Потресена съм и не знам какво да направя!

  • 3 285
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
 #Crazy #Crazy #Crazy
Ужас  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Нямам думи просто...
Аз бях само чела за такива работи  Sick ...
Как я откри тази страница всъщност?

# 16
  • Мнения: 5 183
Ели, препрати ми я Дидка на ли4ни с питанка това Томи ли е, защото явно си го спомня този мой аватар.
давайте идеи какво да сторя. НЕ искам снимката му там!  #Cussing out И няма да мирясам, докато не я махнат ...но не знам какво да сторя.   Confused

# 17
  • Мнения: 5 183

То, ясно, че повече никога няма да сложиш снимка на Томи, но ако го направиш все пак по някакъв повод, обозначи я с Copyright © All rights reserved. Тогава не смеят да пипат.

А как то4но става това?  newsm78

# 18
  • Мнения: 6 390
Значеш ли, пиши на додо на лични, тя се занимава с подобни въпроси - не съвсем де , но поне може да те посъветва към кой да се обърнеш
В клюкарника ще я намериш, или ако искаш пусни направо тема там, много повече народ са, може и да се появи някой от тези среди да каже какво да правиш...
Всъщност нищо чудно и някой редовен четец или писач във форума да го е направил  newsm78

# 19
  • Мнения: 3 098
Гадна работа. Confused
И аз махнах снимката в подписа.

# 20
  • Мнения: 6 390

То, ясно, че повече никога няма да сложиш снимка на Томи, но ако го направиш все пак по някакъв повод, обозначи я с Copyright © All rights reserved. Тогава не смеят да пипат.

А как то4но става това?  newsm78
и аз да попитам същото

# 21
  • Мнения: 5 183
Ели, мерси за съвета. Отивам в Клю-то, но и тук о4аквам съвети и идеи!
Предварително благодаря!

# 22
  • Мнения: 1 860
Майка, аз си я спомням тази снимка. Както и silvia_alexis  е писала, от долу имаше нещо като "ало, бабо..." Мисля дори, че в една от седмичните теми бяхме писали, колко е сладък Томи там.  Confused Баси много гадно. Аз за човек, който си изпати много скоро с подобни глупости, съвсем сериозно призовавам снимки и по-лична информация НЕ ПОМЕСТВАЙТЕ! Пусни наистина една тема в клюкарника. Може някой да знае какво да направиш.

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 334
Майка, ужас! Аз отдавна мисля да махна тия снимки ама все се помотвам. Сега ще свърша тая работа.

# 24
  • Мнения: 5 183
Да, тази е снимката с "ало, бабо..."
Нана, пуснах тема в Клюкарника, по идея на Ели, но засега не се радва на особена популярност ...

# 25
  • Мнения: 1 860
Не са се събудили още. Неделя е. Сигурна съм, че ще помогнат с нещо.  Praynig

# 26
  • Мнения: 5 183
Не са се събудили още. Неделя е. Сигурна съм, че ще помогнат с нещо.  Praynig

Дано!

# 27
  • Мнения: 5 183
Писах е-маил на администраторите на Хит.бг, та да видим ... Praynig

# 28
  • Мнения: 6 167
майка, поразгледай и тук:

http://www.tyxo.bg/?7870


това са тези, които броят сайта.

има една Алекса БГ ( но не знам дали това е авторката, сигурно да!!!).
Можеш да пишеш и на тях, може да ти дадат информация за автора, сигурно, като се е регистрирала, за да й броят сайта  е дала имейл.  Peace

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 12:07 от Lennie

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Това е доста неприятно. Съжалявам. Тези неща се случват, за съжаление. Аз също не бих публикувала детски снимки. Чувала съм, че ги използват за аватари в педофилските сайтове Sick Close #2gunfire.

Общи условия

Активация на акаунт