детска кухня за момче

  • 2 520
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
какво мислите?
наближава рождения ден на мъника и много се замислям дали да не му подарим деткса кухня
Където сме ходили и има такава,само с нея се занимава.Много му харесва.Вкъщи ако аз съм в кухнята и той винаги се върти около мен,"помага" вади тенджерите,готви...прави си чай или супа,абе харесва му
Мислите ли че кухните са само момичешки играчки?
Много ще се радвам ако някоя момчешка мама се включи на която детето и си играе с кухня също
Както и всички които имат детска кухня в домашни условия,децата играят ли с нея,омръзвали бързо и въобще каквото се сетите че ще ми е полезно!
благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 771
Няколко пъти съм купувала за сина ми момичешки играчки. Имаме кукла и количка за бутане, сервиз за готвене и замък с феи. С всичките си играе толкова, колкото и с другите чисто момчешки играчки. И без това вече не мога да допусна да се купи поредната кола и търся някакво разнообразие в играчките.

# 2
  • Мнения: 678
Защо не ?Аз бих купила,например моята дъщеря обича да си играе с пистолет.За мен няма разделения м/у играчките.За Коледа подарихме кухня на племенничките ми /близначки/ и те бяха очаровани.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 658
На синът ми съм купувала единствено една палстамасова количка за кукли,просто умираше да бута колички.
Но си мисля защо момичетата да могат да играят с коли с дистанционно,с кранове,с конструктори,а едно момче да не може да играе с детска кухня.
Ами сигурно бих купила,честно казано за кукла по бих се замислила.
Момчетата са онеправдани в това отношение  Party.

# 4
  • Мнения: 3 479
Ако смяташ, че синът ти ще си играе с кухнята, купи. Играчките са, за да възпитават определени умения у децата, а не да ги ограничават. Няма момчешки и момичешки играчки според мен.
Освен това как да очакваме мъжете да помагат в домакинството като от малки им промиваме мозъка, че готвенето и чистенето са женски работи и не им даваме да играят с тенджери, чинии и прахосмукачки. Това последното е малко офф, но смятам че беше нужно.

# 5
  • Мнения: 5 265
Защо не? Сред коледните подаръци на дъщеря ми имаше една състезателна кола Grinning.

Тази кухничка изглежда много стилна http://www.igra4kite.com/images/smoby_024054.jpg, а и в комбинация с шапка  http://www.mosposuda.ru/Upload2/DataFile.asp?FileID=4086&FileType=production и такива  очи ще бъде неотразим ! (а и най-добрите готвачи са мъже  Wink!)

# 6
  • Мнения: 265
Ако смяташ, че синът ти ще си играе с кухнята, купи. Играчките са, за да възпитават определени умения у децата, а не да ги ограничават. Няма момчешки и момичешки играчки според мен.
Освен това как да очакваме мъжете да помагат в домакинството като от малки им промиваме мозъка, че готвенето и чистенето са женски работи и не им даваме да играят с тенджери, чинии и прахосмукачки. Това последното е малко офф, но смятам че беше нужно.
Напълно съм съгласна  Hug Party

# 7
  • Мнения: 5 255
Прегледай темата Детска кухничка за игра,
където Асинка е споделила, че Ясен не се разделя с кухнята  Peace
Давам ти още едно предложение, на комбинирана кухня + магазин ,
и в допълнение можеш да купиш количка за продукти   Wink

# 8
  • Мнения: 1 881
Слънчоглед, това разделение на момичешки и момчешки играчки е в нашите глави и ние го насаждаме на децата си. Дени например обича коли и купуваме от време на време, а племенника ми също имаше количка за бутане и кукла. Щом го влече детето, защо не Simple Smile

п.п. да не ти говоря, че кухнята е любимото място на благоверния, толкова, че ми се сърди, ако аз сготвя /отнемала съм му удоволствието/. Не че се натискам де Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 455
Не виждам проблем да купиш кухня за сина си.И аз съм запланувала,но може би за двете ми деца чак на 1 юни ще купя.Харесала съм тази http://www.igra4kite.com/images/smoby_024054.jpg В момента е на промоция 75,00 лв. в Хиполенд.Хареса ми защото е със звуци.

# 10
  • Мнения: 108
Няколко пъти съм купувала за сина ми момичешки играчки. Имаме кукла и количка за бутане, сервиз за готвене и замък с феи. С всичките си играе толкова, колкото и с другите чисто момчешки играчки. И без това вече не мога да допусна да се купи поредната кола и търся някакво разнообразие в играчките.
Абсолютно същата работа. Пък и не виждам нищо лошо Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
от другата тема се попбърках малко
какво се разбра за последно височната на кухните еднаква ли е или има по-ниски и по-високи

# 12
  • Мнения: 1 455
от другата тема се попбърках малко
какво се разбра за последно височната на кухните еднаква ли е или има по-ниски и по-високи
  Ако питаш за кухните на Тефал,височината е еднаква-60 см.,разликата е ,че едната е от 16 части,а другата 19.

# 13
  • Мнения: 1 737
Моето момче си има любима розова количка за кукли и където срещне момиче из квартала с количка, отива да и я взима и той да бута "бебето".  Grinning
Скоро ще му купя и прахосмукачка, вчера на едно гости 2 часа не спря да "чисти" хола на приятелите ни, с играчката на момиченцето им, мина и по ъглите, и мести предмети да чисти под и зад тях, и не я даваше на никого, ревностно си я пазеше.  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 1 845
какво се разбра за последно височната на кухните еднаква ли е или има по-ниски и по-високи

Мини тефала и Мечо Пухската си сравнително нисички- 29-31 см-това е плота с котлоните. Така че може да си ги поставите върху нещо. Това ме отказа от Тефала иначе ми харесва страшно. По коледа в магазина имаше други две на Смоби на промоции-оранжево с червено нещо беше. Не светеше фурната /само на Мини Тефал свети/ и май не издаваше котлона звуци. Но се отказах от тях, защото ми изглеждаха много нестабилно хваната горната част за долната,  и ми се стори ,че доста лесно ще ще счупи. Продавачката ни препоръча Берхет/Берше мисля, че се произнася/ -доста стабилни били. И височината ими беше/говоря за плота с котлоните/40-45 см. След много умуване взехме такава. По отношение на стабилността съм супер доволна. Berhet има в Комсет и Хепиленд. Има варианти без звуци по котлоните и със звуци.Смоби също и и на двете места. Около коледа бяха изравнили цените, а това което беше на промоция в Хепиленд, не го видях в Комсет. В двата магазина имаше  и някакъв друг вариант на кухнички-Соок ... нещо си. те бяха сравнително евтини, но нисички и по- опростени модели. Цените им в Хепиленд бяха значително по-ниски от Комсет.
Иначе вземайте смело за момченце кухничка щом иска. Аз сега на Али ще и купувам камионче с винтови и бормашина.

Общи условия

Активация на акаунт