Моля за помощ-спешно!

  • 3 319
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 745
Благодаря на всички за добрите пожелания.Опитвам се да ги изпълняжам,макар да е малко трудно.През половин час проверяжам дали не съм прокървяла...Параноята и депресията ме мъчат яко,но...И аз се моля всичко да се оправи. Praynig

Поздрави на всички

# 16
  • Мнения: 1 745
Pebs не се притеснявай миличка  Hug Казваш, че имаш течение, но не е кръв - това е най-важното! Нормално е за повечето бременни жени да имат течения, някои дори през цялата бременност! По твои изчисления си в шеста седмица най-вероятно защото броиш от евентуалната дата на зачеване, а докторите казват, че си в осма седмица, защото е по-правилно да се брои от датата на последната менструация! Щом са ти изписали Утрогестан, най-вероятно са предположили, че кървенето /както е в много случаи/ се дължи на нисък прогестерон. Щом е спряло, значи има големи шансове всичко да е наред!! Пожелавам ти го от все сърце!!!  bouquet

Относно изчисляването на седмиците-и аз прочетох и разбрах как се изчислява,но точно поради тази разлика искаха да ми махнат бебчето,защото по техните изчисления било по-малко ,от колкото трябжа,следователно не се развивало.Добре,че ги убедих да изчакаме и ж последствие се оказа,че расте и има сърдечен ритъм. ooooh!Та така че понякога двете седмици са решаващи.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 919
Pebs не се притеснявай миличка  Hug Казваш, че имаш течение, но не е кръв - това е най-важното! Нормално е за повечето бременни жени да имат течения, някои дори през цялата бременност! По твои изчисления си в шеста седмица най-вероятно защото броиш от евентуалната дата на зачеване, а докторите казват, че си в осма седмица, защото е по-правилно да се брои от датата на последната менструация! Щом са ти изписали Утрогестан, най-вероятно са предположили, че кървенето /както е в много случаи/ се дължи на нисък прогестерон. Щом е спряло, значи има големи шансове всичко да е наред!! Пожелавам ти го от все сърце!!!  bouquet

Относно изчисляването на седмиците-и аз прочетох и разбрах как се изчислява,но точно поради тази разлика искаха да ми махнат бебчето,защото по техните изчисления било по-малко ,от колкото трябжа,следователно не се развивало.Добре,че ги убедих да изчакаме и ж последствие се оказа,че расте и има сърдечен ритъм. ooooh!Та така че понякога двете седмици са решаващи.
Понякога се случва ембриона да се развива по-бавно в началото, ако само това са индикациите да се махне - не трябва да се съглясяваш.
Радвам се че нещата се оправят - всичко ще е наред, ти само бъди спокойна и си почивай повечко.Закрепи ли се здраво бебчо, няма да има проблеми.
Успех, пак честито и лека и безпроблемна бременност.
Да си пиеш фолиевата киселина и витамините за бременни.  Wink

# 18
  • Мнения: 1 745
Ами за сега никакви витамини не са ми дали,но 3 пъти по 2 но-шпа и 1 утрогестан и 1 фолиева са ми достатъчни  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 745
Пак съм аз.Имам въпрос-значи,както писах,миналата седмица в сряда течението ми си промени цвета и мислех,че пак ще прокървя,но си  бих прегнила и всичко размина.Сега се обаждах на доктора ми,но той каза,че е болен и няма да ме пуснат в болницата,за да ме прегледа,а и аз нямах оплаквания.Но след половин час забелязах същото зацапване като миналия път...Мислите ли ,че може да има нещо общо с прегнила и от него да ми спира кървенето,защото всичко води натам...Точно 1 седмица след последната инжекция става ...А това от друга страна не е ли лошо-без прегнил да кървя всеки път??? CryМного съм разстроена...Тъкмо си помисля,че всичко е наред и....Моля ако някои може да ми каже нещо по въпроса да го направи...

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не знам какаво да ти кажа - освен, че ако ти помага прегнила - поне имаш надежда, че всичко може да завърши добре
иди на доктор и може би потърси и чуждо мнение - при кого ходиш?
а от какво кървиш - отлепване на плацента или? ако е отлепване - това, че ще задържиш бремеността чрез хапчета - няма страшно
това не е някаква проблемна бременсот свързана с възможни малформации при плода

# 21
  • Мнения: 1 745
не знам какаво да ти кажа - освен, че ако ти помага прегнила - поне имаш надежда, че всичко може да завърши добре
иди на доктор и може би потърси и чуждо мнение - при кого ходиш?
а от какво кървиш - отлепване на плацента или? ако е отлепване - това, че ще задържиш бремеността чрез хапчета - няма страшно
това не е някаква проблемна бременсот свързана с възможни малформации при плода

Понеже лежах в МД на 10 етаж при д-р Хранов,мисля да се регистрирам при него-поне ми знае вече случая.Говорихме по телефона малко преди да видя,че имам зацапване.Разбрахме се,поради лошото време да не ходя днес,а след няколко дни...Всичко води към извода,че от Прегнила ми спира зацапването.А днес дори не беше зацапване,ами много слаба промяна в цвета-от бял в жълтеникав...

# 22
  • Мнения: 1 745
Не знам дали някой следи моя случей,но искам да споделя с вас-в неделя бях на преглед и доктора каза,че всичко е наред Praynig.Бебчо е на 9 седмици и вече му се оформят крачетата,ръчичките...Все пак аз още се страхувам Sad Знам ,че не трябва да мисля негативни неща,но...понякога не мога да се сдържа.Не знам дали ще съм така до края-надявам се да не съм,защото е лошо и за мен,и за бебето.
Е,това е.Ако има нещо ще пиша пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 821
Браво!  Grinning Сега бъди спокойна и си почивай! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Стискам ти палци всичко да е наред!!!  baloni

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
браво,много се радвам за теб.Д-р Хранов е много добър според мен и можеш да му се довериш. Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Не знам дали някой следи моя случей,но искам да споделя с вас-в неделя бях на преглед и доктора каза,че всичко е наред Praynig.Бебчо е на 9 седмици и вече му се оформят крачетата,ръчичките...Все пак аз още се страхувам Sad Знам ,че не трябва да мисля негативни неща,но...понякога не мога да се сдържа.Не знам дали ще съм така до края-надявам се да не съм,защото е лошо и за мен,и за бебето.
Е,това е.Ако има нещо ще пиша пак.
Хубаво е, че пишеш как се развиват нещата при теб. Не се страхувай, защото само си натоварваш психиката. Пави приятни неща, които ти доставят удоволствие и не позволявай лошите мисли да те разстройват.  Hug

# 26
  • Мнения: 390
Пебс,хубава новина,миличка!
Пази се,почивай и само положителни емоции!!!

# 27
  • Мнения: 206
 С огромна загриженост ще следя как сте с бебо  bouquet
Желая ти всичко да е наред и не се притеснявай, за да не стане лошо

# 28
пожелавам ти всичко да е наред и лека бременност, почивай си, глези се и се зареди с положителни емоции.успех и пиши как си.

# 29
  • Мнения: 205
пебс, стискам ти палци жси4ко да е наред.  Praynig  Пищи как си ?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт