играчки на джордани откъде ?

  • 726
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Спешно трябва да купя подарък за бебе на 6 месеца. Мислех си за някаква играчка на джордани, но поради липсата на време ми се иска да намеря магазин или склад , в който има богат избор от играчките им. Някой да знае нещо такова?

# 1
  • Мнения: 3 457
в он-лайн магазините няма ли-мисля в Пакостник съм виждала Peace

# 2
  • Мнения: 7 803
Спешно трябва да купя подарък за бебе на 6 месеца. Мислех си за някаква играчка на джордани, но поради липсата на време ми се иска да намеря магазин или склад , в който има богат избор от играчките им. Някой да знае нещо такова?
като е спе6но едва ли има време за покупка по нета  Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 4 127
Щом ги има в онлайн магазина на Пакостник - отиди до Овча Купел и си избери на място.
Аз съм ги виждала във всеки детски магазин, в който съм влизала. Например точно срещу полицейското управление, близко до Хемус, имаше много от тяхните играчки.
Но ако не ти е много далеч Пакостник - отиди там.

# 4
  • Мнения: 2 936
като е спе6но едва ли има време за покупка по нета  Tired

защо да няма!? аз живея на 170 км.от София и поръчка от Пакостник идва за 2 дни!

# 5
  • Мнения: 7 803
ами зависи тогава какво разбираш под спешно, за мен значи, че и трябва за днес или утре  Tired

# 6
  • Мнения: 4 970
Игра4ки на Джордани има в маг.КОмсед) до Билата на Т.Кабле6ков.Работят и в неделя Peace

# 7
  • Мнения: 639
Благодаря ви момичета   bouquet ! Купих въртящата се балерина мишка-принцеса и една плюшена крава, която свири като я тупне бебето. Също и силиконова четка за първите зъбки и една сладурска блузка. Намерих балерината принцеса мишка само в магазин "Бебе" (не съм много сигурна за името на магазина) в Дианабат до поликлиниката. Утре сутрин сладурката ми племеница Ива ще си получи подаръка за първия имен ден! Покрай коледа забравих, че си имаме именниче.. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт