ама много бързосъхнещ лак за нокти

  • 5 008
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
OPI се продават в козм. м-н "Белисима" до м-нъ 345 на Ситняково.

# 31
  • Мнения: 463
аз съм ползвала Jet Set на Л'Ореал и макар да съхне бързо, при мен специално се лющи много лесно после. не съм му фен.

# 32
  • Мнения: 2 575
И аз залагам на спрея, много ми е полезен. Освен това с него можеш да си ползваш всичките лакове, не е нужно да си купуваш други, които съхнат бързо.


точно така мисля и аз - за да имаш избор на всякакви лакове ( колкото и бързосъхнещи да има все нещо не им и е в ред - или падат бързо, или няма палитра или нещо друго ) - вземи си спрей и нямаш грижи ( аз ползвам на АртДеко от вчера и съм адски доволна)

# 33
  • София
  • Мнения: 421
А този лак на OPI къд да го търся? В козметичните магазини?
Ами не се предлагат там,може да си ги вземеш от козметичните салони,които работят с Опи Wink

Ооо, по- сложно е значи. Мерси все пак Wink
Продукти от тази марка се продават в офиса на Стар нейлз на ул. Дунав, близо до Сточна гара - там съм ги виждала с очите си, а съм чела във форума, че ги има и в магазинче на ул. Бузлуджа № 20 /доколкото помня/.
Да на ул. Бузлуджа № 20  се намира магъзина на ОПИ има и маникюристка. Wink
Там е представителството на ОПИ за България .Продават на едро и дребно.Предполагам,че най-ниските цени са там.А това е сайта им www.opi.com

# 34
  • Мнения: 1 165
На бързо съхнещ лак не съм попадала, но има специален изсушител за лак. От много време го ползвам, и е супер. Видях го от маникюристката си. От нея видях, и лепило за нокти, и него си купих, и от тогава нямам проблем да си правя сама маникюра. Трудно се намират, но ги има. Конкретно изсушителя, вече се среща и в обикновените козметични магазини.
teo7777 можеш ли да ми кажеш на коя марка е този изсушител?

От лаковете на Loreal и аз съм доволна.Наистина изсъхват бързо, а имат и хубав блясък
А някой да знае къде във Варна продават продукти на O.P.I

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
Asinka ,колко струва спрейчето на Артдеко>?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 914
А този лак на OPI къд да го търся? В козметичните магазини?
Ами не се предлагат там,може да си ги вземеш от козметичните салони,които работят с Опи Wink

Ооо, по- сложно е значи. Мерси все пак Wink
Продукти от тази марка се продават в офиса на Стар нейлз на ул. Дунав, близо до Сточна гара - там съм ги виждала с очите си, а съм чела във форума, че ги има и в магазинче на ул. Бузлуджа № 20 /доколкото помня/.
Да на ул. Бузлуджа № 20  се намира магъзина на ОПИ има и маникюристка. Wink
Там е представителството на ОПИ за България .Продават на едро и дребно.Предполагам,че най-ниските цени са там.А това е сайта им www.opi.com

Благодаря  Hug
А да знаете каква е цената горе- долу?

# 37
  • Мнения: 1 014

L'oreal JET-SETи Rimmel. Такива съм ползвала и наистина много бързо съхнат. Особено този на L'Oreal. Докато намажеш вторият нокът, първият вече е изсъхнал.



Ползвам само такива.  Доволна съм, бързо съхнат.

# 38
  • Мнения: 3 835
На бързо съхнещ лак не съм попадала, но има специален изсушител за лак. От много време го ползвам, и е супер. Видях го от маникюристката си. От нея видях, и лепило за нокти, и него си купих, и от тогава нямам проблем да си правя сама маникюра. Трудно се намират, но ги има. Конкретно изсушителя, вече се среща и в обикновените козметични магазини.
teo7777 можеш ли да ми кажеш на коя марка е този изсушител?

Няма значение марката, какъвто намериш, ще ти свърши работа. Единият ми е на Classics, a другия на Impala. Доскоро ги нямаше, в обикновените парфюмерии, но напоследък, все по-често ги виждам. Какъвто и лак да използвате, с изсушителя, лака изсъхва много бързо. Нанася се накрая, няколко минути след нанасянето на последния слой. Просто се капва по една капка в/у всеки нокът, и той се разлива. Всички маникюристки го използват. Аз го ползвам от много време, и вече нямам никакви проблеми, не си развалям лака, многократно по-бързо ми изсъхва, и въобще лакирането вече ни ми е проблем, като преди.

# 39
  • Мнения: 2 616
Аз ползвам такъв изсушител на Перфект, струваше около 2лв и нещо

# 40
  • Мнения: 2 575
Asinka ,колко струва спрейчето на Артдеко>?

Да не те излъжа точно за цената - май към 7лв. беше newsm78...или 8 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт