Какво ще кажете за танцьорите на Слави тази вечер?

  • 9 769
  • 254
  •   1
Отговори

Анкета

За кого бихте гласували?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 31 яну 2007, 13:33
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 195
  • Мнения: 4 181
Момичета, викам да впрягаме форумските сили за Метин Mr. Green
Ако Кирил или Лили спечелят няма никак да е честно, а Йоана много добре се справя на танците, но и аз не знам защо точно не я харесвам Thinking Като че ли не влага много чувство в танца и емоция , а просто се опитва да се хареса Tired

# 196
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз агитирам за Метин, айде дружно, момчето заслужава. А за това дали е забил, е просто не му се отдава чалга, поздравления за което Peace

# 197
  • Мнения: 2 897
Аз симпатизирам на Самоел.
Сменям анкетата Wink

# 198
  • Мнения: 1 284
ех и Слави почна с СМСите  Crossing Arms, нали си беше намерил жури

# 199
  • Мнения: 1 520
Ами всъщност нямам намерение да гласувам там с СМС, но иначе май бих дала глас за Метин или Самюел.
Лилия не ме кефи, не за друго, а защото съм запомнила как на Господарите обясняваше че е професионална танцьорка и дори има собствен балет. Кирил също го видяхме че е професионален танцьор.

Като се замисля тази Моника също е свежа, тя май си е самоука. Не ми е фаворитка все пак.

Замислям се сега в началото Лилия беше по средата някъде на класирането и по едно време Слави започна много да я тика нагоре, та те така стигна до 4 ли, или 3 място.

Не отричам, че хубаво танцува момичето, но все пак ... егати конкурса за непрофесионални танцьори.

ох, пооправих правописа.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:10 от SmaRt

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 443
Много ме доядя на тая Малина,направооо  bambam Как можа така да съсипе момчето!Ми той конкурсът да не е за нея,въобще не беше се съобразила с възможностите на Метин.А той е толкова артистичен и чаровен,ама не му се отдават гибеците,какво сега-то и 5 месеца да тренираш кълчене на гъз и в контакта да бръкнеш по време на изпита,пак такова тресане като тая парясница,не мож изкара  Mr. Green Ееее,направо много ме изнерви.И тая Нети и тя-баси тъпата хореография!Въобще,аз си мислех че девойката с Гарелов няма шанс,ама те гледай какъв танц изкараха и 30 точки,браво Hands Clap Нищо,че Гарелов е като току що отсечен пън.А пък Малинааааа  smile3537
И сега с тия смс-и...абе чудя се аз,как така без пари ще я дадат тая скъпата кола,пък то каква била работата  Mr. Green Че и си запълниха предаванията и си вдигнаха рейтинга -това не е малко.Ама вярно,че сега Слави ще пуска за Лилито.Не че не ми е симпатична,ама няма да е честно,щом се занимава професионално.Аз искам Метиииин да кара ферарито  newsm80

# 201
  • Мнения: 9 894
тук гласувах за Кирил и йоана, но всъщност не бих пратила никога смс.

# 202
  • Мнения: 1 153
Za Jiwko ,6toto e mnogooooooo artisti4en Grinning

# 203
  • Мнения: 5 140
Лилия или Метин

Симпатизирам и на Самоел... Mr. Green

# 204
  • Мнения: 7 107
тук гласувах за Кирил и йоана, но всъщност не бих пратила никога смс.
Аз само за Йоана, но СМС  Naughty

# 205
  • Мнения: 2 229
Няма я моята опция - не бих гласувала, ама ако ми плащат може да размисля Mr. Green

Гледате ли Павлина сега? Crazy

# 206
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А за Цецко какво ще кажете, тук се изписаха разни неща, а момчето си каза, че е шофьор - доставчик и си има шеф.
Павлина не я хванах от началото, то е ясно че няма да вземе ферарито, но все пак от толкова много кандидати да бъде избрана, участието й в конкурса е награда за нея.

# 207
  • Мнения: 1 180
Ами за Цецко, какво да кажа....беше ми малко неприятен, но като че ли след снощното гостуване на жълтото диванче малко си промених мнението. То си трябва бая смелост да се изтипосаш сред останалите танцьори, браво - има желание момчето!

# 208
  • Мнения: 2 897
Гледахте ли?
Живко ми направи много приятно впечатление.

# 209
  • Мнения: 2 495
Гледахте ли?
Живко ми направи много приятно впечатление.
И на мен така Peace

Общи условия

Активация на акаунт