Потресена съм и не знам какво да правя! Моля за съдействие!!!

  • 7 441
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
   Какви съчувствия и прочие?Какво толкова е станало не мога да разбера, да не е умрял някой?Голям проблем за някаква снимка!И не си мислете за лоши работи със снимки, а с такива наживо!

Ji,
проблемът е наистина голям.
Правовите държави функционират,
защото гражданите им имат страх
от закона и (предимно )го спазват.
Непукизмът у нас не води на добро.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Няма я вече, сложили ли са картинка някаква! Лиска, сигурно браузерът ти пази кеш затова, дай Ctrl + F5 ако си с Мозила.

Поне реагираха бързо и адекватно и дано повече това не се повтаря  Peace
Снимката си е още там. Тъкмо разглеждах.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Снимката е още там...

# 48
  • Мнения: 2 212
Не знам, аз като рефрешна браузера с Ctrl + F5 се маха...

# 49
  • Мнения: 7 716
И при мен се вижда.

# 50
  • Мнения: 2 229
Снимката НЕ Е там!

Видях сайта и от друг компютър - няма я, от браузера ви е - запаметил е страницата.
Всички могат да се успокоят вече.  bouquet

# 51
  • Мнения: 6 390
Натиснете релоуд на браузъра си - има картинка, няма снимка

# 52
  • Варна
  • Мнения: 513
Направо настръхнах като видях снимката на детето ти, майка  Confused
Включих се само, за да кажа, че снимката е там, все още, и нито рефреш, нито нищо я маха  Sick
Пожелавам ти възможно най-скоро да се разреши този проблем!

# 53
  • Мнения: 6 167
Снимката НЕ Е там!

Видях сайта и от друг компютър - няма я, от браузера ви е - запаметил е страницата.
Всички могат да се успокоят вече.  bouquet

точно
а на мен взе да ми писва тая истерия.

# 54
  • Мнения: 1 002
няма я снимката , рестартирайте си компютрите и ще видите , че излиза снимка на нарисувано момченце със слушалка в ръката ..

# 55
  • Мнения: 217
Винаги съм се чудила какъв е този зор да си показвате снимките на децата из интернет. Като че ли свършиха приятелите ви и роднините из реалния свят?
Аз като майка на момиче само като си помисля какво може да прави някой извратеняк и се впеценявам.
То и за момченцата вече е същото. Twisted Evil
И аз винаги съм се 4удела?И много пъти съм казвала на приятелки да не слагат снимки,но всеки сам си преценява  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 1 105
Ужасно крайни изказвания от хора, които за аватари изпозват нечии чужди снимки.

  202uu

# 57
  • Мнения: 857
Наистина кофти ситуация, но мисля че някои мнения  са прекалено крайни..чак пък до полиция да се стига  Tired Всеки, който си прави албум в нета или слага детето си  на аватара, си поема последствията!
 Peace

# 58
  • Мнения: 3 423
Винаги съм се чудила какъв е този зор да си показвате снимките на децата из интернет. Като че ли свършиха приятелите ви и роднините из реалния свят?
Аз като майка на момиче само като си помисля какво може да прави някой извратеняк и се впеценявам.
То и за момченцата вече е същото. Twisted Evil
И аз винаги съм се 4удела?И много пъти съм казвала на приятелки да не слагат снимки,но всеки сам си преценява  bouquet

аз си показвам снимките на детенце само на приятелките ми в отчетни,но сега се притесних, че явно във форума влизат всякакви хора-странно ми е какво правят във форум за майчинство  newsm78

# 59
  • Мнения: 5 183
За вси4ки, които се 4удят защо толкова се нервя...про4етете целия текст - "мом4ето забило ножа в сърцето си" и т.н. ..... и все неговата снимка. Ами 4естно казано, даже и съпругът ми се потресе, като го 4ете до снимката на Томи, а аз мислех, 4е ще ми се изсмее на дертовете.
Гадно е.
Полу4их е-маил от Хит.бг, 4е снимката е заменена с друга, но трябва да се рефрешне, за да ви излезе новият вариант.
Благодаря на вси4ки за съдействието!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт