Обичате ли да спорите?

  • 2 136
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 6 155
Обичам с интелигентни и неагресивни събеседници, на интересни теми.
Във форума обичам и с агресивни, но интересни събеседници.  Laughing

Същото  Wink

# 47
  • Мнения: 1 416
Обичам. Обаче с хора, които умеят да спорят. Напоследък рядко ми се отдава...  Simple Smile
Във форума почти не съм влизала в спорове.

# 48
  • Мнения: 2 631
Ооо, да! Обожавам да споря.... Това е част от същността ми  Hug

# 49
  • Мнения: 53
не,това е губене на време и нерви

# 50
  • Мнения: 857
Мдааа много обичам  Twisted Evil Тук във форума рядко споря, но в реалния живот леле мале  Mr. Green Направо понякога изкарвам хората извън нерви Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 51
  • София
  • Мнения: 13 206
Ухаааааа!!! Twisted Evil И още как! Във форума вече по-малко. В реалния живот и с интернет другарчета се скъсвам да споря!!!  Crazy Crazy Crazy

Аз за това живея, бре! В спора се ражда истината... и освен това за пореден път си доказвам колко съм умна  Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 293
Бе.. обичам - не за да отстоявам на всяка цена мнението си - ами.. да чуя и друга гледна точка. Приятно ми е да 'разширя светогледа си', без майтап. Laughing

 
В спора се ражда истината...

Да, ражда се. Стига да и ти, и събеседникът ти да умеете да погледнете 'с широк поглед'. В този смисъл - май обичам да водя дискусии, а не спорове.

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 17:01 от Чесън

# 53
  • Мнения: 258
Каква е разликата между "спор" и "дискусия" ?

Дискусията е обсъждане на някаква тема и в процеса на дискусия може да се породи (или не) спор.

# 54
  • София
  • Мнения: 13 206
Каква е разликата между "спор" и "дискусия" ?

Дискусията е обсъждане на някаква тема и в процеса на дискусия може да се породи (или не) спор.

За мен няма разлика, ама никава. Моето разбиране за спор не е да се хвана за гушата с някой, а да обсъждаме противоположни мнения. Изхода може да бъде различен разбира се... Дискусия като дума хич не ми е по вкуса, щото лично аз в нея влагам до известна степен лъжливо поведение. В смисъл да се съглася привидно с противника от възпитание... Аз пък това не го мога.. Ако някой ме убеди в противоположната теза с удоволствие казвам "Прав си!", но ако не успее не отстъпвам от моето виждане...

# 55
  • Мнения: 7 837
Обичам, когато съм на маса. Любимият ми спор-дискусия е на тема история, особено българска  Grinning

# 56
  • Мнения: 677
Обичам,да!
Стига да има с кой,ако се сещаш..

Общи условия

Активация на акаунт