За бившите...

  • 3 539
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 292
Как се чуствате, когато попаднете, на някоя странна вест от бивше гадже  Sick

Преди малко, в нета попаднах на стихотворение, написано от бившия... след като се разделихме, той замина и не съм чувала нищо за него от 5-6 години и ей тъй на попаднах на това...
http://www.bukvite.com/best/poem.php?docid=2194

много е странно... чак тръпки ме побиха  Sick

# 1
  • Мнения: 794
Зависи за кой бивш става въпрос  Mr. Green

За последня съм предупредила всички общи познати да не ми говорят за него.. Все още се дразня от идеята, че съм била оФца и съм вложила много енергия напразно... Confused пък и той ми причини куп неприятности... Twisted Evil

За всички други - става ми интересно, любопитно...но само понякога

Но като цяло се стремя да не ровя и да не се интересувам. Предпочитам да се наслаждавам безгранично само на настоящето  Heart Eyes  Blush

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
  Защо мислиш, че стихотворението носи послание за теб? Мен тръпки хич не ме побиха, само ме подразни явното плагиатство Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 10 292
  Защо мислиш, че стихотворението носи послание за теб? Мен тръпки хич не ме побиха, само ме подразни явното плагиатство Sick

Публикувано е след като се разделихме... преди мен не е имал приятела за повече от веднъж   Mr. Green

Съгласна съм за плагиатството... но то не попречи, да се почуствам странно след толкова години  Sick

# 4
  • Мнения: 644
Що не го покажеш на мъжа ти и да го питаш,какво е неговото мнение по въпроса?  hahaha Joy Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 10 292
Що не го покажеш на мъжа ти и да го питаш,какво е неговото мнение по въпроса?  hahaha Joy Crazy

Не бъди гадна  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 644
Не съм,повярвай ми !  bouquet
Просто може да ти е даде логи4ен отговор на твоите въпроси... Все пак е мъж,нали? Thinking Тяхната логика на действие е малко по-разли4на от нашата,затова и ти го предложих! Blush Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 4 380
Страхотно стихотворение! И мен тръпки ме побиха, въпреки че не съм аз причината да бъде написано.
Този човек много те е обичал. Ти ли го остави? Спомняш ли си за него?

# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Хехе, незнам за теб ли е писано, но скоро разбрах, че мъжете мнооооого трудно преживяват раздяла, когато се били привързани към жената до тях. Така че ти си знаеш дали е за теб. И незнам дали е плагиатсвал, но е красиво. Много красиво.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 292
Страхотно стихотворение! И мен тръпки ме побиха, въпреки че не съм аз причината да бъде написано.
Този човек много те е обичал. Ти ли го остави? Спомняш ли си за него?

По-скоро той мене! Разбира се че се сещам, от време на време...

# 10
  • Мнения: 4 380
Страхотно стихотворение! И мен тръпки ме побиха, въпреки че не съм аз причината да бъде написано.
Този човек много те е обичал. Ти ли го остави? Спомняш ли си за него?

По-скоро той мене! Разбира се че се сещам, от време на време...

Какво си мислиш сега като прочете стихотворението? Променя ли това с нещо мнението ти за него? А мислила ли си ако не беше си тръгнал какво би могло да стане? А ако го срещнеш? След това стихотворение...

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Как се чуствате, когато попаднете, на някоя странна вест от бивше гадже  Sick
Добър въпрос, в абсолютно подходящо време зададен ooooh!
Чак мислех тема да пускам, но ще използвам твоята.
Мисля, вмествам се в 'странна вест' със среднощно (т.е. ранносутрешно, 5 ч. тая нощ беше) обаждане по GSM-а  #Crazy Shocked
Бил човекът на хубаво място и се сетил за мен Whistling, какво съм правела hahaha (интересно в 5 сутринта какво мога да правя!), можело ли да дойда Shocked Crazy
Излишно е да споменавам как скъпият в тоя момент се намира на 1 възглавница разстояние от мен, даже той пръв чу телефона...  ooooh!
Абе озовах се в ситуация, спор няма Rolling Eyes Stop

# 12
  • Мнения: 2 697
Ако все още (необяснимо и за мен самата защо Embarassed) обичам един човек, с когото вече съм се разделила, може би ще се почувствам странно, но ще ми стане хубаво на душата...може би ще събуди вълнението ми...Изпитвала съм го вече, с един мъж, с когото в този живот ще се гоним непрекъснато - явно това ди е драснато.  ooooh!

А за това стихотворение, Наде - мисля, че имаш пълните основания да се чувстваш една много обичана жена ...преди, сега - това е без значение според мен...Wink (мъжете наистина понякога са изумителни, а някои мъже - особено сантиментални, но изненадващо и...понякога  Sunglasses и обикновено не оценяват една жена навреме...)

# 13
  • Мнения: 9 063
Абе озовах се в ситуация, спор няма Rolling Eyes Stop

Чак да ти завиди човек Mr. Green
То малко или много човек се поласкава от подобни случки, знае, че някой мисли за него и според мен, донякъде това е положително.
И аз се сещам за бившите често, въпросът е че някои ги помня повече с лошото, отколкото с доброто...
Над, трябва да си поласкана от това стихотворение, трябва да се чувстваш муза Grinning

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз се сещам за бившите често, въпросът е че някои ги помня повече с лошото, отколкото с доброто...
Точно този бивш и аз помня повече с лошото Confused, ама ей ти на изненадки Crazy

Цитат
Чак да ти завиди човек Mr. Green
Вече се подхилквам аз на случката, но преди няколко часа хич не ми беше до смях Rolling Eyes.
Всъщност, като се изключи цялата абсурдност на ситуацията (а може би точно заради нея) май ще се окаже полезно това обаждане, особено за скъпия Mr. Green. Отдавна не го бях виждала да се върти, суче и да мисли, а накрая леко притеснено да попита: 'Е кой пък те търси в тоя час на денонощието' newsm48

Над, трябва да си поласкана от това стихотворение, трябва да се чувстваш муза Grinning
Peace

Общи условия

Активация на акаунт