За разстройство - какво?

  • 2 007
  • 11
  •   1
Отговори
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Имам въпрос- какво мога да пия за разствойство? Открих само една тема ,  но там беше бебче със съмнение за разстройство -  има съвети да се дава на бебето смекта или ентерол. При нас беба няма разстройство. От вчера ака малко по-често и рядко от обикновеното, но не е плашещо и не изглежда като разстройство. Но аз съм направо трагична тази вечер - през 3-5 минути съм в тоалетната.  Embarassed
 Притеснявам се какво да пия, защото нощно време се храним  newsm78 Мисля си,че след като на бебоците може да се дава смекта и ентерол, кърмещите майки се предполага, че и те могат да взимат същите лекарства. Ако някой има инфо,моля за помощ! Praynig

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На мен мн ми помага оризова вода. Чай от щипка също. И Смекта съм пила.
Бързо оздравяване!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 252
Няколко капки йод във вода действат затягащо и действат безотказно. Гадно е но помага.

# 3
  • Мнения: 4 242
Можеш и Смекта и Ентерол да вземеш. Също лъжица нишесте разтворено в малко вода, активен въглен, компот от дренки.
Дано ти мине скоро!

# 4
  • Мнения: 284
Смекта,ентерол,ванилия разтворена във вода или 1-2с.л.оцет(това е гадно,но и то действа)

# 5
  • Мнения: 1 097
чай от джоджен!
За бебето съм написала рецептата и е на видно място, но действа и при възрастни. Освен това е безвредно!  Peace

# 6
  • Мнения: 657
Ванилия

# 7
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Благодаря,майчета! Hug Пих смекта снощи и ме пресече.Тази сутрин съм значително по-добре! Praynig  А бебка е супер, сигурно цяла нощ дето папка и при нея е подействало.! Благодаря ви! За следващия път ще знам, но се притесних най вече за детето!
 За гадния вкус - дали оцет или ванилия,че са гадни, гадни са, ама и смектата не им отстъпва! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 382
Мами, простете за невежеството...какво е смекта, къде да го намеря, в аптеките ли ??/

# 9
  • София
  • Мнения: 3 610
Мами, простете за невежеството...какво е смекта, къде да го намеря, в аптеките ли ??/

Да!Това е прахче.

# 10
  • Мнения: 6 461
Лечебна Хумана Peace
(тя е за деца и възрастни Peace
За възрастни мисля,че се приготвяше на каша.Всичко го пише на кутията)

# 11
  • Мнения: 539
Много помага чай от джоджен или от шипки.

Общи условия

Активация на акаунт