това ли са хемороиди?

  • 1 752
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз мисля, че са хемороиди Sad Мнооого неприятно и болезнено нещо Sad
За мазане - на мен ми помага "Пайлекс" или само Цинкова паста. А преди мазането миене (киснене в леген) с разтвор на Калиев перманганат. За да не се възпаляват хемороидите е добре да се спазва отлична хигиена; да не се заседяваш дълго на едно място и да избягваш запичащите храни, както и лютото.
"Матсан Дойч" не е подходящо мазило за бременни.

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз мисля, че са!
Попитай лекар с какво да се мажеш, не всичко става за бременни! Аз след като родих имах проблеми макар че бях с операция, явно нещо съм се напъвала след това, но ми казаха да не купувам нищо, защото кърмя!

# 17
  • Мнения: 683
И аз мисля, че са хемороиди Sad Мнооого неприятно и болезнено нещо Sad
За мазане - на мен ми помага "Пайлекс" или само Цинкова паста. А преди мазането миене (киснене в леген) с разтвор на Калиев перманганат. За да не се възпаляват хемороидите е добре да се спазва отлична хигиена; да не се заседяваш дълго на едно място и да избягваш запичащите храни, както и лютото.
"Матсан Дойч" не е подходящо мазило за бременни.
  Peace Peace

# 18
  • Мнения: 59
аз имам 2 още преди раждането,при условуе,че нямам проблем с ходенето по голяма нужда.След раждането се влошиха и на външен вид са гадни ,чак ме срам от мъжът ми.

# 19
# 20
  • Мнения: 689
Да и аз имам. Не съм ги третила по никакъв начин, защото не са ме боляли. А сега след раждането ще  видим.  Peace

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да, хемороиди са. Имам си ги отпреди. През бременността нямах проблеми, но по време на раждането така цъфнах...мазах се с "Mastu" и съм доволна. Става за бременни и кърмачки, но прочети упътването пак за всеки случай. Леко бременеене и раждане!

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 16:07 от lusmar

# 22
  • Мнения: 1 756
мерси момичета за бързите отговори:)...явно от сега нататък ходенето до тоал. до края на бременноста ще бъде кошмар Tired...а все пак някой знае ли от какво се получават при положение, че нямам запек и не се напъвам newsm78
Може да е от тежестта на бебето като цяло натискът не е малък Peace

Общи условия

Активация на акаунт