За лечебните хранителни добавки на Вижън

  • 10 010
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
http://visionbulgaria.com/products/biologically-active-food-supp … ents/classic-hit/

Това е линк към сайта им. До вчера не ги бях чувала, но свекърва ми ме помоли да разбера повече за тях. Нейни познати били мнооооого довални от тях и по думите им буквално лекували всичко.
Някой да ги е използвал и да сподели мнение, ще съм много благодарна Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Според мен са пълни бклуци и поредната зарибявка. Но обикновено човек докато не изпита нещо на свой гръб, му се ще да вярва, че има подобни "лечебни" продукти.

# 2
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ще ти отговоря така,дразнят ме ,не само Вижън,а всички останали които претендират,че лекуват едва ли не всичко,то ако е така в действителност,досега всички да са оздравели и лекарите да са станали излишни.Според мен на тези продукти по скоро лечебното им действие е във внушението,което ти натрапват,че продуктите са едва ли не вълшебни.
А всеки знае че вярата в оздравяването е половината лечение.

# 3
  • Мнения: 3 405
Цялата работа ми изглежда зарибявка Thinking
Предлагат й 16 бр. бурканчета за 400 и отгоре лв, но първо се попълвало нещо като анкетна карта, от която ставало ясно какви точно продукти трябват за конкретния човек newsm78
Направо ще й кажа да не се занимава с това.

# 4
  • Мнения: 441
ползвала съм само детските витамини миналата зима.Сина ми бе6е с рахит,едва се оправи,но не благодаренив на доФторката ни(смених я веднага).Но витамините пихме като предварително говорих за това е лекуващата ни лекарка.И на каката давах,но наистина са скъпи4ки затова тази зима сме без тях.Имам приятелка,на която цялото семейство(и бабите и дядовците) ги ползват от години.Доволни са,но за мен са скъпи и не съм ги пробвала(а и нямам нуйда за сега)

# 5
  • Мнения: 1 113
Ползвала съм ги, но не видях някакъв резултат от тях - нито върху себе си, нито върху родителите ми (те също ги вземаха няколко месеца), нито върху племенника (на него му даваха Лайфпак джуниър). Може би не действат на всеки организъм, знам ли  newsm78

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 145
В момента ги давам на дъщеря ми, но е рано да преценя действието им.
По-принцип тя се влияе много добре от всякакви витамини, но когато почиваме винаги се разболява, а при тези може без почивка.

# 7
  • Мнения: 3 405
Учудва ме, че й предлагат 16 бурканчета. Защо толкова много, след като всички са различни? Нещо не ми се връзва.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 097
Мисля, че имат минимална сума за покриване. Иначе не ги дават с отстъпката на дистрибутора. Както са складовете на едро. Купуваш по цени на едро над определена сума нагоре. Иначе дистрибутора не може да си вземе надценката.

Нямам опит с Вижън. Имам  опит с други добваки и храни. Но при тях не са на склад и може една кутийка пак да се вземе на по-ниската цена. Въпрос на организация и на фирмена политика.

# 9
  • Мнения: 332
Здравейте,аз също давам от 10 дена на детето си-3г.1м. Лайфпак Джуниър.Незнам дали ще помогне,но се надявам да е така.От юни сме на градина и пове4е от 3-4 дена не се задържа-вси4ко което е вирус4е го хващаме.Мен ве4е ще ме изгонят от работа.А допреди детската градина-година и 4 месеца без дори 1 сополи.Незнам,някои купуват коластрата и зелената енергия,но на мен ми идва доста скъпа,дано този Вижън помогне-да заздрави имунната система,дано не е поредната измама.

# 10
  • Мнения: 3 405
mickymarij, от дистрибутор ли си ги поръча? И какво количество? Аз вече писах какво ме озадачава, защо искат да продадат на свекърва ми 16 бурканчета, а не 1 примерно?
Затова ми се стори нещо съмнително - едно, две както и да е, може да са полезни за конкретно заболяване, ама 16 за мен си е чисто изнудване.

Dino, ще разгледам твоето предложение Grinning

# 11
  • Мнения: 332
Да,от дистрибутор го поръчах.Не са ме притеснявали да купувам повече от това което исках.25 лева струва шишето и е за 2 месеца.Дистрибуторката е приятелка на майка и ми обеснява че не е измама и 4е и тя дава на вну4ето си и 4е има ефект от тях.Ще видим.малко невярвам,но искам да опитам,предния месец пихме 3 антибиотика-не е нормално да сме болни всеки месец.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 145
Извинявай, но за какво шише става въпрос? На мен ми предложиха на хапчета за 1 месец - 40 лв.
Би ли споделила повече подробности, така следващия месец мога да спестя някой лев Laughing

# 13
  • Мнения: 4 187
Ползвам само ЛайвПак Джуниър, като цяло съм доволна .

# 14
  • Мнения: 3 405
Ползвам само ЛайвПак Джуниър, като цяло съм доволна .

Ще ми дадеш ли координати на дистрибутор, ти от къде ги поръчваш?

Общи условия

Активация на акаунт