Минава ли ви лесно между пръстите

  • 2 123
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 712
...или по-точно казано " широки ли ви са пръстите "? Никога не съм умеела да пестя. Сметка също не умея да си правя, поради тази причина домашните финансови задължения съм ги връчила на силната половина. Харча доволно. Парите са точно за тази цел-да доставят удоволствие. Вие?

# 1
  • Мнения: 2 897
Горе-долу като теб,Каси Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 712
Ама е хубаво нали...Едно такова драго ми е да изляза, да си взема заплатата и да се върна с един железен лев в джоба Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 393
Голяма прахосница съм, никога не ми стигат парите, все има за какво да ги изхарча. ooooh! TiredДобре, че мъжа ми е разумен, а и работлив. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 712
Ало, модератора Сопранов не мълчи ами ни нахокай по мъжки за разсипчничеството Laughing

# 5
  • Мнения: 4 053
ами,от вътре ме яде и ми вика"похарчи ги,похарчи ги" Confused

# 6
  • Мнения: 1 732
Тц. Не харча току така. Спестовница съм... Naughty

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Напоследък даже няма какво да ми изтече между пръстите  Confused

# 8
  • Мнения: 2 556
Никога не съм могла да спестявам, особено пък от ежедневни разходи. Когато ми се е случвало да съм във финансова дупка, направо място не мога да си намеря, докато не се сдобия с нови пари за харчене  Grinning  

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Едно такова драго ми е да изляза, да си взема заплатата и да се върна с един железен лев в джоба Mr. Green

Е, чак до такива изстъпления не стигам... Mr. Green Всъщност, и аз си харча цялата заплата за себе си, но я карам по-плавно...Задържам удоволствието от кулминацията, колкото се може по-дълго и тогава свършвам... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 712
Задържам удоволствието от кулминацията
На това не му ли се викаше задържане на еякулацията Mr. Green...финансовата де Laughing

# 11
  • Мнения: 5 140
Определено са ми широки пръстите.
К'вото имам в джоба гледам да го изхарча.
Не обичам стиснати хора (не обиждам никого).

# 12
  • Мнения: 2 839
Да  Tired Никога не знам колко пари имам в себе си. Често заради това незнание се оказва, че съм излязла без пари, но пък се случва да ме спасят някакви забравени по джобовете.
Лошото е, че мъжа ми е по-зле и от мен  Mr. Green

# 13
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
отивам до магазина за един хляб и мляко - а се връщам две-три чанти в ръцете и с поне 15-20 по-малко  Crazy
Мъжът ми казва , че ако не оставя 10-20 лева в магазина , значи не съм аз. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 727
отивам до магазина за един хляб и мляко - а се връщам две-три чанти в ръцете и с поне 15-20 по-малко  Crazy
Мъжът ми казва , че ако не оставя 10-20 лева в магазина , значи не съм аз. Mr. Green
същата работа съм Mr. Green,ама нека ИМА ..............че иначе  Whistling Whistling
Основавам клуб на прахосника Joy

Общи условия

Активация на акаунт