КРАСИВА МАЦКА ЗАГЛЕЖДА СЪПРУГЪТ НИ

  • 6 273
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
Какво ще кажете за това.Стоите си някъде на заведение или другаде и някоя засукана мадама дето прилича на 30 годишна а е само на 18 ,прави мили очи на съпругът ви.Сучвало ли ли се е? На мен да.Как реагирате .Вдигате скандал на любимия или поглеждате девойчето смразяващо.Ами ако е от по настоятелните и започне открито да флиртува.Мъжете обичат вниманието на нежния пол .Знам ли аз се ядосвам много и въпреки че моят съпруг не ми е дал повод за ревност си задавам хиляди въпроси.Ами ако ме нямаше там как би постъпил той?
Хайде дайте мнение по въпроса.


 newsm78 Joy Blush

# 1
  • Мнения: 2 534
Случи ми се онзи ден в Бар на края на света , само дето не беше непозната , а моя колежка , с която рядко комуникирам
Ми стана ми смешно , съпружеството потанцува половин парче с нея и я разкара  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 723
Жена, която си позволява флирт с мъж, който не е сам, значи, че получава някакъв "отговор" от обекта. Т.е, ако хубавецът я не й обърне внимание, или я погледне смразяващо, тя, едва ли ще продължи да настоява  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 910
Бих я погледнала с насмешка и по този начин да й покажа, че е жалка в очите ми, след като си позволява в мое присъствие открито да флиртува с мъжа ми.

# 4
  • Мнения: 560
Ще започна да флиртувам с нея.Мога да стана даже много настоятелна и вулгарно-нагла.Предполагам,че това ще я обърка-друга жена да я ухажва.
А в мъжо се кълна-той със сигурност няма да и обърне никакво внимание,но пък ще се забавлява много с спевдо-лесбийските ми набези.
Пък ако стане много нагла,ще и понаритам гъзицата.

# 5
  • Мнения: 1 120
случвало ми се е няколко пъти,но за мое щастие,той не и обръща никакво внимание-все едно не е в заведението- парен каша духа  Laughing  в началото като тръгнахме му направих един скандал придружен с инструкции и сега всичко е на 6
но всичко зависи и от самочувствието ви.много отдавна с друг ми се е случвало пак и тогава бях малко неглиже(обикновено облечена,негримирана,ужасна коса-като цяло отврат).сега като излизам давам всичко от себе си.винаги съм много стилно и много секси облечена,може и да съм без грим,но косата винаги е ''подредена''-просто чувствам се перфктно и знам,че никоя не може да се сравни с мен Simple Smile много е важно самочувствието в такъв момент  Peace
не крия,че ми се е случвало още повече да показвам взаймоотношенията с мъжа ми-почвам да го целувам,милвам,смях на малко висок тон,да се права,че не виждам и да ставам център на вниманието.с една дума да кокетнича

# 6
  • Мнения: 1 120
Бих я погледнала с насмешка и по този начин да й покажа, че е жалка в очите ми, след като си позволява в мое присъствие открито да флиртува с мъжа ми.
сега се сещам,че и това ми се е случвало,казах на висок тон нещо от сорта ''тия квартални к**вета изглеждат толкова долнопробно,а на какво се хвърлят'' и се засмях много подигравателно

# 7
  • Мнения: 1 290
Бих я погледнала с насмешка и по този начин да й покажа, че е жалка в очите ми, след като си позволява в мое присъствие открито да флиртува с мъжа ми.
сега се сещам,че и това ми се е случвало,казах на висок тон нещо от сорта ''тия квартални к**вета изглеждат толкова долнопробно,а на какво се хвърлят'' и се засмях много подигравателно
Я това повече ми прилича на злобно и  завистливо изказване  Whistling

# 8
  • Мнения: 511
момичета чак ми олекна.явна не само на мен ми се е случвало да попадна в такава ситуация.

# 9
  • Мнения: 7 723
Бих я погледнала с насмешка и по този начин да й покажа, че е жалка в очите ми, след като си позволява в мое присъствие открито да флиртува с мъжа ми.
сега се сещам,че и това ми се е случвало,казах на висок тон нещо от сорта ''тия квартални к**вета изглеждат толкова долнопробно,а на какво се хвърлят'' и се засмях много подигравателно
Я това повече ми прилича на злобно и  завистливо изказване  Whistling
newsm10 Авторката казва КРАСИВА МАЦКА  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
По-скоро се забавлявам, защото моят се чувства доста неловко...Не се е случвало някоя мадама да стане по-агресивна  Naughty
Честно казано, не се замислям за такива неща - как щеше да реагира, ако ме нямаше...

# 11
  • Мнения: 1 813
Честно казано не се е случвало.И имам логичен отговор за това :  барманките в дискотеката,която ходим казали на мъжО "Жена ти много злобна изглежда,много лошо гледа,защо така? " , а аз не си спомням да съм ги заглеждала  newsm78
Явно просто не смеят в мое присъствие да флиртуват с него  hahaha
Но когато знам за някоя фенка,започвам да го бъзикам "Ауу твойта е тук,виж виж твойта,ауу днес си е направила косата сигурно заради теб" и той не издържа  Joy

# 12
  • Мнения: 5 362
Случвало се е един път,но мацката определено не беше от най-красивите и на мъжо му стана смешно.Поне не беше негов тип,затова бях спокойна.Ако беше някое яко парче със сигурност щеше да има и някаква реакция от моя страна.

# 13
  • Мнения: 830
щом го заглеждат още добре значи сте случили с избора на съпруг:lol:Аз лично не бих се притеснявала и бих го приела от комичната му страна,обаче ако парчето е много нагло и съпругът ме и притеснен от неловката сигуация бих се намесила Twisted EvilСъвсем тактично естествено Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Изпадала съм в подобни ситуации и искрено съм се забавлявала/все пак и аз съм била на 18, и аз съм заглеждала чужди мъже, и накъдето отива девойката, аз от там идвам/ Joy . С други думи- нищо не предприемам- съпружеството ако е решило да сваля девойки няма да го прави когато и аз съм там Wink.

Общи условия

Активация на акаунт