Склад на едро - помогнете!!!

  • 3 520
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Имам гореща молба към вас и съм сигурна, че ще откликнете!
Отварям магазин за детски дрехи във Варна и търся складове на едро, с които да се свържа и чиято продукция да разпространявам. Да уточня, че нямам предвид китайски стоки Naughty.
Моля тези от вас, които имат координати да пишат, може и на лични. Уточнявам, че не говоря за складове само в рамките на града, а за територията на цялата страна. Знам , че има много такива в Илиенци, но незнам точно къде. Моля ви помагайте с информация!
Предварително ви благодаря!!! Hug

# 1
  • Мнения: 1 455
Ако не ти е много спешно,знам три склада на Илиенци,но за точния номер на магазините бих могла да взема след като отида там,а това ще стане след може би един-два месеца.Единия е на Алф с Турска стока,зарежда на Зара и други марки,като повечето дрешки са за деца,за бебета има само бодита.Склада е от вън,до базар Арена,но не знам номера му.Иначе вътре в Илиенци има един,който няма как да не забележиш(сложени са пердета от пред) и продават само на едро.Той е по нагоре,към пожарната.Дрешките са хубави.Третия е пак от вън,български производител,аз не ги харесвам много.Но в Илиенци има доста складове на едро с Турски дрешки и български дрешки.

# 2
  • Мнения: 249
Благодаря ти за бързия отговор. По принцип детско търся, не толкова бебешко. И тази информация ми е много полезна, т.к. 2 мес. няма да мога да чакам. Все ще ми послужи за някакъв ориентир. Мерсаж!

# 3
  • Мнения: 3 457
на лични Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 15:46 от koteto 123

# 4
  • Мнения: 207
Незнам дали ще съм полезна но на една приятелка брат и има склад за детски дрехи на илиенци,ако те интересува да я питам.На захи също има склад в софия фирмата е пернишка,много им харесвам нещата но е до три години.

# 5
  • Мнения: 249
Благодаря ви, милички!

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 15:59 от vilikos

# 6
  • Мнения: 249
Незнам дали ще съм полезна но на една приятелка брат и има склад за детски дрехи на илиенци,ако те интересува да я питам.На захи също има склад в софия фирмата е пернишка,много им харесвам нещата но е до три години.

Да, мила, интересува ме всякаква информация. И понеже не съм  от София моля за тел. или адрес. Peace

# 7
не знам дали ще съм ти полезна,като се има в предвид,че е минал месец,но днес се върнах от Пловдив и останах учудена колко много складове за детски дрехи има в тяхната складова база.ако те интересува все още,пиши ми за да ти обясня по-подробно къде са

# 8
  • Мнения: 101
galja_k, и аз се интересувам от Пловдивски складове.Моля да обясниш по-подробно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт