Имат ли купените пюрета нитрати?

  • 1 529
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
естествено, че имат. За съжаление имат всичко, което и домашните, само че вредното в повече, а полезното в по-малки количества  Confused

  202uu

# 31
  • Мнения: 391
На българските производители  на бебешки храни не вярвам изобщо.За това давам пюрета на Хип,Нестле, Гербер и Семпер.Мисля,че контрола там е по-сериозен. Все пак пазара ,на който предлагат е голям и при голяма конкуренция. Непростимо би било да допуснат фал. За това и внимават повече. Така си мисля. Но знае ли човек.

# 32
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
отначало имах неблагоразумието да давам на малката бг пюрета, сега обаче залагам на Нестле, Хип, Гербер, Хаме, Сънвал и на домашно приготвените, но за тях ползвам зеленчуци от бабата на мъжа ми, която сама си ги гледа, а от пазара купувам само картофи за пюре на бебка

# 33
  • Мнения: 2 885
Нестле бебешки храни си имат ГМО. На тях ама хич не им вярвам.
Макар синчето 6 месеца яде Хип, Семпер и Гербер нищо му няма. Но като си помисля колко все пак химия е погълнал с тези Е-та....
Сега сме на детска кухня. Ози вкарват сега HACCP системата и от всички ДК им имам най-много доверие.
Не че дребното е опитвал друга де. Но за домашно - за второто дете няма да работя по време на майчинството.

Общи условия

Активация на акаунт