Маска за коса

  • 6 686
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 461
Аз гласувах с опция 3,понеже използвам както домашна така и купена маска за коса.
Какво е вашето мнение по въпроса ... Peace
ще съм благодарна ако в постовете си опишете наистина от кое сте най-доволни.Кой вид маска най-добре се отразява на косата ви.

Това са линкове към теми от Красива мама .
Започнала съм да ги чета ,но искам да ги предложа и на вас.



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136520.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138915.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132156.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120918.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110951.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103272.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29851.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30678.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96290.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=27632.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=40269.0

http:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=30534.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21775.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74737.0

# 1
  • Мнения: 4 170
Маска за коса на фирма Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
За себе си съм открила, че най-добре ми действат купешките. И най-вече тези на Лореал профешънъл.

# 3
  • Мнения: 2 631
Обикновено си купувам, че не ми остава време да си самозабърквам....

# 4
  • София
  • Мнения: 35 935
Маска за коса приготвена в домашни условия  Peace
Косата ми става по-хубава от нея.

# 5
  • Мнения: 661
Предпочитам домашните

# 6
  • Мнения: 1 564
Маска за коса на фирма Wink
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Peace

# 7
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
аз също препочитам домашните

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
първа опция за мен Flutter

# 9
  • Мнения: 1 272
Като се замисля използвам само готови купени маски за коса

# 10
  • Мнения: 636
Гласувах с първа опция,макар,че съм пробвала и домашни,но не съм сериозна 1-2 пъти си забърквам нещо и следващия път ме домързява  Embarassed .Така,че готовите маски са за мен-стои си до шампоана и при всяко миене на косата си е там.

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 240
Аз ползвам основно купени, но напоследък от време на време си забърквам по нещичко...

# 12
  • Мнения: 2 092
използвала съм и готови и приготвени/от мен/С първите е по-лесно,но при мен от дом.приготвените има много по-добър резултатКосата ми не е гъста,с тънак косъм е и се омазнява бързо,но пък е жива и расте мн бързо.А това е маската за която вчера питах,че бях забравила всички съставки:2-3сл къна,1сл оцет,1сл мас,1сл гас,10мл-витА,Д,Е,1 жълтък,1сл коняк/слаб алк./,1-2к-ки йод,1щипка сол.Къната се смесва на водна баня с оцета,маста,гаста,солта.отделно се смесват витамините със жълтъка,йода и коняка и се прибавят към каната.Маската се маже в корените и по дължинатана косата.Завива се с хартия,отгоре найлон и затоплена хавл.кърпа.Стои се мин.2часа/най-добре цяла нощ/,като се салят хавл,найл.ихартията главата трябва да е топла.За да има ефект маската се прави пона веднъж седмично.Косата става гъста,лъскава и спира да капе,но трябва постоянство.Ако косата е боядисана маската може да се прави без къна,защото в/у нея боята нямя да е трайна при следващо боядисване!Това е,аз започвам пак да си я п равя,защото при мен имаше страхоъен резултат!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз гласувах с трета опция.
Имам две купени маски, които ползвам с различна интензивност.
Чат-пат си правя маска с хума на косата, като усетя, че започва по-бързо да се омазнява.

# 14
  • Мнения: 177
3 опция. Предпочитам домаШните маски, но когато нямам въzможност, иzполzвам от готовите. Много съм доволна от теzи на Denise.

# 15
  • Мнения: 2 956
Гласувах с първа опция,макар,че съм пробвала и домашни,но не съм сериозна 1-2 пъти си забърквам нещо и следващия път ме домързява  Embarassed .Така,че готовите маски са за мен-стои си до шампоана и при всяко миене на косата си е там.
Ами май и аз така ще трябва да отговоря  Embarassed

# 16
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Купена и домашна!

# 17
  • Мнения: 3 456
На фирма

# 18
  • Мнения: 5 317
На фирма и аз.

# 19
  • София
  • Мнения: 238
Правя си домашна преди да си измия косата. Сега съвсем сем се запалила с тези форуми  Laughing за красиви мами. След като се измия си слагам готови маски. Предната ми беше на Лореал професионална, а сега ползвам на Шварцкоф също професионална. Като не ни е дала природата супер коси трябва да полагаме грижи Naughty

# 20
# 21
  • Мнения: 3 453
Купена

# 22
  • Мнения: 5 026
Последна опция-не се сещам за себе си,по-точно за косата си.

# 23
  • :)
  • Мнения: 337
Опция 3- от магазина както и домашно приготвена маска Peace

# 24
  • Мнения: 765
 Нямам време да забърквам маски . Купувам .

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Отговорих с 2-ра опция. Маската на ДЕСИ само и съм доволна.

# 26
  • Мнения: 1 424
Трета опция- и двете  Peace

# 27
  • Мнения: 812
Опция 3 

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Аз съм привърженик на домашните,но от доста време не съм си правила, единствено лятото си правих със зехтин няколко пъти.Ползвам на Ейвън с маслината и то пак лятото я открих,че ми беше много суха станала косата.

Сега зимата избягвам маските,защото много ми омазняват косата.

Общо взето рядко ползвам и то купена ,за мое съжаление.

# 29
  • Мнения: 814
В последните години използвах само балсам за коса след измиването й, но от  два месеца си купувам маски от Аvon, с които експериментирам, докато открия най-подходящата за моя тип коса. За момента предпочитанията ми са за маската с маслини. Готовата маска ми спестява време, не че е толкова трудоемко да си я забъркам сама, просто не винаги се сещам да се погрижа за косата си. А готовата маска е  при шампоана и балсама и сама ме продсеща да я приложа.

# 30
  • Мнения: 5 362
И купена и домашна ползвам.
По-често напоследък май от готовите слагам,но когато имам време и домашна си забърквам.

# 31
  • Мнения: 8 505
Купена-когато замества балсама,а понякога се клепотя с бадемово масло.

# 32
  • Мнения: 661
Онзи ден си купих маска за коса на SERI  и искам да споделя, че съм много доволна! Sunglasses

# 33
  • Мнения: 53
и купена и домашна;сега си взех МИОСОТИС

# 34
  • Мнения: 2 407
Купена, сега съм с маска от Малини на Ейвън и съм много доволна.Имам и на Фито и е номер едно.
.

# 35
  • Мнения: 537
Ползвам готова (на фирма). Ползвам и от време на време домашна, но ме мързи да си я правя а и с нея се седи повече.

# 36
  • Мнения: 1 403
Сега съм се побъркала по домашната и съм си навзела яко работи, само бъркам и мажа  Grinning Косата ми става много готина Peace

# 37
  • на терасата
  • Мнения: 660
Предпочитам домашна, защото косата ми става по-хубава от нея, а когато няма време купена.

От купените в момента ползвам Miosotis с плацента, не е лоша, но най-добре ми действат бадемовата на Роза импекс и маските на Phyto.

Домашна правих доста време със стимулант на Икаров, Виалитон и жълтък, а последния път без Виалитон, косата ми става много хубава и наистина расте от стимуланта.

# 38
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
От 7-8 месеца ползвам само домашна маска :
1 супена лъжица мас
1 супена лъжица бадемово масло
1 супена лъжица алкохол
1 супена лъжица пчелен мед
2 жълтъка

Косата ми подобри видимо състоянието си, но трябва постоянство. Правя маската поне 1 път в седмицата, а ако мога и 2 пъти. Косата ми спря да цъфти и да се къса, расте по-бързо и са ми пораснали много нови косъмчета, омазнява се по-малко. Мисля да продължавам в същия дух, защото иначе изглеждаше ужасно и беше много изтъняла, не подлежеше на оформяне и се нуждаеше от ежемесечно подстригване.
Трябва да кажа, че темите за "Тайната на дългата и гъста коса" ми повлияха като стимул да започна с домашните маски, но пропускам Тривитаминола - нещо не ми се прибягва до животински лекарства ... Но и без него има чудесен ефект.

# 39
  • Мнения: 812
Предпочитам домашна, защото косата ми става по-хубава от нея, а когато няма време купена.

От купените в момента ползвам Miosotis с плацента, не е лоша, но най-добре ми действат бадемовата на Роза импекс и маските на Phyto.

Домашна правих доста време със стимулант на Икаров, Виалитон и жълтък, а последния път без Виалитон, косата ми става много хубава и наистина расте от стимуланта.

Какъв е този стимулант на Укаров?

# 40
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Предпочитам домашна, защото косата ми става по-хубава от нея, а когато няма време купена.

От купените в момента ползвам Miosotis с плацента, не е лоша, но най-добре ми действат бадемовата на Роза импекс и маските на Phyto.

Домашна правих доста време със стимулант на Икаров, Виалитон и жълтък, а последния път без Виалитон, косата ми става много хубава и наистина расте от стимуланта.

Какъв е този стимулант на Укаров?

Стимулант на Икаров. Билков екстракт (бадемово мало, розмариново, лавандулово,баргемоново, иланг-иланг, бял равнец, коприва, латинка, витамин Е,С, лицетин). За подхранване на косата. Струва 4,30лв.

# 41
  • Мнения: 154
az sushto davam edin glas za stimylanta na ikarov,a naposleduk zapo4nax da vtrivam stimylanta v korenite a na dolu go smesvam s malko gotova maska i mi se otraziava mn.dobre.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 796
Трета опция, домашната е за преди миене на косата /стоя 2 часа с нея/, в банята след шампоана слагам някаква готова - Лореал,Гарние, Нивеа и след 5 минути я измивам.

# 43
  • :)
  • Мнения: 337
Аз слагам от стимуланта на Икаров в маската на Деси, ако не друго, поне мирише добре, защото маста и оцета в комбинация Shocked

# 44
  • Мнения: 645
Ползвам маска на Давинес или с маслините или вегетарианското чудо. Напоследък си правя и маска с Тривитамола, като моя вариант е следния:
Тривитамол - 3 ч.л
Зехтин - 1 суп. л.
Кокосово масло ( ама оригинално от индия - твърдо) - 1 ч.л.
Малко ракия
Мед - на око.
Напоследък и сладам едни хапчета за коса ( Пантогар) че са с изтекъл срок и ме е страх да ги пия и затова ги слагам в маската Mr. Green

# 45
  • София
  • Мнения: 2 381
Ползвам и домашна, и купена. Зависи от периода ми - дали ме мързи или не.  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 12 696
Когато имам време и желание, си забърквам маска и стоя поне час-два преди миене на косата. Ако не ми се занимава, слагам червената Миосотис вместо балсам. Косата ми няма нужда от кой знае какви грижи, понеже не е никак суха, а и не е третирана, така че маските обикновено са 3-4 пъти в месеца общо, абе всъщност - когато се сетя

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При всяко къпане ползвам купена (вместо балсам), домашна когато имам време и не ме мързи

# 48
  • Мнения: 107
Маската на Деси с тривитаминола. Косата ми не се повлиявала по-добре от никаква друга маска.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Маска за коса приготвена в домашни условия.

# 50
  • Мнения: 27 524
Купувам готови. Има толкова хубави неща на пазара вече, за да се занимавам с домашни бъркочи  Grinning

# 51
  • Мнения: 3 360
Купувам-никога не съм правила домашна Wink

# 52
  • Мнения: 117
Аз за себе си съм установила, че домашните маски най-много подсилват косата. Преди време си правех една с рициново масло, яйце и оцет - супердоволна съм от нея. Косата ми растеше много бързо и стана лъскава и мека. Пробвах и с бадемово масло, но при мен то няма добър ефект. Същото мога да кажа и за онзи продукт на Икаров - с няколкото вида масла - някакъв стимулат се водеше. Сега от около месец си слагам Тривитаминол, кайсиево масло, оцет и евентуално яйце като маска - не е лошо като маска - в смислъл не виждам много силен растеж, но косата стои добре - мека и лъскава.
Иначе готовите маски от магазина - на Фруктис има една 3-минутна. Последно  си я купих преди около полвин година и не ми хареса. Бях си я купувала преди 3-4 години - е тогава просто беше страхотна - косата ми ставаше като коприна.

Най - общо казано ползвам и двата типа - и домашна, и купена, но не по едно и също време. А когато косата се изтощи много слагам и по една ампулка.

# 53
  • Мнения: 577
Предпочитам домашните
и аз така.поне знам какво и е сьдьржанието

# 54
използвам най-вече купени,но напоследък си приготвям домашни-действат ми по-добре

# 55
  • Мнения: 2 631
Аз вчера си купих от Метро маска на GENERA, някаква нова (за мен)...
Иначе GENERA много ме кефят, косата ми става адски мека и веднага мога да я среша чисто мокра  Peace
А и е много евтина...  Laughing

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В момента ползвам купена.Харесвам да си правя домашни, но с купешките е по-бързо и лесно Blush Laughing
Гласувах с опция 1.

# 57
3-та опция!Предпо4итам дома6на но рядко ми остава време за занимавки.В момента  от купе6ките редувам на Миозотис с мел и на Роза импекс с бадем.

# 58
  • Мнения: 364
Сега съм наблегнала на домашните маски, понеже имам време - правя си "овчата" маска. Но винаги си слагам и купена - много съм доволна от маската за суха и изтощена коса на VO5

# 59
  • Мнения: 2 673
никога не съм правила домашна, продпочитам, и съм доволна от професионалните маски, предлагащи се във фризьорските салони ..

# 60
  • Мнения: 7 033
правя си "овчата" маска.
На коя маска казваш"овчата"?Тази с тривитаминола си?

# 61
  • Мнения: 364

На коя маска казваш"овчата"?Тази с тривитаминола си?
[/quote]
Да, за нея става въпрос. Страхотна е

# 62
ползвам само купешки наскоро в един фр. салон 4етох една реклама за маска с зелен 4есан и 27 вида билки купих си я цял литар за 12 лежа от фризиорката няма миризма на 4есан и казвам ви такажа невероятна маска досега не сам ползвала.косата ми беше суха и тварда като 4етка а сега е като на някоя фолк певица дайе и мажа ми забеляза промяната нещо нетипи4но за него да ми казжа 4е сам красива. Joy  bouquet

# 63
  • :)
  • Мнения: 337
Здравей, заинтригува ме с тази маска, на коя фирма е?

# 64
  • Мнения: 4 733
Ползвала съм готови, но никоя от тях не се отразява на косата ми толкова добре , колкото домашно приготвената със зехтин и жълтък Peace

# 65
  • Мнения: 1 531
момичета, купих си една маска на лореал за боядисана коса, от тези стандартните. обаче там нищо не пише. как се слага, колко стои. моля ви, обяснете ми как да я ползувам! благодаря предварително!

# 66
  • Мнения: 6 155
Ползвам домашни и купени  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 891
Ползвам купени маски  Peace

# 68
  • Мнения: 1 449
От години ползвам професионалните маски на Лореал.

# 69
  • Мнения: 1 449
момичета, купих си една маска на лореал за боядисана коса, от тези стандартните. обаче там нищо не пише. как се слага, колко стои. моля ви, обяснете ми как да я ползувам! благодаря предварително!

Би трябвало да е като професионалните - на леко подсушена коса, нанася се по дължина на косъма(не в корените)  за около 5 мин и се изплаква обилно.

# 70
  • Мнения: 1 059
Маска за коса на фирма

# 71
  • Мнения: 53
ползвам само домашно приготвена   1суп лъж бадемово масло  1чаена лъжичка оцет и 1чаена лъжичка мед

# 72
  • Мнения: 3 248
Нямам време за домашно приготвени маски, въпреки че многократно съм се убеждавала в ефекта им. Поне веднъж седмично си мия косата при фризьор и там ми слагат маска...някаква професионална, не знам каква, но съм много доволна. Peace

# 73
  • :)
  • Мнения: 337
Аз използвам и купени и домашно приготвени маски. На Лореал, професионалната серия, използвам за суха коса. Прави ми впечатление, че във фриз. салон ми слагат същата маска като тази, която използвам вкъщи, познавам си я по аромата, а косата ми след това изглежда много по- хубава, не знам какво е по- различното, аз оттам си купувам маските и пак намирам разлика и като ме суши косата придобива страхотен блясък и стои много жива. Това е то- майсторлък...

# 74
  • Мнения: 1 930
Бъркам си домашни маски предимно.

# 75
  • Мнения: 6 618
Аз слагам само купени понеже нямам време да си забърквам в къщи.Определено трябва да намеря време за тази "овчата"

# 76
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Аз слагам и купени,и си правя и домашни.
Наскоро си купих и  "Miosotis"  с мед за изтънели и отслабени коси в следствие на слънце,вятър ,смог и др.И засега ми харесва как ми изглежда косата след нея-с много повече блясък и по-жива.Иначе си правя и маската на Деси,която е просто страхотна Peace Peace Peace

# 77
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
ползвам само купешки наскоро в един фр. салон 4етох една реклама за маска с зелен 4есан и 27 вида билки купих си я цял литар за 12 лежа от фризиорката няма миризма на 4есан и казвам ви такажа невероятна маска досега не сам ползвала.косата ми беше суха и тварда като 4етка а сега е като на някоя фолк певица дайе и мажа ми забеляза промяната нещо нетипи4но за него да ми казжа 4е сам красива. Joy  bouquet
Миличка дай повече инфо за тая маска,и аз четох някъде че била добра

# 78
  • Мнения: 1 029
Третата опция.  Peace
Ползвам предимно купешки, но напоследък започнах да забърквам маската с газ и мас като добавям и разни други съставки.  Mr. Green

# 79
zna4i samata maska ima mnogo priqten miris i e naistina anteaqlergi4na i spomaga za spirane na kosopada a i za po lesno razresvane sadraja koncentrat ot div  zelen 4esan.moje da q namerite po friziorskite saloni kato 4eli e profisionalna i samo tam q ima.edna priqtelka pitala svoita friziorka i onazi vednaga i q pora4ila na firmata doastav4ik.taka 4e pitaite va6ata friziorka.daje v posledniq broi na spianie koafior vidqh reklama na taq maska.a za imeto na firmata 6te vidq dopalnitelna 4e sega kutiikata nee pri men.  bouquet

# 80
  • Мнения: 2 849
Маска на някоя фирма ,много рядко приготвям сама .

# 81
  • Мнения: 6 461
Чувала съм ,че бадемовото олио подхранвало косата ... newsm78
Втривало се в корените на косата и след около час се отмива със шампоан.
Гледам ,че се предлага в ампули .

Знаете ли нещо по въпроса?????

# 82
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
3 опция

# 83
  • Мнения: 3 647
Маска за коса на фирма
 Twisted Evil мързи ме да си я правя сама

# 84
  • Мнения: 3 647
Чувала съм ,че бадемовото олио подхранвало косата ... newsm78
Втривало се в корените на косата и след около час се отмива със шампоан.
Гледам ,че се предлага в ампули .

Знаете ли нещо по въпроса?????

аха така е една амлула на едно миене
 също за здрава коса пия калций + цинк +Д3

# 85
  • Мнения: 6 461
аха така е една амлула на едно миене
 също за здрава коса пия калций + цинк +Д3
Благодаря ANGYA,
  bouquet
Ако има и други мнения ,моля споделяйте ги... Hug

# 86
  • Мнения: 3 647
аха така е една амлула на едно миене
 също за здрава коса пия калций + цинк +Д3
Благодаря ANGYA,
  bouquet
Ако има и други мнения ,моля споделяйте ги... Hug

за теб винаги дими
има на озоне едни  добавки калций + цинк +Д3  много са добри
  bouquet

# 87
i kolko 4esto se slaga tva olio i ne omaznqva li kosata

# 88
  • Мнения: 6 461
i kolko 4esto se slaga tva olio i ne omaznqva li kosata
До колкото знам два пъти в седмицата  е достатъчно без значение от типа на косата.
Понеже не съм много на ясно ...и затова попитах по горе ..ако все пак някой знае със сигурност да каже.. Peace
Аз вече си купих една ампула и я намазах на косата  си час преди влезна в банята.Отмих със шампоан ,разбира се... Wink

# 89
  • Мнения: 1 288
маска за коса на фирма. не обичам да експериментирам вкъщи и да си мажа яйца и мас по главата  Crazy
доволна съм от маслото на орифлейм за коса.
много помага на косата и масло от жожоба (за привържениците на домашни маски).

# 90
ot dve godini polzvam na loreal-profesional i sam mnogo dovolna namiram ia vav salona kadeto se podstrigvam za tolkova vreme tretirane s ki4uri i boqdisvane ne e mradnala e malko e skapi4ka ako moje da se kaje (33lv.) no pak efekta e dosta dobar

# 91
# 92
  • Мнения: 2 414
zna4i samata maska ima mnogo priqten miris i e naistina anteaqlergi4na i spomaga za spirane na kosopada a i za po lesno razresvane sadraja koncentrat ot div  zelen 4esan.moje da q namerite po friziorskite saloni kato 4eli e profisionalna i samo tam q ima.edna priqtelka pitala svoita friziorka i onazi vednaga i q pora4ila na firmata doastav4ik.taka 4e pitaite va6ata friziorka.daje v posledniq broi na spianie koafior vidqh reklama na taq maska.a za imeto na firmata 6te vidq dopalnitelna 4e sega kutiikata nee pri men.  bouquet
Na koq firma e i otkade v Sofia moga da si q kupq?

# 93
  • Мнения: 3 932
Купувам си я, не ми се цопа вкъщи, ползвам на Лореал профешънъл...

# 94
  • Мнения: 2 631
Бадемово олио предлагат и на Икаров, в едни шишенца, които стигат за доста повече от един път, а и цената е направо смешна. (Сигурно и други фирми също.)
Втрива се в корените, а после с остатъка, който е по ръцете, се намазва косата и до краищата. Слага се найлонова шапка и топла кърпа, и след най-малко 25 минути се отмива с шампоан, балсам и т.н. обичайни процедури.  Peace

# 95
  • Мнения: 331
Опция 3 - според настроението може да си забъркам, или използвам фирмена - за по-бързо

# 96
  • Мнения: 10
Гласувах за трета опция    Правя си домашна преди да си измия косата.След като се измия си слагам готова маска.Похвалиха ми една маска на" AFRODITA"- Борова,която за мазна коса.

# 97
  • Мнения: 402
Вчера бях на фризьор, зададох на моята фризьорка въпроса за маските, тя ми каза да си купя, каквато и да е маска за изтощена коса и да и прибавя едно шишенце от бадемовото масло на Икаров, разбърква се и се поставя на главата, престоява се и се отмива.
Каза ми също, че си купува някаква маска от Метро с кокосово масло и пет вида билки, но не се сети името.
Дано да съм дала добра насока на мислите ви за бадемовото масло.

От вчера съм почти руса и ще трябва да полагам повече грижи, но ефекта от новата ми прическа е - уау ууу! 4470

А, за анкетата - според настроението и свободното време.

# 98
  • Мнения: 6 461
Аз от известно време започнах да си приготвям само домашни маски.
Да си кажа честно за сега съм доволна. Peace

# 99
  • Мнения: 2 414
Чувала съм ,че бадемовото олио подхранвало косата ... newsm78
Втривало се в корените на косата и след около час се отмива със шампоан.
Гледам ,че се предлага в ампули .

Знаете ли нещо по въпроса?????

Za prav pat chuvam za tezi ampuli Grinning
Kade se prodavat?

# 100
  • Мнения: 4 111
На фирма, че не знам какво ще сътворя...

# 101
  • Мнения: 338
И купени и домашни Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 14 488
откак се мажа с овчата маска предпочитам домашните Wink ефектът не може да се сравни с купените. ако въобще може да се каже че има кой знае какъв ефект от тях. но ползвам и купешка, редувам я с балсама за коса

# 103
  • Мнения: 72
Купувам готови. Има толкова хубави неща на пазара вече, за да се занимавам с домашни бъркочи  Grinning
Peace

# 104
  • v nas
  • Мнения: 50
Ползвам купена и домашна  Peace

# 105
  • Мнения: 6 461
Цитат на: zizi top
Тайната на дългата и гъста коса-10

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.
Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект
.

Тази маска я използвам от известно време.
Определено съм доволна.

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Ползвам и купена и домашна.

# 107
  • Мнения: 1 234
Цитат на: zizi top
Тайната на дългата и гъста коса-10

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л. свинска мас
1 суп.л. ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.
Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект
.

Тази маска я използвам от известно време.
Определено съм доволна.


И аз ползвам същата Peace Имам една купена,която си седи неизползвана откакто открих тази с тривитаминола Hug

# 108
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе вие ще вземете отново да ме върнете към този тривитаминол. Но много време изисква да му се не види Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 6 461
Абе вие ще вземете отново да ме върнете към този тривитаминол. Но много време изисква да му се не види Rolling Eyes
Да ти кажа честно....заслужава си  Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 10 858
Абе вие ще вземете отново да ме върнете към този тривитаминол. Но много време изисква да му се не види Rolling Eyes
Да ти кажа честно....заслужава си  Simple Smile

Дими, Дими Whistling
защо бе душа ме зарибяваш сега ...
Я кажи тогава набързо ти по коя от многото рецепти си правиш и по колко пъти седмично?

# 111
  • Мнения: 6 461
Абе вие ще вземете отново да ме върнете към този тривитаминол. Но много време изисква да му се не види Rolling Eyes
Да ти кажа честно....заслужава си  Simple Smile

Дими, Дими Whistling
защо бе душа ме зарибяваш сега ...
Я кажи тогава набързо ти по коя от многото рецепти си правиш и по колко пъти седмично?
А в никакъв случай не те зарибявам.... Laughing
Аз си правя маската с Тривитаминол,понеже косата ми започна доста да окапва...направо се бях притеснила.
Значи започнах първо на Шаума...от начало уж бях доволна ...но в един момент нещо започнах да не постигам с нея желан резултат.
Доста изчетох по темата в Красива мама "  Тайната на дългата и гъста коса-10  " ...и започнах да правя маската .
За сега съм доволна ,косопада почти е спрял.Успоредно на това вземам витамин В комплекс и рибено масло.
В момента ,когато се сресвам,по гребена не остава и косъм Wink
Аз просто имах проблем.Мисля,че с тази маска съм го решила.
Поне за сега Whistling
Правя маската 2/3 пъти седмично.
Вътре поставям  и ампула бадемово олио,но само веднъж седмично.

# 112
  • Мнения: 5 539
Дими, откъде купуваш в Бургас тривитаминол?

# 113
  • Мнения: 6 461
Дими, откъде купуваш в Бургас тривитаминол?
Взех го от Славейков"/магазин "Престиж" този ,който се намира до Младост.
На 1ви етаж има ветеринарна аптека./за 4,40лв.

# 114
  • Мнения: 5 539
Благодаря за скоростния отговор! Grinning

# 115
  • Мнения: 6 164
Купена използвам и то на периоди, не постоянно. Не съм по забъркването на помади вкъщи, мързи ме. Използвала съм на Ейвън и на Лореал.

# 116
  • Мнения: 6 958
Купена и то много рядко ползвам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт