Потресена съм и не знам какво да направя!

  • 3 275
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 811
Страховито и недопустимо е  #Cussing out .И аз махнах вси4ко мое из нета  Confused .
на сайта - има рисувана снимка на момче с телефон
натиснете рефреш - при мен е картинка вече, не е снимка
http://loveyouforever.hit.bg//

Снимка си е все още. И може да се свали на компютъра. Пробвах, стана  Tired.

Нямаш ли някой познат, който просто да "хакне" сайта?  Twisted Evil Като е искал автора момчешка снимка, що не си е изтипосал неговата си като малък????  #Cussing out
Наистина след рефреШ се показва рисунка.
Майка,а ти как попадна на сайта,някой подШуШна ли ти...

# 46
  • Мнения: 6 167
majka  е обяснила как й е попаднал сайта
снимката е свалена и аз дадох релоуд и се вижда картинка.

# 47
  • Мнения: 847
Майка потресена съм и аз!!
Как може такова нещо!
Не спирай да си търсиш правата ,и ги гони!
Аз отворих сайта току що от БГ и снимката си стой..незнам как ви излиза като картинка ,на мен ми излиза снимката..!
Отвратително направо!Още пове4е 4е снимката не се връзва с текста и е пълна глупост!
Майка - Hug

# 48
  • Мнения: 217
Аз пък винаги съм се 4удела ,как може да си слагате снимки на децата по форумите?Не ми го побира умът newsm78 Хора всякакви ,как пък да не си сложа снимка,пък и на детето.Не се обиждайте ,но е глупаво.А хора и магии правят по снимки,повярвайте #2gunfire

# 49
  • Мнения: 1 526
това наистина е ужасно, безумно.... Славе, какво стана някой от тези на които си писъла свърза ли се с теб. И аз помня снимчицата, говорише с Дани, нали?

# 50
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
леле майка!

честно казано, не прочетох 'разказа', стигна ми началото за да ми стане ясно колко струва произведението newsm78 гони ги тез недорасляци, направо ми стана супер гадно да видя Томи там Confused

аз моите албуми всичките ги заключих скоро, не знам дали предпазва нещо катинара...

# 51
  • Мнения: 1 363
При мен се вижда рисунка.  Confused

# 52
  • Мнения: 2 550
Цялото това потрисане е излишно.
Пуснах две търсения за снимки в гугъл и на второто намерих снимката на сина ти, както и на много деца от форума.
Момчето си е търсило снимка на дете и е харесало тази на Томи.
Най-вероятно и той като мен я е намерил чрез гугъл. Без авторско право.

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Едно е да търсиш, намираш и харесваш, друго е да публикуваш на собствен сайт без да има разрешение от собственика на снимката, в случай малолетно дете, тогава родителите решават вместо него.
В случая Maika  не е разрешила ползването на снимката, според цивилизованите закони това е нарушение на нечии права!

 Peace

# 54
  • Мнения: 2 550
Снимката е направена публично достояне.
Както много потребителки тук, включително и аз, нарушаваме нечии права с ползване на чужди аватари, така и момчето е ползвало снимката на детето. Същото е. Не казвам, е че правилно.

# 55
  • Мнения: 4 390
Най-вероятно и той като мен я е намерил чрез гугъл. Без авторско право.

Напротив. Независимо от това, че гугъл ги намира, са си с авторско право.
Ако изрично е обозначено, че може да се сваля, ползва,променя и т.н., тогава не е обект на авторско право.
Това съм го чела в закона за авторското право.

# 56
# 57
  • Мнения: 1 559

Пуснах две търсения за снимки в гугъл и на второто намерих снимката на сина ти, както и на много деца от форума.


Как го правиш този номер???сподели Praynig Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 6 167

Пуснах две търсения за снимки в гугъл и на второто намерих снимката на сина ти, както и на много деца от форума.


Как го правиш този номер???сподели Praynig Praynig Praynig


'момче', като ключова дума изважда и томи, и детето на нана и още познати дечица..
дадох линка по-горе.

# 59
  • Мнения: 4 390

То, ясно, че повече никога няма да сложиш снимка на Томи, но ако го направиш все пак по някакъв повод, обозначи я с Copyright © All rights reserved. Тогава не смеят да пипат.

А как то4но става това?  newsm78
и аз да попитам същото
С Фотошоп. Правиш си воден знак с този надпис.

Общи условия

Активация на акаунт