Как да отслабна след раждането?

  • 19 071
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Аз още не мога да се справя с натрупаните килограми EmbarassedЯвно не ми достига волята,знам ли?Иначе ми е ясно-правилно хранене,спорт и малко лишения/сладко и това -онова Rolling Eyes/и няма начин да не отслабна....Ама все не успявам да преборя пуста и лакомия Embarassed

# 16
  • Мнения: 388
Аз също отслабнах с 20 кг. за 3 месеца без да спазвам кой знае какви диети,просто спрях да хапвам сладко и тетени изделия,започнах да пия зелен чай всяка вечер и резултата е поразяваш.В момента съм по-слаба ,от колкото преди да забременея!Иска се много воля и постоянство и ще отслабнеш Peace!

# 17
  • Мнения: 2 897
Диета пазила ли си? Щом не изчезват сами килограмите, трябва да си наложиш ограничения на храната, друг начин няма. И спорт- примерно фитнес, но основно кардио, без силови упражнения.

Подкрепям Peace

# 18
  • Мнения: 6 164
Строга диета + спорт, упоритост и търпение.

# 19
  • Мнения: 2 047
   Аз почнах да слабея чак като приключих с кърменето. Нещо, което много ми помогна е, че количеството изядена храна през 4 часа трябва да е 200 мл., т.е. колкото една чаена чаша.
Не се притеснявай ако не върви в началото. При всеки се задейства механизмът за отслабване по различно време след раждането.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 177
Някои майки на малки бебета (като мен  bowuu ) имат малко други удоволствия различни от хараната. Особено ако са склонни да намират утеха от всяка изнервена ситуация в хладилника.
Само диета няма да ти свърши работа. Нужно ти е много движение, което ще те разтовари и психически. Нужен ти е МОТИВ. Нужно ти е разнообразие.
При мен подходяща диета беше лунната - 1 ден седмично все се издържа. Но ти можеш да избереш най-добрата за теб от многото в "красива мама". Но пак ти казвам, само диета не е дстатъчно, защото после ще ги качиш наново

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 8 280
Дълга диета поне 2-3 месеца. Виж в "Красива мама". 

# 23
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
И на мен ми остават 20-ина за сваляне, но съм ги оставила като спра да кърмя ще ги мисля. Иначе ми тежи ужасно и се чувствам като кит. Повече движение или някакъв спорт, спиране на тестените и сладките неща, което за мен ще е убийствено. Друго си е да си хапнеш шоколадец, ама много се лепи да му се не види.  Embarassed Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт