molq za suvet

  • 716
  • 5
  •   1
Отговори
zdr! molq vi naistina mnogo za suvet. zna4i ot okolko 1 mesec ve4e po4ti mi se poqvi herpes. mehyr4eto se  puka 2 puti ve4e i sega nad ustnata mi sedi samo ne6to kato pup4ica. i ne se maha. maazh go predi s aciklovir no poi6e da ne se izpolzva pove4e ot 10 dni, koito otdavna ve4e minaha. i sega ne znam kakvo da prava. mnogo me drani ve4e,4ustvam se ujasno.lekarkata kaj 4e tazi tukan trabva da se pribere sega(ili ne6to podobno) i 6temine dosta vreme. kolko o6te trabav da 4akam #Cussing out #Cussing out umruzna mi  Sick Sick Cry

# 1
  • Мнения: 372
пробвай да го мажеш с най-обикновеното кремче "Здраве"  Wink  На мен от него много бързо ми минават и херпеси и пъпки и всякакви кожни раздразнения. За да заздравее по-бързо може да го мажеш с мед или слагй компрес от лайка. Иначе носи по-плътно червило, докато се скрие напълно Peace

# 2
  • Мнения: 870
Преди няколко седмици на мен за първи път ми излезе херпес, от аптеката ми дадоха някакво кремче против херпес с маточина, струва около 2 лв. и много ми помогна, бях отишла с нагласата да взема някакво скъпо лекрство, но аптекарката ме разубеди и не съжалявам, че пробвах това  Peace

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Болната ми тема Twisted Evil. Първия ми херпес излезе като бях на 19. Оттогава се отчитам поне по веднъж годишно все на същото място. Усещам го още като започне да избива и се почва едно мазане... избива си направо завехнал, като изпразнено мехурче, което хваща коричка  Crazy. Като си взимам душ, тя омеква, аз я махам, после пак се втвърдява, но по-малка, после пак -къпане, махане, втвърдяване и накрая изчезва. Това цялото за около 10 дни  #Crazy.
Дано ти мине по-бързо Praynig  bouquet

# 4
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Zovirax,това е крем против херпеси.Малко скъпичко излиза /12лв.за 2гр./,
но пък два пъти да намажеш и до там.Успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 311
Аз от малка имам тоя проблем.Единственият мехлем,който ми помогна е хлорамфеникол и хидрокортизон.Дано само не са го спрели,защото отдавна не го намирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт