Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 739
  • 401
  •   1
Отговори
# 105
Сетих се и за момиченце Вунка, кръстено на баба си Вуна. И за нея в градината децата били убедени, че баба й е баба Вуна, от шоуто на Слави Laughing

# 106
  • Мнения: 192
В предишния ни апартамент комшиите от долу се казваха ГЪРДИ и ДОНКА ФОРТУНОВИ! Simple Smile))

# 107
  • Мнения: 14
като учиелка съм имала много весели имена за помнене. имах си една Полихимния(муза)и не спрях да я бъзикам, че трябва да стои при мен нон-стоп, че ще ми трябва вдъхновение, за да проверя съчиненията на класа й.  сестра й се казваше Ерато(пак муза, до колкото разбрах) Имах си и един Главк(герой от Илиада), но върха на сладоледа беше една Семирамис. На края се оказа, че е някаква Вавилонска владетелка и помня, че колегата по история по този поводи й даде един проект на тази тема.

# 108
  • Мнения: 1 157
Дафинка,Тотка,Тошка,Вътко, Танка засега други немога да се сетя newsm78 Sick

# 109
  • Мнения: 49
Марсилиян

# 110
  • Мнения: 65
само не разбрах какво му е странното на името КАПКА;вие погледнахте ли си ваште имена преди да почнете да се подигравате

# 111
  • Мнения: 402
Здравейте, тук във форума пиша за първи път, но ви чета редовно. Това е една от темите, в които има какво да напиша.
Името, което предлагам за списъка е ДАНТОР, сега ще обясня. Кумата ми е акушерка и ми е разказвала за този случай, при който се ражда момиче, след като на всички видеозони на майката са казвали, че ще е момче. Идва бащата в родилния дом и започва луда кавга:
- Щом е момиче, значи ще го кръстим на мама.
- Защо на твоята, а не на моята?
И накрая - компромиса е от баба Тодорка и баба Даниела - ДАНТОР.
Така че, това е мислете много преди да направите такъв глупав компромис с детето си.
Дано ви хареса!

# 112
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ето моите предложения за днес:

Марсияна- на бабите Мария и Сийка, сестратата на момичето (доколкото разбрах) е Сия-Мария

Мавроди

# 113
  • Мнения: 13 512
Ето моите предложения за днес:

Марсияна- на бабите Мария и Сийка, сестратата на момичето (доколкото разбрах) е Сия-Мария

Мавроди
Мавроди е гръцко име.

# 114
  • Мнения: 129
Една приятелка се казва Желязка. nuts

# 115
  • Мнения: 14
само не разбрах какво му е странното на името КАПКА;вие погледнахте ли си ваште имена преди да почнете да се подигравате
честно, на името Капка му няма нищо, не е често срещано просто и звучи малко странно. без малко бъзик не може да мине. а иначе аз не трябва верно да се обаждам  Whistling много подигравки съм обрала в тийнейджърските си години  Peace

# 116
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Шефка Читакова!

# 117
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Момичето с което раждахме заедно, кръсти сина си Стенли. За да не мешат с името на бащата и да не е смешно , че е турско, го писаха на майката (баща неизвестен) и се получи...Стенли Стилиянов Дънков  #Crazy
П.П. Извинявам се предварително, ама не се стърпях  bouquet

# 118
Какво ще кажете за Видин /ама не града/,ами Курта,ами Тройка, ами Стоименка.

# 119
Забравих още ама са фамилии и не са на деца , но все пак!!!Когато учех имаше една катедра викахме й хвъркатата,защото бяха събрани Гаргов,Свраков и другия не се сещам как беше.Това не  е майтап,истина е /Икономически университет-Варна/.

Общи условия

Активация на акаунт