Green Сърце не ми дава да ги изхвърля, за друго детенце (живот и здраве) ще купувам нови, тези имат единствено сантиментална стойност и ще ги пазя за спомен.

# 40
  • Мнения: 6 461
Да Peace
На Тошко старите биберони,залъгалки и шишета  ги изхвърлих,а когато Пламен се роди ,купих нови.

# 41
  • Мнения: 683
Аз ги хвърлих-даже и шишетата ,които бяха от пластмаса хвърлих.После купувах за бебка-не са чак толкова скъпи  Wink
Peace

# 42
  • Мнения: 2 956
Хвърлям ги, разбира се. Точно пък от биберони да се икономисва ми се вижда глупаво. Rolling Eyes След като вече са употребявани и престояли те са негодни.
И аз ги хвърлям  Peace

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Бибероните изхвърлям.Оставих само залъгалката за спомен.

# 44
  • Мнения: 5 140
Всичко съм изхвърляла, и биберони захабени и залъгалки скъсани, нищо не пазя само шишетата, давам ги на Ния да си играе.

Общи условия

Активация на акаунт